Usprawnienie Zarządcy (zakładka Handel)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17405
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś z usprawnieniem handlu w opcji Zarządca?

  • Tak

    Głosy: 4 50,0%
  • Nie

    Głosy: 3 37,5%
  • Obojętne

    Głosy: 1 12,5%

  • W sumie głosujących
    8
Status
Zamknięty.

DeletedUser17405

Guest
Witam!
Moja kolejna propozycja to lekkie usprawnienie Zarządcy.
W pierwszej zakładce "Handel" bardzo wygodny jest sposób przysłania surowców między miastami. Brakuje mi tylko podglądu przewidywanego stanu surowców po dostawie w mieście docelowym (tak jak to jest przy zwykłym przesyłaniu).
Skoro bez wykupywania premium jest taka możliwość, to chyba tym bardziej po wydaniu kasy na złoto, powinno być takie udogodnienie korzystając z Zarządcy.

Pozdrawiam
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Usprawnienie Zarządcy (zakładka Handel)

Zawsze można ręcznie sprawdzić taką opcję wybierając handel, w ten sposób dowiedzieć się można co i ile idzie:)
Dla mnie to obojętne.
 

DeletedUser17405

Guest
Odp: Usprawnienie Zarządcy (zakładka Handel)

Zawsze można ręcznie sprawdzić taką opcję wybierając handel, w ten sposób dowiedzieć się można co i ile idzie:)
Dla mnie to obojętne.

Oczywiście, że można...tylko po to kupuję premium, żeby było mi wygodniej :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Usprawnienie Zarządcy (zakładka Handel)

Może i tak ale już masz bardzo dużą przewagę nad graczami bez premki, po co ją powiększać? to ma być zabawa grą a nie wyścig kto więcej kasy włoży ten jest niepokonany na bank.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Usprawnienie Zarządcy (zakładka Handel)

Jestem na tak. Też mi tej opcji brakuje czasami :)
 
Odp: Usprawnienie Zarządcy (zakładka Handel)

Ja akurat w tym przypadku jestem za. Jeśli ktoś dużo przesyła surowców pomiędzy miastami, to może się potem łatwo pogubić i faktycznie przesyłanie surowców bez korzystania z funkcji premium może być lepsze. Chyba tak nie powinno być, żeby nie korzystać z premium jeśli się je posiada tylko dlatego, że nie ma w nim funkcji, która jest w opcji podstawowej?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Usprawnienie Zarządcy (zakładka Handel)

Kliknąłem na nie .
I tak ta funkcja premium jest dobrze rozbudowana. ;)
 

DeletedUser17405

Guest
Odp: Usprawnienie Zarządcy (zakładka Handel)

Przeczytaj ten temat :
Podgląd handlu
czy o to się rozchodziło ?

a co myślisz o tym :
Zarządca: handel: nowy interfejs i nowa funkcja

Tak, właśnie o to mi chodziło! Pięknie to wyrysowałeś - tak mniej więcej powinno to wyglądać. Problem teraz z tym gdzie głosować. Myślę, że Twój post jest lepszy (rysunek!) więc moderator chyba usunie mój - po co się dublować..
A co do nowego interfejsu Zarządcy - też tam zagłosowałem i krótko się wypowiedziałem (na tak:))
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Usprawnienie Zarządcy (zakładka Handel)

Propozycja taka już istnieje. Link do niej znajduje się w poście powyżej i tam można wyrazić swoją opinie.
Temat zamknięty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry