Ustawienia kolejnego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

Którą drogę wybrać?

  • Szybkość: 1<br />Szybkość jednostek: 3<br />Szybkość handlu: 1<br />Limit członków sojuszu: 100<br /

    Głosy: 10 3,8%
  • Szybkość: 1<br />Szybkość jednostek: 3<br />Szybkość handlu: 1<br />Limit członków sojuszu: 100<br /

    Głosy: 6 2,3%
  • Szybkość: 1<br />Szybkość jednostek: 3<br />Szybkość handlu: 1<br />Limit członków sojuszu: 100<br /

    Głosy: 7 2,7%
  • Szybkość: 1<br />Szybkość jednostek: 3<br />Szybkość handlu: 1<br />Limit członków sojuszu: 100<br /

    Głosy: 3 1,1%
  • Szybkość: 2<br />Szybkość jednostek: 2<br />Szybkość handlu: 2<br />Limit członków sojuszu: 50<br />

    Głosy: 7 2,7%
  • Szybkość: 2<br />Szybkość jednostek: 2<br />Szybkość handlu: 2<br />Limit członków sojuszu: 50<br />

    Głosy: 7 2,7%
  • Szybkość: 2<br />Szybkość jednostek: 2<br />Szybkość handlu: 2<br />Limit członków sojuszu: 50<br />

    Głosy: 27 10,3%
  • Szybkość: 2<br />Szybkość jednostek: 2<br />Szybkość handlu: 2<br />Limit członków sojuszu: 50<br />

    Głosy: 15 5,7%
  • Szybkość: 3<br />Szybkość jednostek: 2<br />Szybkość handlu: 1<br />Limit członków sojuszu: 80<br />

    Głosy: 63 24,1%
  • Szybkość: 3<br />Szybkość jednostek: 2<br />Szybkość handlu: 1<br />Limit członków sojuszu: 80<br />

    Głosy: 26 10,0%
  • Szybkość: 3<br />Szybkość jednostek: 2<br />Szybkość handlu: 1<br />Limit członków sojuszu: 80<br />

    Głosy: 69 26,4%
  • Szybkość: 3<br />Szybkość jednostek: 2<br />Szybkość handlu: 1<br />Limit członków sojuszu: 80<br />

    Głosy: 21 8,0%

  • W sumie głosujących
    261

DeletedUser18273

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

Szybkość: 3
Szybkość jednostek: 2
Szybkość handlu: 1
Limit członków sojuszu: 80
Morale: nie
Bonus nocny: 23:00-6:00
System podboju miast: nowy
Ochrona początkujących: 5
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

Głupotą tej sondy był fakt, że nie miała ona z góry oznaczonego limitu czasowego. Przez to administracja mogła wyłączyć sondę gdy otrzymała zadowalający ją wynik. Jakby zamknąć sondę kilka godzin wcześniej to wygrałby zupełnie inny świat.

Nieładnie, nieładnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

Głupotą tej sondy był fakt, że nie miała ona z góry oznaczonego limitu czasowego. Przez to administracja mogła wyłączyć sondę gdy otrzymała zadowalający ją wynik. Jakby zamknąć sondę kilka godzin wcześniej to wygrałby zupełnie inny świat.

Nieładnie, nieładnie.

Też właśnie zwróciłem na to uwagę --- brak terminu.
Zwłaszcza, że dwie opcje szły 'łeb w łeb'
 

DeletedUser18172

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

Głosowało po około 65 użytkowników na każdy z 2 światów, a potem na serwerze jest zarejestrowanych około 22k..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

A nie mogli by zrobić tandemowych światów?? no bo te dwie opcje mają najwięcej głosów. No bo ostatni świat tandemowy był wypuszczony prawie 2 lata temu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

I to jest myśl.

Pytanie czy pójdą po rozum do łbów.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

I to jest myśl.

Pytanie czy pójdą po rozum do łbów.

Wątpię. Inno raczej na to nie pójdzie. Serwery są dosyć kosztowne.
Jestem pewien, że te światy będą mieć prędkość 0.5 jak już :p
Im wolniejszy świat, tym większe zyski :(
 

DeletedUser18172

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

Jak będą szli na kasę to stracą graczy.. Gdzieś ktoś już o tym pisał.. Światy Ny i Ksi mają szybkość 2, ale kiedy to było... Zrobili wtedy takie światy to w czym problem teraz ? Wiadome, wszystko jest droższe. No, ale.. Jeżeli chcą mieć graczy, muszą coś robić.. "Czekamy na Wasze propozycje" ot to.. mają propozycję. Pożyjemy, zobaczymy...
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

Jak będą szli na kasę to stracą graczy.. Gdzieś ktoś już o tym pisał.. Światy Ny i Ksi mają szybkość 2, ale kiedy to było... Zrobili wtedy takie światy to w czym problem teraz ? Wiadome, wszystko jest droższe. No, ale.. Jeżeli chcą mieć graczy, muszą coś robić.. "Czekamy na Wasze propozycje" ot to.. mają propozycję. Pożyjemy, zobaczymy...

Albo nie dożyjemy :(
 

DeletedUser18172

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

A miałem napisać: "Poczekamy, zobaczymy" ;)
Teraz tylko czekać na ich decyzję...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

Ankieta została zakończona gdy stary system zaczął obejmować prowadzenie. Chciałbym zwrócić uwagę, że jeszcze 1h przed zakończeniem głosowanie prowadził świat z nowym systemem podboju. I tak więcej było głosów na nowy system przy prędkości 3x Tylko morale to oddzielały! Proszę o stworzenie świata z NOWYM systemem podboju
 

DeletedUser18172

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

Zobaczymy. Część graczy chce światy tandemowe.
Ale..
którędy mamy iść.
Ciekawe, dla dobra graczy czy dla forsy. Jestem ciekawy, którędy pójdą :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

Ja bym jednak wolał nowy :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

Mam pytanie kiedy ten swiat powstanie?
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

mam nadzieje że będzie stary system podboju...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

kto wchodzi na ten swiat ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

Ankieta została zakończona gdy stary system zaczął obejmować prowadzenie. Chciałbym zwrócić uwagę, że jeszcze 1h przed zakończeniem głosowanie prowadził świat z nowym systemem podboju. I tak więcej było głosów na nowy system przy prędkości 3x Tylko morale to oddzielały! Proszę o stworzenie świata z NOWYM systemem podboju

jestem za ;););)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

jak chcecie z nowym to sobie na Gythium lub Efeza idźcie ...
dopiero 2 były niech stary zrobią
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

Ja też wole nowy... lepiej się gra, ten stary z okupacją jest dziki.
 

DeletedUser18172

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

Jak dla mnie to stary system podboju jest dla osób aktywnych..
W nowym macie wzburzanie buntu i potem walicie kolona i miasto wasze.. A tutaj ta okupacja.. ehh
 
Do góry