[Wyjaśnione] Ustawianie profilu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser25895
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser25895

Guest
Witam,

Chciałbym się dowiedzieć jak ustawić w profilu odznaki z poprzedniego świata ale tak, aby zbiór odznak był pod jedną nazwą świata. Obecnie udało mi się ustawić odznaki, ale każda z osobna ma nazwę świata po lewej.

Z góry dzięki za pomoc! :)
 

DeletedUser19924

Guest
Wchodzisz w grze w "profil" z paska po lewej stronie. Czwarta zakładka w nowym oknie to "odznaczenia". Do góry masz do wyboru światy. Wchodzisz w nie po kolei i na pasku po prawej ustawiasz dla kogo mają być widoczne te odznaczenia z wszystkich światów. Jak ustawisz na wszystkich światach, żeby wszystkie odznaczenia były widoczne dla wszystkich, to przechodzisz do tych trzech ramek poniżej. Tam przerzucasz wszystkie odznaczenia do zakładki "widoczne dla wszystkich" (dla każdego świata z osobna) i każdy może zobaczyć Twoje odznaczenia z wszystkich światów w profilu.
 

DeletedUser25895

Guest
Chyba źle zostałem zrozumiany, albo to Ja czegoś nie rozumiem. Może do rzeczy. Chciałbym, aby zdobyte odznaczenia były widoczne w profilu bezpośrednio pod herbem. W tym celu, w edycji profilu, wykorzystałem znacznik [award][/award]. Niestety, ale każda odznaka ma po lewej stronie nazwę świata, a Ja chciałbym, aby nazwa świata była raz i potem kolejno wymienione odznaki - to jest oczekiwany przeze mnie efekt.

Starałem się wykorzystać twoją instrukcję, ale nie przyniosła ona oczekiwanego efektu.
 
Profil -> Edytuj profil -> Odznaczenia -> Wszystkie odznaczenie z tego świata -> Wybierasz świat i gotowe
Nie ma innej możliwości
 
Zamiast wszystkie odznaczenia wybierz konkretne odznaczenie, następnie świat, z którego pochodzi odznaczenie i samo odznaczenie. Prościej się nie da, ale w sumie sam powinieneś do tego dojść :D
 

DeletedUser19924

Guest
No tylko ja się dalej zastanawiam, po co chcesz te odznaczenia w profil tam ładować, jak możesz je dać na dole w pasku? A w profilu dać coś innego...
 

DeletedUser25895

Guest
Bo profil taki pusty jest... :D No nic jak się inaczej nie da to popróbuje - myślałem, że jak przez edycję profilu dodam odznaczenie w znaczniku [award][/award] i coś tam po majstruje przy wygenerowanym kodzie to coś się uda. :D

P.S. Jak wziąłem wszystkie odznaczenia z danego świata to dostałem: [Nieprawidłowy BBCode] xDD
 

DeletedUser19924

Guest
A jak wejdziesz w profil -> edytuj profil -> klikniesz odznaczenia na pasku edycji posta -> wybierzesz w pierwszym pasku wszystkie odznaczenia z tego świata -> w drugim pasku wybierzesz świat -> trzeci zostaje pusty.

Generuje Ci się bbcode dla jednego świata. Powtarzasz to dla wszystkich światów po kolei i masz w profilu wszystkie swoje odznaczenia jakie zdobyłeś. Gorzej jak chcesz jakieś konkretne...wtedy przy każdym odznaczeniu będzie taka flaga z nazwą świata.
 
Do góry