Ustawienia nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

Jakie mają być ustawienia nowego świata?


  • W sumie głosujących
    491

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Najlepszy jest świat x2 bez morale (morale to multikonta) limit członków sojuszu 30 otwiera lepsze szanse dla graczy indywidualnych.
Oczywiście jestem za starym systemem podboju tylko zmieniłbym na nowy opuszczone miasta.
Bonus nocny jak i cisza 22 do 6
EPSILON był naj!
 

DeletedUser17351

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

głosujcie na nowy system podboju
tych ze starym jest już dużo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Popieram całkowicie. Niejedna opcja nie została zankietowana ze względu na brak opcji "obojętne". Niech sprawiedliwości stanie się zadość!

Przymus opcji obojętne dotyczy forum z propozycjami...


Normalnie emocje jak na grzybach przy tym wybieraniu. Zero nowości, zero istotnych zmian. Różnica między starym a nowym systemem to jak różnica pomiędzy Pisem a Platformą.

Btw ankieta nieregulaminowa, brakuje opcji obojętne.

Między PiSem a PO rzeczywiście większej różnicy nie ma, ale jeżeli chodzi o systemy podboju to te różnice są wyraźne.
Co do ankiety - jak już wspomniałem dotyczy to tylko forum z propozycjami...

głosujcie na nowy system podboju
tych ze starym jest już dużo
Dobrego nigdy za wiele ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Moim zdaniem ochrona początkujących powinna być większa i Szybkość też mogła by być większa a co do reszty to nie mam zdania.
 

DeletedUser17364

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Dobrze że wybralismy swiat ze starym podbojem <3 a kiedy się zaczyna ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Zróbcie 2 światy jeden z nowym systemem podboju i jeden ze starym, tak nikt nie będzie zawiedziony.
Zróbcie 2 najlepiej oceniane światy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Ja jestem za Nowym sytemem, ale wygra zapewne stary. Dlaczego?
- w opcjach wyboru jest więcej światów z nowym systemem, a tym samym ludzie głosując na różne ustawienia nowego doprowadzają do dzielenia się głosów (głosujcie na ostatni - nie jest idealny, ale trzeba się skupić na jednym)
- mimo, że wygra nowy (łączna ilość głosów) to konkretne ustawienie wygra stary system, a że admini głosowali w większości na stary to sprawa wydaje się być jasna
- graczy starych światów jest więcej i każde kolejne otwarcie świata ze starym systemem podboju powoduje, że przewaga głosujących na stary systematycznie wzrasta. Jestem przekonany, że jakby otworzyć 5-6 światów z rzędu z nowym systemem podboju to zwolenników nowego systemu byłoby więcej niż teraz (w sumie i tak jest bo głosy się rozbijają, a więc graczom on bardziej odpowiada)

Powinno być tak, że głosujemy tak jak teraz. Brana pod uwagę jest łączna ilość głosów oddana na konkretny świat i dopiero wtedy z danego świata wybieramy ten który wygrał. To byłoby najuczciwsze rozwiązanie.
 

DeletedUser12319

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Przede wszystkim od razu widać, że ankieta jest tendencyjna. Gdyby było inaczej, światów ze starym systemem podboju byłoby kilka do wyboru. A jest jeden. Mydlenie oczu i tyle.
 
Odp: Ustawienia nowego świata

Właśnie, niech administracja zrobi dwa światy z największą ilością głosów.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Dobrze że wybralismy swiat ze starym podbojem <3 a kiedy się zaczyna ?

Grubcio172, data startu nowego świata zostanie wkrótce opublikowana, śledź ogłoszenia na forum, stronie głównej lub facebooku :)

Zróbcie 2 światy jeden z nowym systemem podboju i jeden ze starym, tak nikt nie będzie zawiedziony.
Zróbcie 2 najlepiej oceniane światy.

Człowiek-Legenda, to bardzo dobry pomysł. Niestety data utworzenia nowych światów zależy od różnych czynników, więc w tym momencie nie możemy stwierdzić jak szybko po ankietowanym świecie wystartuje następny serwer, jednak nadanie mu ustawień, które zajęły drugie miejsce, byłoby fajnym rozwiązaniem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Z tego co pamiętam to kiedyś już było głosowanie odnośnie nowego świata. I wtedy bodajże 1-2 dni po wejściu wszedł kolejny świat z innym systemem podboju...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Ja jestem za Nowym sytemem, ale wygra zapewne stary. Dlaczego?
- w opcjach wyboru jest więcej światów z nowym systemem, a tym samym ludzie głosując na różne ustawienia nowego doprowadzają do dzielenia się głosów (głosujcie na ostatni - nie jest idealny, ale trzeba się skupić na jednym)
- mimo, że wygra nowy (łączna ilość głosów) to konkretne ustawienie wygra stary system, a że admini głosowali w większości na stary to sprawa wydaje się być jasna
- graczy starych światów jest więcej i każde kolejne otwarcie świata ze starym systemem podboju powoduje, że przewaga głosujących na stary systematycznie wzrasta. Jestem przekonany, że jakby otworzyć 5-6 światów z rzędu z nowym systemem podboju to zwolenników nowego systemu byłoby więcej niż teraz (w sumie i tak jest bo głosy się rozbijają, a więc graczom on bardziej odpowiada)

