[Naprawiony] Urodzinowe bonusy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20805
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20805

Guest
Witam
Dostaliśmy wszyscy taką wiadomość:

"Drodzy gracze!

W najbliższy weekend Grepolis obchodzi swoje szóste urodziny! Cieszcie się z nami i świętujcie ten urodzinowy weekend!

Od piątku 25-09-2015; 10:00 czasu serwera, zaczynamy uroczystości urodzinowe w agorze, każdy organizowany festyn będzie tańszy. Produkcja surowców zwiększona będzie o 25%, podobnie jak produkcja łask. Ponadto budynki będziemy budować 20% szybciej oraz rekrutacja trwać będzie 20% krócej. Event zakończy się w niedzielę 27-09-2015 krótko przed północą, czasu serwera.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone z Grepolis i oczekujemy, że będzie ich wiele, wiele więcej.

Wasz Grepolis Team"


Niestety wg mojej wiedzy festyny są tańsze i trwają krócej i jest zwiększona produkcja surowców. Niestety łaski pozostały na tym samym poziomie jak i rekrutacja, co do budowania pewny nie jestem, bo na świecie na którym gram (Baris) trwa jeszcze bonus z celu społecznościoweg.
Czy to błąd a jeśli tak czy coś i kiedy zostanie zmienione? Pytanie jest dość istotne - szczególnie rekrutacja, ponieważ nie zaczynałem rano rekrutacji czekając na dodatkowy bonus ze względów oczywistych... okazuje się, że zamiast zyskać straciłem dobrych kilka godzin co przekłada się na określoną ilość jednostek. O jakości gry to już nawet nie wsponę...
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Urodzinowe bonusy

Podaj proszę swój nick w grze, sprawdzę jak to wygląda na twoim koncie.
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Urodzinowe bonusy

IbnSina

Zaręczam Ci, że nie działa, więc pisz co prędzej do kogoś kto tym zawiaduje... Cytat z naszego forum sojuszowego:
xyz napisał:
event weekendowy: między innymi skrócony czas rekrutacji
Także nie wiem o co kaman ale przed włączeniem czyli przed 10:00 wstawiłam w budowę 15 trirem czas budowy 8h po godzinie 10:00(na evencie) 15 trirem buduje się 9h 37 minut.

Jedyne co ten świat skraca to moją cierpliwość i chęć do gry.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Urodzinowe bonusy

Wygląda na to, że łaski działają poprawnie. Przeliczyłam to na przykładzie Artemidy, której masz 292 poziomów świątyni oraz 2 posągi, co daje pierwiastek z 302 razy prędkość świata x2, dodając do tego wzrost przyrostu łask 50% oraz bonus urodzinowy 25% według kalkulatora wynosi dokładnie 65,168, a twoja obecna produkcja łask Artemidy wynosi 65.2 - takie drobne różnice mieszczą się w normie.

Zgłosiłam jednak problem z rekrutacją jako błąd, dam znać, gdy dowiemy się czegoś więcej na ten temat. Przenoszę również ten wątek do działu Błędy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20805

Guest
Odp: Urodzinowe bonusy

hmmm... łaski to tak, okazuje się, że działa przyrost, niestety wszelakie usprawnienia gry zafundowane nam przez ostatnie aktualizacje sprawiają, że aby coś zaczęło działać poprawnie należy po pierwsze odswieżać prawie za każdym razem jak coś się ma zmienić przeglądarkę albo wręcz czyścić dane przeglądarki... Natomiast jak nie liczyć rekrutacja nie działa, a możesz powiedzieć co z budowaniem? działa dodatkowy bonus do budowy?
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Urodzinowe bonusy

Jeśli można to chciałbym się dowiedzieć kiedy ten błąd zostanie naprawiony... Byłbym wdzięczny za: "znając życie, możliwe, że jeszcze dziś", albo "raczej nie spodziewaj się za szybko" czy w kóńcu "nie mam zielonego pojęcia" - po prostu chodzi mi o Twoją subiektywną opinię.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Urodzinowe bonusy

Z tego, co wiem, błąd jest dość poważny i prawdopodobnie nie uda się go naprawić do zakończenia urodzinowych bonusów. Bardzo za to przepraszamy.
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Urodzinowe bonusy

Warto by było cos naskrobać w Ogłoszeniach ;-) raczej miło by było ludziom powiedzieć o problemach skoro się o nich wie
 
Do góry