Ustawienia nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

Jakie mają być ustawienia nowego świata?


  • W sumie głosujących
    491

DeletedUser6419

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

jakby gracze mogli wybierać sobie wszystko to do niczego pożytecznego byśmy nie doszli...
.
Jesteś monarchistą, czy zwolennikiem "dyktatury proletariatu" ?
Nie oceniam tak nisko inteligencji i motywacji graczy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Idealny dla mnie byłby świat

a) szybki
prędkość co najmniej 2.
Bo dla w miarę aktywnego gracza czekanie kilkanaście godzin na rozbudowę wojska czy budynku to tragedia

b) bez morale
Naprawdę nie jest moją winą, że ktoś ma 2 miasta gdy ja mam już 4 czy 5.
A karanie kogoś za to, że lepiej gra to już naprawdę przegięcie

c) z małą ilością ludzi w sojuszu
To rzeczywiście ciekawa opcja dająca szanse na dużą ilość wojen, bo wszystkich dobrych graczy nie da się upchnąć w 2 sojuszach ;)

d) z nowym systemem podboju
Wybaczcie, ale stary preferuje no-lajfów.
Wystarczy że mnie nie będzie godzinę czy dwie przy kompie i już raczej nie mam szans rozbić okupacji.
Myślę że nie jestem najgorszym graczem, ale muszę czasem wyjść do pracy, spędzić czas z rodziną, itd.

e) bez złota, ze stałym abonamentem
Oczywiście, rozumiem że serwer trzeba utrzymać.
Ale naprawdę nie jest w porządku gdy walczysz z kimś jak równy z równym, wygrałeś bo prostu byłeś lepszy, wjeżdżasz kolonem, a tu ci nagle 1000 deffa blokuje zbudowanych w 2h.

Oczywiście, pomarzyć fajna rzecz ;)
 

DeletedUser10289

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

"e) bez złota, ze stałym abonamentem"

no z tym abonamentem to nie do końca :) ,
ale wystarczy aby było tak jak na starych światach - bez możliwości skracania koszar i portu za złoto,
gdyż to jest naprawdę wkurzające (zwłaszcza na początku rozwoju) gdy chcesz zdobyć drugie miasto, wyczyściłeś gracza a tu nagle kolon się rozbija o deffa zbudowanego w godzinę
powinien wygrywać lepszy a nie bogatszy ,
skracanie koszar i portu za złoto bardzo psuje rozgrywkę i to nie tylko na początku gry
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

a) szybki
prędkość co najmniej 2.
Bo dla w miarę aktywnego gracza czekanie kilkanaście godzin na rozbudowę wojska czy budynku to tragedia
prędkości są tak dobierane, by grać mogli na jednych ci z większą ilością czasu a na innych z mniejszą ilością czasu na grę. Jedynki polecam tym drugim a im większy speed tym więcej czasu trzeba mieć na grę.

b) bez morale
Naprawdę nie jest moją winą, że ktoś ma 2 miasta gdy ja mam już 4 czy 5.
A karanie kogoś za to, że lepiej gra to już naprawdę przegięcie
Popieram :D jak ktoś nie wyrabia niech zmieni świat na wolniejszy a jak nie wyrabia na jedynce to polecam inne gry ;)

c) z małą ilością ludzi w sojuszu
To rzeczywiście ciekawa opcja dająca szanse na dużą ilość wojen, bo wszystkich dobrych graczy nie da się upchnąć w 2 sojuszach ;)
Na pewno plusem jest tu zgranie sojuszu. Łatwiej o to w małym 30 osobowym, niż w 100 osobowym.

d) z nowym systemem podboju
Wybaczcie, ale stary preferuje no-lajfów.
Wystarczy że mnie nie będzie godzinę czy dwie przy kompie i już raczej nie mam szans rozbić okupacji.
Myślę że nie jestem najgorszym graczem, ale muszę czasem wyjść do pracy, spędzić czas z rodziną, itd.
Nie uważam się za no-life'a (nawet nie leżałem obok pełnego ograbienia wioski w Grepolis 2.0) a wolę pierwszy system. To system dla graczy ofensywnych.

e) bez złota, ze stałym abonamentem
Oczywiście, rozumiem że serwer trzeba utrzymać.
Ale naprawdę nie jest w porządku gdy walczysz z kimś jak równy z równym, wygrałeś bo prostu byłeś lepszy, wjeżdżasz kolonem, a tu ci nagle 1000 deffa blokuje zbudowanych w 2h.
Gdzie ludzi kupa, tam i Herkules... wiadomo kto... Premium nie zawsze daje znaczącą przewagę. Jeżeli gracz jest dobry to bez premki pokona słabego gracza mającego premium.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Co do tych prędkości to się z Tobą nie zgodzę. Zobacz świat z szybkością 1, a prędkość jednostek 3. Czyli ślimak gdzie wszystko się tak wolno buduję, że masakra, a kolon na te samą wyspę dojdzie w czasie kiedy idziesz do łazienki. To gdzie tu to dobranie prędkości...?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

kurcze ale moglo by juz wystartowac
 

DeletedUser17233

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Wybraliście żałosne ustawienie świata (nie obrażając).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Cóż... kilku tysiącom graczy się podobają... :)
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

b) bez morale
Naprawdę nie jest moją winą, że ktoś ma 2 miasta gdy ja mam już 4 czy 5.
A karanie kogoś za to, że lepiej gra to już naprawdę przegięcie
są też ci zaczynający później grę, ale mimo wszystko to źle bym się czuł gdybym nie był atakowany tylko przez to że mam np kilka miast a sam bym w tym samym czasie atakował tych z kilkudziesięcioma

to polecam inne gry
a jakie to gry herosie grepolis polecasz? zaciekawiło mnie to
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

@misiu233 dla takich, którzy zaczynają grę później można by ustawić morale zależne od czasu a nie od punktów. Ci którzy zaczęli grę wcześniej (nie mówię tu oczywiście o różnicy kilku godzin) mieliby niskie morale atakując tych, którzy zaczęli dużo później.

nie będę reklamował innych gier, ale są takie, które wymagają mniej poświęcenia (nawet produkcji IG)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

@misiu233 dla takich, którzy zaczynają grę później można by ustawić morale zależne od czasu a nie od punktów. Ci którzy zaczęli grę wcześniej (nie mówię tu oczywiście o różnicy kilku godzin) mieliby niskie morale atakując tych, którzy zaczęli dużo później.

nie będę reklamował innych gier, ale są takie, które wymagają mniej poświęcenia (nawet produkcji IG)

I to jest dobry pomysł. Takie morale nawet takiej marudzie jak ja by nie przeszkadzło:p
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

jest to lepsze niż obecny system morale
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Więc można by powalczyć o taką opcję... na przykład propozycją (bo nie pamiętam czy może takowa nie była przypadkiem)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Również uważam pomysł za ciekawy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

więc zapraszam na forum propozycji ;)
 
Do góry