[Wyjaśnione] Urlop

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21321
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21321

Guest
Czy jeżeli teraz jestem w trakcie urlopu, to na nowy rok, od razu dostaje nowe 48 dni i mogę siedzieć na urlopie ?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Urlop

Nie, nowy rok nie ma zupełnie nic do rzeczy przy urlopie. Urlop odnawia się po roku, owszem ale od założenia konta. Wszystko dokładnie masz wyjaśnione w zakładce urlopu.
Jak nei wiesz kiedy założyłeś konto by wiedzieć kiedy urlop się odnowi, pisz ticketa.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Urlop

Londi jak on jest na urlopie to nie zobaczy...

Proszę o tą informację chodziło:

Rok liczony jest od dnia rejestracji. Przykład: Gracz zarejestrował się 3 czerwca 2010 roku. Pierwszy rok kończy się więc 2 czerwca 2011 roku o godzinie 23:59:59 UTC. Drugi rok rozpoczyna się 3 czerwca 2011 roku o godzinie 00:00:00 UTC.

Twoja data rejestracji: 17.02.2010
- tu jak się zalogujesz zobaczysz datę swojej rejestracji.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Urlop

Londi jak on jest na urlopie to nie zobaczy...
Sisi, ja wiem, dlatego pisałam, że jeśli nei wie kiedy założył konto, to żeby pisał ticketa a na pewno podadzą datę założenia. Wtedy będzie wiedział kiedy urlop mu się odnowi i bęzie miał te 42 dni.
A no i sprostowanie do 1 posta - nie 48 a 42 dni ;)
 

DeletedUser8414

Guest
Odp: Urlop

to ja mam pytanie dlaczego jest to tak do kitu ze aktywowanym urlopie nie mozna atakowac siebie samego to jako obrona powinno wyc mozliwe do samego konca aktywonego prawidlowego urlopu? ludzie grajacy offem glownie przez to maja pod górke z wlacznie urlopu.

gracze offowi zazwyczaj sami zbijaja okopki na sobie a przy przy blokadzie atakow na siebie nie jest wstaie sie sam wybronic... co jest OBRONA ATAK NA SAMEGO SIEBIE !!!!
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Urlop

Jest tak "do kitu", bo nikt o tym w Inno nie pomyślał, że jak Ci ktoś wstawi kolona na starym systemie podboju, to praktycznie ciężko się później obronić przed stratą miasta. Na nowym systemie podboju taki problem już nie występuje.

Nawet była już propozycja zmiany, ale support jej nie zaakceptował jeszcze i nie poszła dalej...
 

DeletedUser8414

Guest
Odp: Urlop

ale ataki na samegosiebie wchodza tylko i wyłacznie wtedy jak bronimy miasto przed okupanta ..... wiec ta opcja atakowania siebie nie powinna byc zablokowana wraz z urlopem !;////
 
Do góry