Powinno być tak, że głosujemy tak jak teraz. Brana pod uwagę jest łączna ilość głosów oddana na konkretny świat i dopiero wtedy z danego świata wybieramy ten który wygrał. To byłoby najuczciwsze rozwiązanie.

1. Uroki demokracji :)
2. zapominasz, że system podboju nie jest jedynym ustawieniem jakie mogło wpłynąć na decyzję. Są ludzie, którym odpowiadają oba systemy i mogli brać pod uwagę np. prędkość świata i/lub jednostek. Tak więc gdyby robić doskonałą ankietę to należałoby albo stworzyć ankietę a w niej kilkaset kombinacji ustawień (3 prędkości świata * 3 prędkości jednostek * 3 prędkości handlu * 2 systemy * 2 morale * 2 ochrony * 5 limitów członków da ponad 1000 opcji) albo stworzyć 7 ankiet związanych z różnymi ustawieniami (trzy z prędkościami i po jednej z systemem, morale ochroną i limitem członków)
3. Dobrego nigdy za wiele ;)
 

DeletedUser5189

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

ciekawe jeszcze kiedy nastąpi to niebawem
 

DeletedUser17205

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

jak dla mnie to ten ostatni jest najlepszy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

5 najlepszy najbardziej mi sie podobaja jego ustawienia
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Głosowałem na nowy system podboju, jest bardziej przejrzysty dla nowych graczy i łatwiejszy do opanowania.

Wiele osób pisze, że na starym systemie podboju, trzeba wycofać wojsko itd. że w końcu ono wpada i rozbija okupację, no dobra, a jak pojawi się koleś, który mi wbije kolona o godz. 19:00, a potem ja wrócę do domu, mam jedno miasto, i co teraz? Pisać do sasiada, którego być może atakowałem kilka godzin temu? Nie mam sojuszu, nie mam 2 lub więcej miast - leżę i kwiczę.

na nowym systemie podboju mam minimum 12h czasu na reakcję po wbiciu podburzania, w tym czasie mogę zrekrutować dodatkowe wojsko, zorientować się sytuacji itd.

Który system jest bardziej "czytelny" i "łatwiejszy" dla nowych graczy?

Niech administracja za każdym razem otwiera dwa światy, lub na przemian, raz z nowym systemem, raz ze starym. Wszystko idzie do przodu itd. Jedno pozostaje niezmienne - światów ze starym systemem podboju i tak jest więcej....
63.
prezent2.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Każdy ma swoje zdanie ale jak na moje nowy system jest gorszy...te wszystkie bunty i podburzania mi nie pasują....i nie można odbijać miasta ogniami a to jest chyba najgorsze w nowym systemie....30 na początku wydawało mi się do bani,ale po namyśle uznałem że przynajmiej nie będzie żadnych masówek....morale mi nie przeszkadzają bo gram po to aby pomagać sojuszowi a ie po to aby mieć jak najmniejsze straty....bonus nocny mam już 1,5 roku 23:00-07:00 i jest gites bo jakoś da się wyspać ;)...szybkośc jest chyba taka sama jak na Rho a ten świat jest Top1 moim gustem zapewne dlatego że mam tam codziennie zapewnione podbijanie moich miast i mnóstwo adrenaliny :)
Mam tylko pytanie kiedy wystratuje nowy świat oczywiście około bo zawsze coś może nawalić...i jak się będzie nazywać?
Dzięki że pozwoliliście wybrać ustawienia nam :)

Pozdro.

Piter :)
 

DeletedUser17419

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Szybkość: 3
Szybkość jednostek: 1
Szybkość handlu: 3
Limit członków sojuszu: 100
Morale: tak
Bonus nocny: 24:00-8:00
System podboju miast: nowy
Ochrona początkujących: 7
 

DeletedUser12035

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

czyli już koniec głosowań? :)
 
Do góry