Ustawienia kolejnego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

Którą drogę wybrać?

  • Szybkość: 1<br />Szybkość jednostek: 3<br />Szybkość handlu: 1<br />Limit członków sojuszu: 100<br /

    Głosy: 10 3,8%
  • Szybkość: 1<br />Szybkość jednostek: 3<br />Szybkość handlu: 1<br />Limit członków sojuszu: 100<br /

    Głosy: 6 2,3%
  • Szybkość: 1<br />Szybkość jednostek: 3<br />Szybkość handlu: 1<br />Limit członków sojuszu: 100<br /

    Głosy: 7 2,7%
  • Szybkość: 1<br />Szybkość jednostek: 3<br />Szybkość handlu: 1<br />Limit członków sojuszu: 100<br /

    Głosy: 3 1,1%
  • Szybkość: 2<br />Szybkość jednostek: 2<br />Szybkość handlu: 2<br />Limit członków sojuszu: 50<br />

    Głosy: 7 2,7%
  • Szybkość: 2<br />Szybkość jednostek: 2<br />Szybkość handlu: 2<br />Limit członków sojuszu: 50<br />

    Głosy: 7 2,7%
  • Szybkość: 2<br />Szybkość jednostek: 2<br />Szybkość handlu: 2<br />Limit członków sojuszu: 50<br />

    Głosy: 27 10,3%
  • Szybkość: 2<br />Szybkość jednostek: 2<br />Szybkość handlu: 2<br />Limit członków sojuszu: 50<br />

    Głosy: 15 5,7%
  • Szybkość: 3<br />Szybkość jednostek: 2<br />Szybkość handlu: 1<br />Limit członków sojuszu: 80<br />

    Głosy: 63 24,1%
  • Szybkość: 3<br />Szybkość jednostek: 2<br />Szybkość handlu: 1<br />Limit członków sojuszu: 80<br />

    Głosy: 26 10,0%
  • Szybkość: 3<br />Szybkość jednostek: 2<br />Szybkość handlu: 1<br />Limit członków sojuszu: 80<br />

    Głosy: 69 26,4%
  • Szybkość: 3<br />Szybkość jednostek: 2<br />Szybkość handlu: 1<br />Limit członków sojuszu: 80<br />

    Głosy: 21 8,0%

  • W sumie głosujących
    261

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

Szybkość: 3
Szybkość jednostek: 2
Szybkość handlu: 1
Limit członków sojuszu: 80
Morale: nie
Bonus nocny: 23:00-6:00
System podboju miast: nowy
Ochrona początkujących: 5

inne nie mają sensu :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

Ja nie rozumiem jak ktoś może głosować na system z morale aktywnymi, przecież to tylko gre utrudnia -.-

Ale ciesze się, że najwięcej jest głosów na statystyki te co wyżej koleżka napisał, a czy stary czy nowy system to bez różnicy :)

Czemu nie rozumiesz ?
Są gracze, którzy rozwijają się wolniej i np. po 2 tygodniach na Efezie mają nadal 1 miasto z (powiedzmy) 2,5k pkt. Morale pozwolą 'odstraszyć' ofensywnych graczy, którzy w tym momencie mają po 4/5 miast i szukają kolejnych 'ofiar'.
Albo też są gracze ofensywni, którzy wolą bić się z równymi sobie, a nie wyszukiwać w nieskończoność jakiś malutkich, których będą przejmować bez najmniejszego wysiłku.

Widzisz ... dla Ciebie może i bez różnicy, który system ... ja na starym nie grałem, ale z tego co wyczytałem w wiki ... jest diametralnie inna taktyka budowy wojska i podboju w tym momencie.
Nie mówiąc już o tym, że wielu biedaków będzie podbijana 'przez noc' (wejście kolona o 22:59 -> o 6:59 podbój zakończony).
 

DeletedUser1261

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

Kolego bondyros sam mówisz że nie grałeś na starym systemie to czemu się wypowiadasz po przeczytaniu postów?
Na starym systemie jest łatwiej zatrzymać kolona gdyż możesz go sklinować przed i po, więc tu pokażą się osoby które umieją grać na sekundy :)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

Kolego bondyros sam mówisz że nie grałeś na starym systemie to czemu się wypowiadasz po przeczytaniu postów?
Na starym systemie jest łatwiej zatrzymać kolona gdyż możesz go sklinować przed i po, więc tu pokażą się osoby które umieją grać na sekundy :)

A w nowym liczy się ilość. Stary system wychwytuje osoby, które mogą grać cały czas.
Nowy system daje możliwości dla osób, co nie mają tyle czasu na grę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

powiem tak-w nowym liczy się ilość,w starym jakość. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

Ja grałem na 1 i na 2 więc bez różnicy dla mnie ;)
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

Szybkość: 3
Szybkość jednostek: 2
Szybkość handlu: 1
Limit członków sojuszu: 80
Morale: nie
Bonus nocny: 23:00-6:00
System podboju miast: stary
Ochrona początkujących: 5

Podróżnik odnalazł właściwy szlak i dotarł do celu, niestety po drodze zgubił listy, które miał przekazać strażnikowi bram i potrzebuje po raz kolejny waszej pomocy. W innym przypadku strażnik nie zezwoli na otwarcie przez niego bram.
W tych listach były zapisane wszystkie opinie na temat wydarzeń z ostatnich dni.
Część z nich została mu w głowie, lecz wiele umknęło jego pamięci.
Pomóżcie mu zebrać potrzebne informacje uzupełniając poniższe raporty o wasze opinie na dany temat.

Potrzeba nam następujących informacji:


* Opinia o projekcie: Grepolis United
* Opinia na temat Videocastów
* Opinia na temat planu rozwoju na rok 2013
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

Szybkość: 3
Szybkość jednostek: 2
Szybkość handlu: 1
Limit członków sojuszu: 80
Morale: nie
Bonus nocny: 23:00-6:00
System podboju miast: nowy
Ochrona początkujących: 5

Błagam! Otwórzcie taki świat! ;\
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

Ale z szybkością 3 to okupacja trwa 6 godzin tak?
 

DeletedUser16849

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

w/g mnie te parametry są bardziej uniwersalne , zarówno dla starych wyjadaczy GREPO jak i nowej ,świeżej krwi ....
Szybkość: 2
Szybkość jednostek: 2
Szybkość handlu: 2
Limit członków sojuszu: 50
Bonus nocny: 23:00-8:00
Ochrona początkujących: 7
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

Przepraszam, ale kiedy ruszy ten świat?
 

DeletedUser18172

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

Szybkość: 3
Szybkość jednostek: 2
Szybkość handlu: 1
Limit członków sojuszu: 80
Morale: nie
Bonus nocny: 23:00-6:00
System podboju miast: nowy
Ochrona początkujących: 5

Tak jak kolega niżej
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

ja wolę nowy system podboju nie mogę grać cały czas a poza tym chodzę do szkoły a tam nie wchodzę na grepolis
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

A nie mogą otworzyć 2 światów? Każdy byłby zadowolony
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

Ale można by to zrobić w jak najmniejszym odstępie czasu, żeby dość szybko został utworzony świat z parametrami, które zajęły drugie miejsce, gdyż głosowanie było bardzo wyrównane.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

Ale można by to zrobić w jak najmniejszym odstępie czasu, żeby dość szybko został utworzony świat z parametrami, które zajęły drugie miejsce, gdyż głosowanie było bardzo wyrównane.

no to będzie --- za miesiąc :) to nie jest tak znowuż odległa przyszłość.

Chciałbym jednocześnie przypomnieć Ci, że w tym roku ruszyły juz 3 światy (w styczniu, na początku lutego, w połowie lutego), więc serwery nowe powstają coraz częściej ... to nie do końca też jest dobrą rzeczą (nim się rozkręci jakiś serwer, powstaje następny --- dotyczy zwłaszcza sytuacji Efezu, gdy po ~2tygodniach istnienia został założony kolejny serwer)
 
Do góry