Urozmaicenie rozgrywki, przez wzmocnienie nieużywanych budynków specjalnych.

Czy chcesz wzmocnienia nieużywanych budynków specjalnych i urozmaicenia rozgrywki?

  • Tak, potrzeba różnorodności

    Głosy: 30 88,2%
  • Nie, ma być nudno i po staremu

    Głosy: 3 8,8%
  • Nie mam zadania

    Głosy: 1 2,9%

  • W sumie głosujących
    34
Status
Zamknięty.
Jeśli wyrocznię nie wzmacniać w sposób jaki wy podaliście (dając jej podobne do badania w akademii Akcja Szpiegowska buffa do ilości wysyłanego srebra) to można np wzmocnić skany jakie dzięki niej się uzyskuje. Może oprócz zwykłych informacji uzyskiwanych ze skanu (budynki, jednostki, surowce w mieście) dać jej wgląd w zakolejkowane w budynkach jednostki? Albo w badania w akademii? To w końcu wyrocznia.
 
Ogólnie jak mówisz że są postacie które nie są wykorzystane czy wojska to już wiem że nie grałeś w pełni w tą grę każda jednostkę jesteś w stanie wykorzystać jak ktoś mi mówi że nie wykorzystuje któryś jednostek to dla mnie jest osobą która poznaje grę itp nie raz zaskakiwało się tu ludzi którzy byli doświadczeni lecz nacieli się na jednostki których nikt nie wykorzystuje a jednak są jednostki z każdej formacji wykorzystywane tylko trzeba wiedzieć kiedy i gdzie co do twoich propozycji jestem za szczególnej szpieg troszkę by namieszał w grze zaś teatr jest idealny dla graczy Deff bo wtedy nie odstają ze slotami tak od graczy off ale wszystko ma, wady i zalety
Co do biblioteki to jest syf i syfem zostanie dlaczego? Dobrze myślący gracz może wykorzystać bibliotekę w mieście Deff gdzie na 100% nikt go nie ruszy a w innym wypadku mało kto poświęci łaźnie za cenę biblioteki łaźnia to dość mocny odpal jeżeli chodzi o populację w mieście i osobiście bez sojuszu i byca miastami w ścisłym centrum sojusz nie budował bym biblioteki bo niestety ta budowla nie da ci przewagi nad przeciwnikiem
 

DeletedUser15166

Guest
Myślę, że problem budynków specjalnych jest dobrze znany twórcom gry, właściwie to już kilka lat temu zapowiadali takie zmiany, były nawet zbierane opinie na forum na temat poszczególnych budynków specjalnych no ale nic z tego ostatecznie nie wynikło, nic w tym kierunku nie zrobiono, a temat ucichł.
Głos oczywiście na tak, może niekoniecznie w takiej formie jak przestawiłeś ale zmiany w budynkach specjalnych są potrzebne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry