Ustawienia nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

Jakie mają być ustawienia nowego świata?


  • W sumie głosujących
    491

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Szybkość: 1
Szybkość jednostek: 1
Szybkość handlu: 1
Limit członków sojuszu: -------
Morale: nie (że niby moje jednostki mają się bać słabszych? Zacny żart.)
Bonus nocny: ------- (Że niby napad nocą był trudniejszy do przeprowadzenia? Lolz.)
System podboju miast: stary i nowy (A dla tych którzy twierdzą, że się tak nie da: Go play tetris.)
Ochrona początkujących: czas przechodzenia tutorialu (Oh no, co zrobią boby? Bo premka po prostu wcześniej zacznie wydawać ^^)

Obecne możliwe propozycje są tak oklepane, że aż mdlą, już dawno powinniście stworzyć coś "bardziej innowacyjnego".
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Szybkość: 2
Szybkość jednostek: 2
Szybkość handlu: 2
Limit członków sojuszu: 30
Morale: tak
Bonus nocny: 24:00-7:00
System podboju miast: stary
Ochrona początkujących: 7

Ja głosuje na ten świat
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

szkoda że system podboju będzie stary :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Według mnie należy stworzyć świat z nowym systemem podboju. Dlaczego? Dlatego, że nowy system podboju jest łatwiejszy do opanowania gry przez początkujących i słabych graczy.
To może jeszcze miesięczną ochronę dla tych słabych i początkujących...? I kilo premki w prezencie aby mieli jakąś przewagę nad doświadczonymi...

Jak zaczynałem grać w tego typu gry to nie płakałem, że jestem słaby - kilka razy człowiek przegra to się albo nauczy grać albo nie. Jak zaczynałem grę na testowym to był stary system i brak wyboru. Grę dopiero poznawaliśmy i to po niemiecku i problemu nie było.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

To może jeszcze miesięczną ochronę dla tych słabych i początkujących...? I kilo premki w prezencie aby mieli jakąś przewagę nad doświadczonymi...

Jak zaczynałem grać w tego typu gry to nie płakałem, że jestem słaby - kilka razy człowiek przegra to się albo nauczy grać albo nie. Jak zaczynałem grę na testowym to był stary system i brak wyboru. Grę dopiero poznawaliśmy i to po niemiecku i problemu nie było.

Fan starego systemu to fan starego systemu ^^
 

DeletedUser16109

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

stary system podboju jest lepszy , a fajny i ciekawy jest pomysł z 30 członkami sojuszu dużo sojuszów by się zrobiło :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

ja preferuję stary system podboju, bardziej mi odpowiada
zdecydowanie opcja 5, ciekawie będzie się grało z max. 30 członkami w sojuszu i ten świat będzie najlepszy z wymienionych propozycji
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

stary czy nowy? .. szybki czy wolny? .... co to za roznica

wazne zeby nie bylo BŁĘDÓW !!!!!!

a dzis odkrylem nowy ... ale nikomu nie powiem a tym bardziej supp :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

stary system podboju jest lepszy , a fajny i ciekawy jest pomysł z 30 członkami sojuszu dużo sojuszów by się zrobiło :)


stary system podboju rządzi!!!!!


//edit: Mała czcionka w zupełności wystarczy.
Red Slayer
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Stary podbój leprzy :D A wiadomo mniej więcej kiedy wyjdzie tez serwer? po tygodniu/miesiącu/2 miechach?
 

DeletedUser16049

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

głosujcie na Stary podbój tam gdzie jest to jest prostszy podbój i szybciej zdobywa się polis
 

DeletedUser7343

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Prostszy,trudniejszy... Ciekawszy bo obrona okupacji jest świetnym elementem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Takim samym jak atakowanie miasta zbuntowanego.
 

DeletedUser7343

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

każdy ma tam swoje zdanie :)

a jeszcze jedno pytanie bo propozycje niedokładne - co z A/T i czy jest możliwość skracania rekrutacji(na pewno tak ale marzenia można mieć)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

każdy ma tam swoje zdanie :)

Swoje zdanie można mieć w kwestii który system bardziej odpowiada, ale pod względem technicznym różnią się naprawdę niewiele.
W starym systemie próbujesz się wstrzelić atakiem tuż przed kolona a obroną tuż po, natomiast obrońca robi odwrotnie.
W nowym systemie próbujesz się wstrzelić atakiem tuż przed kolona, natomiast obrońca robi to samo co przy starym systemie (bo może ci ubije trochę jednostek jeżeli zdobędziesz miasto :D).
Jak dla mnie jedyną różnicą jest fakt, że atakujący nie musi wysyłać defa.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Szybkość: 1
Szybkość jednostek: 3
Szybkość handlu: 3
Limit członków sojuszu: 100
Morale: tak
Bonus nocny: 23:00-8:00
System podboju miast: nowy
Ochrona początkujących: 5


Fajne dla mnie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7343

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Nie do końca się zgodzę,bo niezupełnie działa to na odwrót.

Agresor atakuje,wchodzi kolon,trzeba się bronić
Agresor atakuje,czekamy,agresor atakuje,wchodzi kolon

Ponadto kolona można rozbić tylko defem przed wejściem,na starym systemie ogniami również po

Różnic jest sporo
 
Do góry