[Ulepszenie] Ustawienia Świat BYLLIS

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29689
  • Data rozpoczęcia

Ustawienia Świat BYLLIS Zmiana

  • Brak Morali oraz Prędkość 3/3/2

    Głosy: 54 87,1%
  • Morale oraz Prędkość 3/3/2

    Głosy: 3 4,8%
  • Tak jak jest

    Głosy: 3 4,8%
  • Inne(Napisałem w komentarzu)

    Głosy: 2 3,2%

  • W sumie głosujących
    62

DeletedUser19851

Guest
o co z tym światem? czy sipport w końcu chociaż raz weźmie pod uwagę głos ludzi?
 

DeletedUser29678

Guest
jeszcze sporo czasu do świata rozgłaszajcie to ziomkom niech głosują :)
 
To nie jest oficjalna ankieta INNO
A głosowanie w niej ma taki sam sens jak głosowanie piłkarzy przed meczem czy gramy na spalone czy nie gramy, albo czy wysokość bramki ma mieć 244 cm czy może 280cm bo przecież rośnie średnia wzrostu zawodników, albo czy rzut karny z odległości 11m, czy może lepiej z 10-u albo z 12-u.
Nie wiem, czy ktoś jeszcze pamięta ustawienia świata Jota, który to świat do dziś wielu starych graczy wspomina z nostalgią i określa jako "superszybki", Ustawienia były 4/1/1 a kolony na wyspę sąsiednią pływały 3-4 godziny, a bebranie w ustawieniach innych niż prędkość świata ( prędkość jednostek i handlu ) rozpoczęło się dopiero ok 15-16 miesięcy później, od świata TAU.
 

DeletedUser26558

Guest
Powiem tak...wszyscy tak uciazliwie chcieli "stary,stary,stary", slyszelismy stary lepszy,stary chcemy". Wiedzieli wszyscy,ze swiat bedzie z moralami,bo takie tez przeslanie bylo od Tworcow. Macie stary,w miare szybki,nie za wolny...to i tak zle.

A moja propozycja jest taka,ze jesli stary nie pasuje,zadbajcie o konkretna ankiete o ustawienia,ten swiat niech ma jedna zniane,systemu ze starego na nowy,a reszcie " nie slupow" moze kolejny swiat dopasuja idealnie i pod oczekiwania Mularda i calej reszty krzykaczy w dyskusji(typu cosiek),ktorzy w trakcie dyskusji nie mogli sie nawet zdecydowac konkretnie co do ustawien.
 

DeletedUser29678

Guest
Powiem tak...wszyscy tak uciazliwie chcieli "stary,stary,stary", slyszelismy stary lepszy,stary chcemy". Wiedzieli wszyscy,ze swiat bedzie z moralami,bo takie tez przeslanie bylo od Tworcow. Macie stary,w miare szybki,nie za wolny...to i tak zle.

A moja propozycja jest taka,ze jesli stary nie pasuje,zadbajcie o konkretna ankiete o ustawienia,ten swiat niech ma jedna zniane,systemu ze starego na nowy,a reszcie " nie slupow" moze kolejny swiat dopasuja idealnie i pod oczekiwania Mularda i calej reszty krzykaczy w dyskusji(typu cosiek),ktorzy w trakcie dyskusji nie mogli sie nawet zdecydowac konkretnie co do ustawien.

zdenerwowałeś mnie ;p
stary system jest git czego chcesz :( tylko morale robią błazenade
 

DeletedUser29689

Guest
Morale na nowym a morale na starym to trochę inna bajka więc nie wiesz co piszesz :).
 

DeletedUser30330

Guest
Powiem tak...wszyscy tak uciazliwie chcieli "stary,stary,stary", slyszelismy stary lepszy,stary chcemy". Wiedzieli wszyscy,ze swiat bedzie z moralami,bo takie tez przeslanie bylo od Tworcow. Macie stary,w miare szybki,nie za wolny...to i tak zle.

A moja propozycja jest taka,ze jesli stary nie pasuje,zadbajcie o konkretna ankiete o ustawienia,ten swiat niech ma jedna zniane,systemu ze starego na nowy,a reszcie " nie slupow" moze kolejny swiat dopasuja idealnie i pod oczekiwania Mularda i calej reszty krzykaczy w dyskusji(typu cosiek),ktorzy w trakcie dyskusji nie mogli sie nawet zdecydowac konkretnie co do ustawien.
Morale na nowym a morale na starym to trochę inna bajka więc nie wiesz co piszesz :).

On nie wie co pisze od początku jak się zarejestrował ale to normalne w przypadku słupów:p:p:D:D:p.
 

DeletedUser29689

Guest
Pytanie do supportu czy ustawienia zostaną zmienione czy nie ?
 

DeletedUser5

Guest
Dzięki wam wszystkim za opinie, niestety tym razem ustawienia świata nie mogą już zostać zmienione. Co do morale, to jak pisałam w dyskusji na temat nowego świata, aktualnie morale jest standardowym ustawieniem i będzie aktywne na większości serwerów. Od czasu do czasu może udać się stworzyć świat bez morale, w tym momencie wstępny plan jest taki, by posiadał je następny serwer, który najprawdopodobniej będzie miał nowy system (do startu zostało jeszcze sporo czasu, więc może się to jeszcze zmienić, ale jesteśmy na razie dobrej myśli). Jest to spowodowane tym, że w ostatnim czasie mieliśmy kilka światów bez morale ze starym systemem, a z nowym niestety nie. Wraz z następną aktualizacją wejdzie w życie pierwsza część zmian w morale (nie będzie ono aktywne na światach z cudami), a na światach, które ruszą po aktualizacji do wersji 2.150, dostępna będzie druga część zmian, czyli uzależnienie procentu morale od liczby miast, które posiada obrońca.

W sprawie prędkości jednostek, zmieniliśmy ją na Apollonii już po ogłoszeniu ustawień, niestety na Byllis nie mamy już takiej możliwości. Weźmiemy jednak pod uwagę wasze komentarze i postaramy się o to, żeby na następnych światach prędkość jednostek była wyższa.
 
Do góry