Ustawienia nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Generalnie im szybszy świat tym lepiej, a stary system podboju jest ciekawszy. Częściej zdobywa się i traci miasta i znacznie większą rolę odgrywa aktywność, a na nowym...12 godzin czekania w których przeciwnik podstawi defa kiedy na starym miał by już po mieście ;)
 

DeletedUser8468

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

ostatnia propozycja najlepsza mineło już tyle czasu od zamknięcia Joty przydało by sie coś podobnego :)
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Możę kiedyś powstanie świat szybkość x4 .Widziałem w innym kraju że są już takie.
Fajnie by było, lecz niestety nie jest to zależne od nas.
W innych krajach jakiś czas temu były uruchamiane lecz nie były one w pełni optymalne, a dodatkowo limit graczy na świat w takim momencie jest znacznie mniejszy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Generalnie im szybszy świat tym lepiej, a stary system podboju jest ciekawszy. Częściej zdobywa się i traci miasta i znacznie większą rolę odgrywa aktywność, a na nowym...12 godzin czekania w których przeciwnik podstawi defa kiedy na starym miał by już po mieście ;)
Zgadzam się z Tobą.
Chociaż ilość osób w sojuszu mogłaby dojść do 100 osób.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Stary system bez morale i 100 w sojuszu tak mi odpowiada :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Dla graczy mających miej czasu na grę ,ale lubiących choć raz na dobę zajrzeć polecam tą opcje:

Szybkość świata: 1
System podboju: nowy
Morale: nie

Szybkość powolna,podbój nowy uważam za lepszy od starego bo nie trzeba okupować miast opuszczone podbija się od razu.
Morale mię wkurza-taki z jednym miastem leszcz uprzykrza tylko grę innym,poza tym takie konta z minimum pkt. to multi.
 

DeletedUser18309

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Dlaczego bez względu na prędkość świata prędkość jednostek będzie tylko 1? Niech będzie chociaż 2 przy prędkości świata 3 :)
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

przy takiej prędkości jednostek głosuję na 2 opcję
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Do ankiety wybrane zostały najbardziej znaczące ustawienia.
Te, których nie możecie wybrać, są takie a nie inne z powodu występowania ich w ostatnim czasie najrzadziej.

Chciałbym żeby jeszcze limit osob w sojusz byl 30 :) I szybkosc jednostek wieksza, ale jak wygra przedostatnia opcja to i tak bede zadowolony
 

DeletedUser19539

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

według mnie powinien ruszyć świat przedostatni ...
nienawidzę nowego systemu, a zwłaszcza morale ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

W których godzinach będzie bonus nocny jeżeli świat będzie miał prędkość 3 ?
 

DeletedUser19539

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

jak gram na Atenach tam też jest prędkość 3x

Bonus nocny jest: 00:00-07:00
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Chciałbym żeby jeszcze limit osob w sojusz byl 30 :) I szybkosc jednostek wieksza, ale jak wygra przedostatnia opcja to i tak bede zadowolony

30 osob w gildii jest beznadziejne, niepotrzebne kabinowanie z tworzeniem sojuszu akademi itd. wogole dawno nie bylo szybkosci 1
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

a co z prędkością jednostek??nie da rady się jej zwiększyć??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

30 osob w gildii jest beznadziejne, niepotrzebne kabinowanie z tworzeniem sojuszu akademi itd. wogole dawno nie bylo szybkosci 1

Moje zdanie jest takie ze lepiej miec 30 osob w sojuszu takich najlepszych, na ktorych mozna zawsze polegac niz 75 z czego okolo 30 bedzie ogarniac i bedzie mozna na nich liczyc. Moze i dawno predkosci jednostek 1 nie bylo, ale przy szybkosci 3 jaka na 90% bedzie na tym nowym swiecie predkosc jednostek 1 jest za mala, 2 to takie minimum powinno byc na swiat z predkoscia 3, ale to jest tylko moje zdanie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

dawno nie bylo szybkosci 1

jak nie Itaka ja tam gram i mam 6 miast jest lepiej na wolniejszym jest spokojnie a na szybkim to po 1000 zaraz wojska W każdym mieście po paru dniach ma się z 3 miasta i jest nawalanka szybko się traci miasta i podbija itd ale też jest plus są emocje jak się prowadzi akcje itd bo ich jest dużo ale też nie mówię że jest mało akcji sojuszu na wolniejszym np(1)
szybkość świata bo raczej więcej osób gra na szybszych światach niż na wolniejszych
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser77

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Dlaczego bez względu na prędkość świata prędkość jednostek będzie tylko 1? Niech będzie chociaż 2 przy prędkości świata 3 :)
Ze względu na to, że ostatnio ta prędkość była mało wybierana, a trzeba korzystać ze wszystkich możliwości ustawień.

W których godzinach będzie bonus nocny jeżeli świat będzie miał prędkość 3 ?
23:00 - 06:00

a co z prędkością jednostek??nie da rady się jej zwiększyć??
Nie da rady, a dlaczego napisałem już wyżej. ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

szkoda, że nie ma takiego światu bez bonusu nocnego bez morali, 100 miejsc w sojuszu, predkosc 5x predkosc jednostek 3 handlu 2x stary system, tam by sie dzialo i by ludzi duzo wbilo... bd kiedys taki swiat? bo jak tak to zaczne zloto zbierac hehehe;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

szkoda, że nie ma takiego światu bez bonusu nocnego bez morali, 100 miejsc w sojuszu, predkosc 5x predkosc jednostek 3 handlu 2x stary system, tam by sie dzialo i by ludzi duzo wbilo... bd kiedys taki swiat? bo jak tak to zaczne zloto zbierac hehehe;)

Ale masz wymagania... :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry