Ustawienia nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

głosuje za prędkością 3 , stary system , morale on :) :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Ty zamiast ściemniacz i grac w bierki zagrał byś może na poważne!!
Bo minęły chyba wieki jak razem graliśmy :))

ps. ja mam czas dopiero za 3 tygodnie a wiec wtedy prosze o nowy świat!!
Dzięki za zaproszenie.

Ale wątpię czy byłbym w stanie grać na poważnie w grę, którą traktuję już półżartem. Ostatnio grałem na Efezie, ale nie było jakichś mikstur, herosów, bohaterów, ekwipunku, nowego interfejsu i jeszcze dało się to jakoś przetrawić. A teraz...

Ale jak będzie coś na rzeczy to możesz szepnąć słówko, być może dla towarzystwa wbiję.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Na Niemieckim i Angielskim nowe światy ruszyły 2 listopada a na Polskim grepo świat świat będzie ostatni ...
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Polacy za mało złota kupują to się nie opłaca otwierać co chwila nowego świata :( :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

Polak to nie złotnik :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Kolejny dzień bez wspaniałej nowiny :( ....
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Ustawienia nowego świata

oj tam możecie na Lamie jeszcze dołączyć i grać;)
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Ustawienia nowego świata

Tam sie już grać nie opłaca... ;)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Re: Odp: Ustawienia nowego świata

Temat bardzo się rozwinął w ostatnim czasie - i dobrze :) Postanowiliśmy jednak, że zapewnimy wam nowe miejsce do dyskusji, w którym będziecie mogli do woli rozmawiać na ten temat. Ten wątek wprowadza niektórych - zwłaszcza nowych graczy - w błąd, ponieważ w pierwszym poście znajdują się informacje o ankiecie z lipca, która nie jest już aktualna.

W związku z tym gorąco zapraszam do pogaduszek tutaj: http://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?17321-Dyskusja-na-temat-nowego-świata

Jeśli będziemy w przyszłości planować nową ankietę, w której gracze mogliby zadecydować o ustawieniach świata, założymy nowy temat :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry