Ustawienia nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Ja teżsię nie moge doczekac xD.Raczej wygra oferta przedostatnia :)
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

A wiadomo już kiedy będzie otwarcie świata ?
Niestety dokładna data nie jest jeszcze nam znana, jak tylko będzie coś wiadomo na pewno damy znać ;)
bo dopiero wystartowal swiat z nowym systemem i moralami wiec zaloguj sie na niego - juktas a nie wprowadzasz zamieszanie i zle glosujesz ;d

- - - Automatycznie połączono posty - - -

yetj nie ładnie kłamać bo z predkoscia jednostek 1x byl nie tak dawno gythium ... wiec przemyslicie jak wygra przedostatnia opcja zeby dac to predkosc jednostek x2 :)
Dobrze, może źle się wyraziłem. W ostatnich 10 światach, które ruszyły ta opcja pojawiła się najrzadziej dlatego też teraz jest taka dla równowagi ;)

No dokładnie, z predkoscia jednostek 1 byly po koleji efez i gythium, z predkoscia 2 heraklion i itaka wiec teraz fajnieby bylo gdyby byly 2 z predkoscia 3, a jak nie 3 to chodziarz 2 zeby to szybciej troche szlo niz to marne 1 XD yetj nie chce Ci niczego narzucać, ale mógłbys zrobić dodatkowa ankiete z wyborem predkosci jednostek, po tym jak ta sie skonczy :)
Opisałem to już wyżej dlaczego takie ustawienie, a nie inne.
Niestety nie będzie dodatkowej ankiety dotyczącej prędkości jednostek.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

No trudno... jesli sie naprawde nic nie da zrobic to trzeba bedzie sie nastawic juz ta predkosc 1
 

DeletedUser13230

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Imo predkosc 1 jednostek wrecz narzuca predkosc 1 swiata. Troche bez sensu jest swiat gdzie wysylasz kolona np 8h a w tym czasie przeciwnik postawi armie defa.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

kto ci karze kolona 8h słać..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Fakt, moglaby byc predkosc jednostek minimum 2 ale beda tez plusy tego swiata
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

świat zrobiony pod nooba szkoda słów!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Imo predkosc 1 jednostek wrecz narzuca predkosc 1 swiata. Troche bez sensu jest swiat gdzie wysylasz kolona np 8h a w tym czasie przeciwnik postawi armie defa.
Jota miała prędkość x4 przy prędkości jednostek x1 i był to imo najlepszy serwer w historii polskiego grepo, więc...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

A kto ci każe trzepać deffa i budowac wioski...

ale tak to bd wyglądać przy takiej prędkości ludzie nie bd walczyć tylko festyny klepać <ciach>

//Proszę nie obrażaj innych graczy - Slietie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

ale tak to bd wyglądać przy takiej prędkości ludzie nie bd walczyć tylko festyny klepać <ciach>

//Proszę nie obrażaj innych graczy - Slietie


Moze i tak ale świat raczej wyjdzie ten przedostatni ma prędkość 3 morale nieaktywne i stary bunt to jest mój wymarzony świat :).
Tylko jest właśnie ten 1 minus te 1 prędkość jednostek
 

DeletedUser7114

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

predkosc jednostek x1? kolejny bezsensowny swiat

chcialem wrocic do gry na zasadach starego podboju braku morali.
Taka opcja jest wiec niby super ale predkosc jednostek powoduje to ze znow niepogram w grepo bo to jedynie meczenie sie a nie przyjemnosc przy tej predkosci jednostek. absurd...
Myslalem ze bedzie fajnie a tu jak zwykle :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19384

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Bo na Jocie zapewne za mało zarobili ;) Dałem na przedostatni, a co tam może wejdę jak będzie ciekawie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

już wole wolniejszy świat ale żeby była prędkość jednostek hociaż 2
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Oj przestańcie się już tej prędkości jednostek czepiać, jota,pi i wiele innych szybkich fajnych światów miało prędkość jednostek 1.
Mi nawet przy takiej trochę lepiej się gra... bo trzeba myśleć jak się rozwijać ,a nie że każdy z biremkami zdąży do sojusznika ,który
za godzinę będzie miał kolona wbijanego w miasto,a potem zrobi se samemu kolona i podbije coś na drugim końcu świata...
ale tak to bd wyglądać przy takiej prędkości ludzie nie bd walczyć tylko festyny klepać <ciach>

//Proszę nie obrażaj innych graczy - Slietie
Człowieku ,czy ty grałeś kiedyś na szybkim świecie z wolną prędkością jednostek?
Bo moim zdaniem ,jeśli w ogóle to niedługo. Osobiście dość długo grałem na pi pod innym nickiem (na jocie
tylko przelotnie) i wiem jak to wygląda... bynajmniej nikt tam nie "klepał festynów" na potęgę ,a
cały świat był objęty gigantyczną wojną (Dzikie Hordy & Yakuza)vs(Luzaki z Itaki & Shadow of Death)vs
(Imperium Rebels & Victoris Angry Villagers)... moim zdaniem było ciekawie =}
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry