Urozmaicenie grafiki w grze

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9812
  • Data rozpoczęcia

Urozmaicenie grafiki w Grze


  • W sumie głosujących
    49
Status
Zamknięty.

DeletedUser9812

Guest
Witam.
Przedstawiam propozycję, którą warto by było przedyskutować.

Mianowicie o wstawienie "żywej" grafiki do gry.
Grafikę można by było podejrzeć klikając na powstałą w tym celu zakładkę VIDEO.

dum5.png


Po kliknięciu, ukazałby się nam podgląd płynących jednostek.

Oczywiście osoba wysyłająca atak/wsparcie, widziałaby to co płynie.
Np. mantykory w locie, statki ogniowe, biremy, transy z lądem.
Przykładowo - posłaliśmy na atak 250 statków ogniowych, to w widoku
ujrzelibyśmy jeden statek przewodni i kilka za nim i to by dotyczyło całej floty.
Przy wysłaniu lądu - też nie wszystkie jednostki, a po kilka ludzików maszerujących.

Osoba, która by kliknęła na atak/wsparcie, które do niej płynie widziałaby,
statek przewodni ze znakiem zapytania, podczas ataku/wsparcia morskiego lub
grupę różnych jednostek lądowych, również oznaczoną znakiem zapytania,
podczas ataku/wsparcia lądowego.

Co o tym myślicie? Oczywiście graficy, by to ładnie dopracowali.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Urozmaicenie grafiki w grze

Jestem na tak.
Sam pomysł mi się podoba, fajnie by było tak popatrzeć na fruwające mantykory.
Tylko nie wiem, czy takie coś technicznie, by przeszło.
 
Odp: Urozmaicenie grafiki w grze

Coraz częściej zdarzają się propozycje dodania animacji w grze. Ta propozycja jest chyba najlepsza z tych zaproponowanych do tej pory. Dodaje bowiem fajny podgląd idących wojsk i gdyby tylko ktoś korzystał z mapy do obserwowania ruchu wojsk, to byłoby to ciekawe. Obawiam się jednak, że w grze przeglądarkowej za dużo animacji działa na jej niekorzyść i dlatego ostatecznie jestem na nie :(
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Urozmaicenie grafiki w grze

w tego typu grach najmniej mnie interesuje grafika.

teraz są ważne inne rzeczy typu: dostęp do gry poprzez smartfony, czy też szybkość gry.

Grafika cieszy oczko ale nie może to zaważyć na samym komforcie gry.

ale fajnie że ktoś myśly o nowościach :) szacun
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Urozmaicenie grafiki w grze

Jestem za, ale technicznie nie przejdzie. Zbyt zamuliło by grę, ale warto spróbować. Dam głos za.
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Urozmaicenie grafiki w grze

Jestem za. W grze Kingdoms of Camelot na komórkę jest strzałeczka. Myślę że strzałka na trasie z miasta do miasta i na tej strzałce ten oddziałek... Ta sama sprawa mogłaby być ze wsparciem :) Oczywiście zamuliło by to grę ale myślę, że technicy Inno dadzą radę ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Urozmaicenie grafiki w grze

Serwery Grepo z tego co słyszałem nie są najlepsze, wprowadzenie tego zmuliło by grę, ale jak dla mnie to jest obojętne.
Głos na obojętne.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Urozmaicenie grafiki w grze

Jestem za ale wydaje mi się że pomysł trochę zbędny bo w planie rozwoju na rok 2013 jest podpunkt o lepszej grafice a właściwie o animacjach w tym do mapy świata, ale i tak nie wyrobią się z tm do końca roku ;)
Ulepszone animacje:
Chcemy wprowadzić do gry bardziej realistyczny wygląd, dodając nowe oraz ulepszone animacje do miast i mapy świata.
oraz
Pełny ekran przeglądu miasta
W przyszłości, po wejściu w przegląd miasta, nie będzie on dostępny w oddzielnym oknie. W końcu zobaczycie idylliczny krajobraz wokół polis!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Urozmaicenie grafiki w grze

Odpowiedz sobie na pytanie-po co?Spowoduje to,że gra będzie się ścinać na słabszych PC,oraz na mobilach korzystających z przeglądarki.Jeśli idzie na mnie atak,a mam jedno miasto,to może poczekam i pooglądam tych agresorów.Ale już przy kilkunastu miastach nie ma po co tego oglądać.Nie przydatna propozycja,głos przeciwko.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Urozmaicenie grafiki w grze

jest możliwość przedstawienia walki graficznie, ale każdy to wyłącza bo nie chce marnować czasu na to by patrzeć, jak powoli znikają cyferki. Liczy się efekt końcowy. Mało kto będzie z tego korzystał, poza tym, jak wspomniano - zamuli grę zwłaszcza posiadaczom słabszego sprzętu. Głos na nie.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Urozmaicenie grafiki w grze

jest możliwość przedstawienia walki graficznie, ale każdy to wyłącza bo nie chce marnować czasu na to by patrzeć, jak powoli znikają cyferki. Liczy się efekt końcowy. Mało kto będzie z tego korzystał, poza tym, jak wspomniano - zamuli grę zwłaszcza posiadaczom słabszego sprzętu. Głos na nie.

zgadzam się z tobą ja mam w domu jak jeden jest zajęty do na drugim nawet bez tego się troszke muli.
to jest dobre jak mamy max 5miast no mamy troszke mniej ataków i możemy je oglądać
ale przy większej ilości miast nikomu nie będzie się chciało tego oglądać. ;/
głos na nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Urozmaicenie grafiki w grze

no ja (i myślę że większość graczy - przynajmniej tych, którzy już trochę grali) wyłączam opcję graficznego przedstawiania raportu walki od razu po rozpoczęciu gry (a jak zapomnę to po pierwszym raporcie:D), bo najważniejszy jest wynik. Ta opcja może była fajna przez kilka pierwszych raportów ale potem sie znudziła.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Urozmaicenie grafiki w grze

Jestem na nie. Ogólnie jestem przeciwny wszystkim pierdółkom mogącym w jakiś sposób zamulić grę przeglądarkową. Ten pomysł nie urozmaici rogrywki, w żaden sposób nie ułatwi graczom życia więc jest zbędny.
 

DeletedUser18155

Guest
Odp: Urozmaicenie grafiki w grze

W tej chwili są problemy, jeśli wielu graczy wykonuje jakieś czynności w jednym czasie, dodatkowa grafika mogła by zabić serw i co z graczami posiadającymi słabszy sprzęt lub grającymi z biura na kompach do internetu...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Urozmaicenie grafiki w grze

Można dodać opcję tak jak np. z trybem nocnym.
Włącz, wyłącz...
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Urozmaicenie grafiki w grze

A co da serwerowi twoje wyłączenie jak sto innych osób tego nie zrobi?

Ogólnie to na NIE bo zamuli. Mięso armatnie (czyli dzieciarnie) trzeba przyciągać w inny sposób. (jakiś event z żelkami?)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Urozmaicenie grafiki w grze

Jestem na nie. Zbytnio zlaguje to grę, w dodatku osoby z ograniczonym transferem miały by poważny problem
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Urozmaicenie grafiki w grze

(jakiś event z żelkami?)
ZA :D

Nie widzę sensu w tej propozycji. Z ciekawości obejrzysz 1, 2, 5 filmików, ale potem ci się znudzi. Większość graczy wyłącza takie rzeczy w ustawieniach, a jeśli nie, to natychmiastowo klikają na opcję przejścia do raportu. Wolałabym już obejrzeć sobie porządnie zrobioną reklamę Grepo na youtube :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Urozmaicenie grafiki w grze

ZA :D

Nie widzę sensu w tej propozycji. Z ciekawości obejrzysz 1, 2, 5 filmików, ale potem ci się znudzi. Większość graczy wyłącza takie rzeczy w ustawieniach, a jeśli nie, to natychmiastowo klikają na opcję przejścia do raportu. Wolałabym już obejrzeć sobie porządnie zrobioną reklamę Grepo na youtube :p


Głosuję za propozycją Olimpiusza.Idę o zakład,że niewielu obecnych greposzczaków wie o grze z reklamy.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Urozmaicenie grafiki w grze

Propozycja odrzucona.
Grafika i tak jest urozmaicona, a wprowadzenie tej propozycji spowoduje obciążenie serwerów i komputerów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry