[Nowość] Urlop

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20887
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za wprowadzeniem propozycji?

  • Tak

    Głosy: 3 33,3%
  • Nie

    Głosy: 6 66,7%
  • nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    9
Status
Zamknięty.

DeletedUser20887

Guest
Chodzi o niewykorzystany urlop, czy nie można by go przerzucić , do nowego , niewiele go czasem zostaje ale zawsze to mój urlop ,
tak jak w realu , niewykorzystany urlop zostaje przesunięty do wykorzystania z nowym urlopem ,
powiedzmy na kilka miesięcy n.p 4
co wy na to
 

DeletedUser18155

Guest
Jestem na nie, Mało sprawiedliwe dla osób które grają rok w stosunku do tych co mieli przerwę w grze, urlop dalej rośnie, od 2013... trochę bym dostał;)
 

DeletedUser20887

Guest
Jestem na nie, Mało sprawiedliwe dla osób które grają rok w stosunku do tych co mieli przerwę w grze, urlop dalej rośnie, od 2013... trochę bym dostał;)
proszę dokładniej wyjaśnić , dlaczego mało sprawiedliwe ?
każdy kto nie wykorzystałby urlopu , to mógłby go wykorzystać , w najblższych 2 lub 4 miesiącach po terminie
 

DeletedUser20887

Guest
No, ale zasadniczo, jak ktoś chce na pół roku zniknąć z grepo, to powinien się chyba podać do rozbiórki, a nie w nieskończoność wegetować?
do jakiej rozbiórki ,jak nie wykorzystał urlopu , w danym roku urlopowym to co to znaczy??? chyba to znaczy że przez cały czas grał , i mógł być rozbierany nie uciekał na urlopy , i jakie pól roku , jak komuś zostało , kilka dni urlopu , to czemu ma je stracić , powinno być tak jak w realu przedłużenie , wykorzystania
mało prawdopodobne , aby komuś został cały urlop nie wykorzystany , a jeżeli ktoś by się taki znalazł , to można wprowadzić , jakiś limit dni , które można by było , wykorzystać
 
Status
Zamknięty.
Do góry