Ustawienia nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

Jakie mają być ustawienia nowego świata?


  • W sumie głosujących
    491

DeletedUser17419

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

NIE!!!!!:(
jeszcze 1 dzień
prosze
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Szczerze mówiąc... Żadne z ustawień mi się nie podoba jakoś szczególnie...
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Głosowanie dobiegło końca.
Głos oddało 491 osób.

Wygrała opcja 5 z ilością głosów 194.

Co za tym idzie, najbliższy świat powinien mieć takie ustawienia:

Szybkość: 2
Szybkość jednostek: 2
Szybkość handlu: 2
Limit członków sojuszu: 30
Morale: tak
Bonus nocny: 24:00-7:00
System podboju miast: stary
Ochrona początkujących: 7

Dziękujemy wszystkim za oddanie głosów i zapraszamy już niebawem do gry.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Niebawem tzn za tymdzień/miesiąc? Są zapowiedziane jakies daty mniej wiecej?
 

DeletedUser13671

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Mam nadzieje że otworzycie dwa ze starym i z nowym systemem podboju.Korynt jest ze starym i atary znowu .Może tak na zmianę.Pozdrawiam i miłej gry życzę.
dołączam się do prośby bo uwielbiam nowy system podboju ale mało kiedy są z nim światy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

dołączam się do prośby bo uwielbiam nowy system podboju ale mało kiedy są z nim światy


Tez chcialbym wiedziec ale to zostanie podane w ogloszeniach na pewno nie tu. A swiaty z nowym systemem sa wprowadzane tak samo czesto jak ze starym
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Będzie super ponieważ 30 to nie masówka
nie będzie takiego odstępu między sojami ,,chodzi mi o popularność"
Liczę że nie długo pojawi się nowy świat Bohaterów tylko szybszy od Achilesa niech będzie 4 lub 5 szybkości:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

A kiedy przewidywany start ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

lepiej było by jagby był limit 15 graczy:p
albo 5:cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6419

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Ja jestem za Nowym sytemem, ale wygra zapewne stary. Dlaczego?
- w opcjach wyboru jest więcej światów z nowym systemem, a tym samym ludzie głosując na różne ustawienia nowego doprowadzają do dzielenia się głosów (głosujcie na ostatni - nie jest idealny, ale trzeba się skupić na jednym)
- mimo, że wygra nowy (łączna ilość głosów) to konkretne ustawienie wygra stary system, a że admini głosowali w większości na stary to sprawa wydaje się być jasna
- graczy starych światów jest więcej i każde kolejne otwarcie świata ze starym systemem podboju powoduje, że przewaga głosujących na stary systematycznie wzrasta. Jestem przekonany, że jakby otworzyć 5-6 światów z rzędu z nowym systemem podboju to zwolenników nowego systemu byłoby więcej niż teraz (w sumie i tak jest bo głosy się rozbijają, a więc graczom on bardziej odpowiada)

Powinno być tak, że głosujemy tak jak teraz. Brana pod uwagę jest łączna ilość głosów oddana na konkretny świat i dopiero wtedy z danego świata wybieramy ten który wygrał. To byłoby najuczciwsze rozwiązanie.
.
Sprawa już zamknięta. Jednak czuję lekki niesmak.
Niejasne są dla mnie intencje twórców ankiety. Iluzja, że o czymś decydujemy.
Nie dość, że wybieraliśmy jedynie z pośród z góry ustalonych wariantów - to wynik tak przeprowadzonej ankiety nie był trudny do przewidzenia.
Liczę na to , że jeśli administratorzy faktycznie są zainteresowani poglądami graczy - następna ankieta będzie się składała z oddzielnych pytań o :
- szybkość świata
- szybkość jednostek
- system podboju
- limit osób w soju
itd
a nowy świat będzie po prostu konstrukcją zwycięskich ustawień.
.
Nie zgadzam się też z niektórymi wpisami, że to wszystko jedno jaki system, że to jedynie kwestia nawyków.
Grałem w obu systemach jednak dla mnie stary system jest niewygodny z jednego powodu :
- w starym, jeśli mam miasto odległe, np. na wyspie czerwonych, mogę je stracić w ciągu 30 min. Wystarczy pójść się wykąpać, albo wyjść do sklepu.
- w nowym, na obronę mam 12 h, co zazwyczaj, nawet przy dużej odległości od pozostałych miast - starcza.
Stary wymusza ślęczenie przy klawiaturze, uwiązując gracza jak psa do budy i na dłuższą metę jest nużący, powoduje rezygnacje z gry graczy o rozwiniętych kontach, z chwilą gdy real upomni się o swe prawa.
Zaś mały limit graczy w soju, zwiększa różnorodność, pozwala "wyszaleć się" większej liczbie graczy z silną osobowością, zwiększa atrakcyjność gry i utrudnia zniechęcającą dominację 2 - 3 sojuszy na świecie.
Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

.
Sprawa już zamknięta. Jednak czuję lekki niesmak.
Niejasne są dla mnie intencje twórców ankiety. Iluzja, że o czymś decydujemy.
Nie dość, że wybieraliśmy jedynie z pośród z góry ustalonych wariantów - to wynik tak przeprowadzonej ankiety nie był trudny do przewidzenia.
Liczę na to , że jeśli administratorzy faktycznie są zainteresowani poglądami graczy - następna ankieta będzie się składała z oddzielnych pytań o :
- szybkość świata
- szybkość jednostek
- system podboju
- limit osób w soju
itd
a nowy świat będzie po prostu konstrukcją zwycięskich ustawień.
.
Nie zgadzam się też z niektórymi wpisami, że to wszystko jedno jaki system, że to jedynie kwestia nawyków.
Grałem w obu systemach jednak dla mnie stary system jest niewygodny z jednego powodu :
- w starym, jeśli mam miasto odległe, np. na wyspie czerwonych, mogę je stracić w ciągu 30 min. Wystarczy pójść się wykąpać, albo wyjść do sklepu.
- w nowym, na obronę mam 12 h, co zazwyczaj, nawet przy dużej odległości od pozostałych miast - starcza.
Stary wymusza ślęczenie przy klawiaturze, uwiązując gracza jak psa do budy i na dłuższą metę jest nużący, powoduje rezygnacje z gry graczy o rozwiniętych kontach, z chwilą gdy real upomni się o swe prawa.
Zaś mały limit graczy w soju, zwiększa różnorodność, pozwala "wyszaleć się" większej liczbie graczy z silną osobowością, zwiększa atrakcyjność gry i utrudnia zniechęcającą dominację 2 - 3 sojuszy na świecie.
Pozdrawiam.
Tak przy okazji stary system na tym nie polega. W starym w starym kiedy wstawi Ci ktoś kolona masz 12 h na odbicie go.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

30 osób w sojuszu to mało. Zapewne powstaną akademie i inne bezsensowne sojusze pod nazwą sojusz 1, sojusz 2, sojusz 3. No i mogło by nie być jednak tych morali.
 

DeletedUser10289

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

"Tak przy okazji stary system na tym nie polega. W starym w starym kiedy wstawi Ci ktoś kolona masz 12 h na odbicie go."

tylko weź pod uwagę, że w minutę po wstawieniu kolona miasto może być nie do odbicia bo może tam stać parę tysięcy birem i paręnaście tysięcy lądu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

.
Sprawa już zamknięta. Jednak czuję lekki niesmak.
Niejasne są dla mnie intencje twórców ankiety. Iluzja, że o czymś decydujemy.
Nie dość, że wybieraliśmy jedynie z pośród z góry ustalonych wariantów - to wynik tak przeprowadzonej ankiety nie był trudny do przewidzenia.
Liczę na to , że jeśli administratorzy faktycznie są zainteresowani poglądami graczy - następna ankieta będzie się składała z oddzielnych pytań o :
- szybkość świata
- szybkość jednostek
- system podboju
- limit osób w soju
itd
a nowy świat będzie po prostu konstrukcją zwycięskich ustawień.
.
Nie zgadzam się też z niektórymi wpisami, że to wszystko jedno jaki system, że to jedynie kwestia nawyków.
Grałem w obu systemach jednak dla mnie stary system jest niewygodny z jednego powodu :
- w starym, jeśli mam miasto odległe, np. na wyspie czerwonych, mogę je stracić w ciągu 30 min. Wystarczy pójść się wykąpać, albo wyjść do sklepu.
- w nowym, na obronę mam 12 h, co zazwyczaj, nawet przy dużej odległości od pozostałych miast - starcza.
Stary wymusza ślęczenie przy klawiaturze, uwiązując gracza jak psa do budy i na dłuższą metę jest nużący, powoduje rezygnacje z gry graczy o rozwiniętych kontach, z chwilą gdy real upomni się o swe prawa.
Zaś mały limit graczy w soju, zwiększa różnorodność, pozwala "wyszaleć się" większej liczbie graczy z silną osobowością, zwiększa atrakcyjność gry i utrudnia zniechęcającą dominację 2 - 3 sojuszy na świecie.
Pozdrawiam.

jakby gracze mogli wybierać sobie wszystko to do niczego pożytecznego byśmy nie doszli...
Ja osobiście gustuje w stary system...nowy jest jak dla mnie skomplikowany może idlatego że dwa lata na starym systemie to robi znaczenie....Jest jednak dużo zwolenników nowego systemu i dlatego światy powinny robione być na przemian,moim zdaniem....
Limit w sojuszu? jak na moje 30 to bardzo mało ale nie będzie chociarz masówek...a jak będą powstawać "Sojusz 1,Sojusz 2" to świadczy tylko o tym że ktoś pragnie właśnie masówek.
 
Do góry