Ustawienia nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

Jakie mają być ustawienia nowego świata?


  • W sumie głosujących
    491

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

pierwszy atak (czyszczenie) jest dokładnie taki sam w obu przypadkach. Trzeba czekać w obu przypadkach, z tym że w starym systemie to przez okres czekania ty ślesz defa, w nowym defa śle obrońca. Różnica jest w wejściu kolona, w starym systemie wchodzi przed okresem czekania, w nowym po okresie czekania.

Nigdzie nie napisałem że te systemy działają na odwrót, napisałem że różnią się jedynie szczegółami, takimi jak kiedy sam kolon wpłynie do miasta, albo czy kolona można rozwalić atakiem. Sama mechanika (atak-czekanie-miasto zdobyte/porażka) jest taka sama.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Wszyscy tak protestujecie przeciwko moralom, a jakoś ten świat przegrywa. :) Prowadzi na szczęście ten, gdzie limit członków w sojuszu to tylko 30! To świetny pomysł, dzięki temu najlepszym sojuszem na świecie nareszcie nie będzie masówka. Najlepszym sojuszem będzie musiała być elita. Zarządzanie takim sojuszem może być trudne, lecz ciekawe...
A ponadto prędkość wszystkiego jest odpowiadająca (wszędzie 2), ochrona początkujących na tydzień, morale, dłuższy bonus nocny i stary system podboju. Świat idealny!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Wszyscy tak protestujecie przeciwko moralom, a jakoś ten świat przegrywa. :) Prowadzi na szczęście ten, gdzie limit członków w sojuszu to tylko 30! To świetny pomysł, dzięki temu najlepszym sojuszem na świecie nareszcie nie będzie masówka. Najlepszym sojuszem będzie musiała być elita. Zarządzanie takim sojuszem może być trudne, lecz ciekawe...
A ponadto prędkość wszystkiego jest odpowiadająca (wszędzie 2), ochrona początkujących na tydzień, morale, dłuższy bonus nocny i stary system podboju. Świat idealny!
Ja gram na angielskim serwie edessa gdzie jest limit 50 czlonkow. Sa jednak sojusze np. Sparta I Sparta II Sparta III, a jak bedzie tak maly limit to jeszcze wiecek takich
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Ja gram na angielskim serwie edessa gdzie jest limit 50 czlonkow. Sa jednak sojusze np. Sparta I Sparta II Sparta III, a jak bedzie tak maly limit to jeszcze wiecek takich

dokładnie..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Najlepszy system to nowy, bonus miedzy 24:8, zeby mozna bylo pograc dla przyjemnosci, a nie siedziec jak na szpilkach gdy nie ma Cie przez godzine na gp.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Najlepszy system to nowy, bonus miedzy 24:8, zeby mozna bylo pograc dla przyjemnosci, a nie siedziec jak na szpilkach gdy nie ma Cie przez godzine na gp.

Ja chodze spac w dni powszednie o 22:00, a raczej wtedy mam wylaczane WiFi, ale rzeczywiscie ja takze wole nowy system
, bo tam zaczalem odnosic najwieksze sukcesy
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Co do AT i skracania rekrutacji jednostek itp.
AT jest wymuszone 10s i tego nie zmieniamy, podobnie też jest ze skracaniem rekrutacji jednostek.

Co do ustawień osobiście głosowałem na przedostatnią propozycję, ze względu na stary system podboju, zrównoważona prędkość i limit sojuszu ograniczający masówki.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Ooo ten z 30 osobami to prawie jak na Pi ;) (oprócz tych 30 osób w soju:D)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

ja radze ostatni bo w przed ostatnim jest limit członków w sojuszu tylko 30
a po za tym w ostatnim jest szybkość 3
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Wszyscy tak protestujecie przeciwko moralom, a jakoś ten świat przegrywa. :) Prowadzi na szczęście ten, gdzie limit członków w sojuszu to tylko 30! To świetny pomysł, dzięki temu najlepszym sojuszem na świecie nareszcie nie będzie masówka. Najlepszym sojuszem będzie musiała być elita. Zarządzanie takim sojuszem może być trudne, lecz ciekawe...
A ponadto prędkość wszystkiego jest odpowiadająca (wszędzie 2), ochrona początkujących na tydzień, morale, dłuższy bonus nocny i stary system podboju. Świat idealny!

