[Ulepszenie] Urlop - zwiększenie czasu na możliwość wykonywania ataków

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15166
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za aktywacją blokady na wykonywanie ataków 24h przed rozpoczęciem urlopu?

  • Tak

  • Nie

  • Obojętne


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

DeletedUser15166

Guest
Obecnie po aktywacji urlopu przez 48h do czasu jego rozpoczęcia mamy zablokowaną możliwość wykonywania ataków, a dwa dni bez możliwości jakichkolwiek działań to dość długo, szczególnie na szybszych światach jest to dość uciążliwe ograniczenie.
Proponuję aby blokada na przeprowadzanie ataków włączała się dopiero 24h(zamiast obecnych 48h) przed rozpoczęciem urlopu, a czas aktywacji urlopu(48h) mógłby pozostać bez zmian.
 
ale ja to nie wiem po co jest tak to zrobione że masz urlop atakować 48h nie możesz. mogło by być że atakować tak a statków kolonizacyjnych nie można wysyłać imo było by to lepiej rozwiązane nie wiem co twórcy mieli na myśli.
Może ktoś mi wytłumaczy dla czego tak nie inaczej?
 

DeletedUser34396

Guest
Ale prznejmniej nie są takimi fejkerami i nie wypisują na anglojęzycznych forach YES HI DID IT
 

dorocia

Zespół Grepolis
Jak miło... :)
Poza bzyczeniem komarów oraz pochrapywaniem jednego z moich domowników w postaci psa, a właściwie suni rasy jamnik, to chyba tylko popiskiwanie moich szarych komórek, które dają znać, że czas odpocząć :D
Ale wracając do tematu - propozycja z możliwością ataków bez kolona do mnie przemawia i widzę w niej sens. Przez te nieszczęsne 48 godzin aktywacji urlopu to, poza obroną i ewentualną rozbudową i tak rozbudowanych miast, nie ma co robić i można się zanudzić :rolleyes:
No i rewanżyk za ataki o północy jest niemożliwy... ;)
 
cieszy mnie ten gł
Jak miło... :)
Poza bzyczeniem komarów oraz pochrapywaniem jednego z moich domowników w postaci psa, a właściwie suni rasy jamnik, to chyba tylko popiskiwanie moich szarych komórek, które dają znać, że czas odpocząć :D
Ale wracając do tematu - propozycja z możliwością ataków bez kolona do mnie przemawia i widzę w niej sens. Przez te nieszczęsne 48 godzin aktywacji urlopu to, poza obroną i ewentualną rozbudową i tak rozbudowanych miast, nie ma co robić i można się zanudzić :rolleyes:
No i rewanżyk za ataki o północy jest niemożliwy... ;)
Głos rozsądku :) Trzeba by tak to zrobić by było jak np czas pokoju się zbliża i nie można wysyłać kolonów przez 48h ale można się atakować :)
 
ale ja to nie wiem po co jest tak to zrobione że masz urlop atakować 48h nie możesz. mogło by być że atakować tak a statków kolonizacyjnych nie można wysyłać imo było by to lepiej rozwiązane nie wiem co twórcy mieli na myśli.
Może ktoś mi wytłumaczy dla czego tak nie inaczej?
przed urlopem jest czas kiedy ty nie możesz atakować, aby nie było sytuacji że włączasz urlop i 1-2h przed urlopem latasz na pełnej po kimś bo np akurat nie może odpowiedzieć, a gdy będzie za te 2h to ty będziesz chillował na urlopie.

całkowite zniesienie tej blokady może prowadzić do nadużyć urlopu jak opisałem wyżej (chociaż może przesadzam),
jestem za skróceniem czasu
 
Status
Zamknięty.
Do góry