Popieram wpis osoby emil1115 jesli akurat ten swiat wygra głosowanie bedzie ciekawie, napewno wtedy zagrałbym na nim, max 30 członków w sojuszu to wystarczajaco aby stworzyć elitę.Zapewne niektóre sojusze będą zawierały dodatkowe pakty aby umocnić się na danym morzu(obszarze) ale to jest rzecz drugorzędna.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Normalnie emocje jak na grzybach przy tym wybieraniu. Zero nowości, zero istotnych zmian. Różnica między starym a nowym systemem to jak różnica pomiędzy Pisem a Platformą.

Btw ankieta nieregulaminowa, brakuje opcji obojętne.

Prawdę rzecze, polać mu.



A potem zwołać komisję czy aby przypadkiem nie jest to szpicel PSL.
 

DeletedUser15104

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Też się wypowiem mi jest obojętne jaki system czy nowy czy stary. Mnie Najbardziej interesuje szybkość. Limit członków do 30 hmm z tego co widzę poprzez granie to nawet przy 100 członkach sojusze robią tzw. (AK) Akademie i tak wcześniej czy później połowa zrezygnuje (miasta 1000 pkt )kolejna połowa to po jakimś czasie odejdzie aż w końcu zostaje te 1000 czy więcej ludu. Kolega wyżej napisał :
max 30 członków w sojuszu to wystarczajaco aby stworzyć elitę.Zapewne niektóre sojusze będą zawierały dodatkowe pakty aby umocnić się na danym morzu(obszarze) ale to jest rzecz drugorzędna.
. Interesuje mnie 2 cześć wypowiedzi Zapewne niektóre sojusze będą zawierały dodatkowe pakty aby umocnić się na danym morzu(obszarze) ,ale to jest rzecz drugorzędna.Nie do końca drugorzędna teraz większość będzie głosowała na świat z mniejszym limitem. Po kilku tygodniach grania będą jęki i zgrzyty czemu takie małe sojusze albo czemu są w tym xxx sojuszu tzw: Wyjadacze Grepolis. Powiem że ten świat to jak szkoła przetrwania nowi gracze mają minimalne szanse zaistnienia na tym świecie. Ten świat mógłby być dobry na świat bohaterów albo dla zwycięzców świata. To są jedynie moje poglądy podoba mi się pomysł w końcu coś innego.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Wszyscy tak protestujecie przeciwko moralom, a jakoś ten świat przegrywa. :) Prowadzi na szczęście ten, gdzie limit członków w sojuszu to tylko 30! To świetny pomysł, dzięki temu najlepszym sojuszem na świecie nareszcie nie będzie masówka. Najlepszym sojuszem będzie musiała być elita. Zarządzanie takim sojuszem może być trudne, lecz ciekawe...
A ponadto prędkość wszystkiego jest odpowiadająca (wszędzie 2), ochrona początkujących na tydzień, morale, dłuższy bonus nocny i stary system podboju. Świat idealny!

Mógłby jednak być odrobinę (dużo?) szybszy....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Bo on mówił o dwóch większych połowach, zostaną jeszcze te mniejsze.
 

DeletedUser15104

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

może łatwiej będzie zostanie 25% ze 100% bo 75% odejdzie prosta matematyka (dziękuje)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Jako, że temat przegląda dwóch adminów i jeden ich przydupas, usilnie apeluję o usunięcie ankiety z powodu braku opcji OBOJĘTNE. Dokładnie tak, jak to wcześniej było robione w przypadku innych ankiet. Z góry dziekuję za poszanowanie własnego regulaminu.

PS. ewentualnie o dodanie tejże opcji do powyższej ankiety.

Popieram całkowicie. Niejedna opcja nie została zankietowana ze względu na brak opcji "obojętne". Niech sprawiedliwości stanie się zadość!
 

DeletedUser13747

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Zgaduję że jak świat ma powstać to będzie poniedziałek ale tak bardzo proszę czy mógł by on powstać w weekend ?:):p
 

DeletedUser17380

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Najlepszym wyborem według mnie jest świat o limicie 30 osobowym w sojuszu. Chyba każdy chce wreszcie zobaczyć świat bez wielkich masówek
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Będzie więcej przywódców.
To już wiemy skąd popularność :D
 
Do góry