[Ulepszenie] Ustawienie urlopu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24223
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o tej propozycji?

  • Za

    Głosy: 0 0,0%
  • Obojętne

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    1

DeletedUser24223

Guest
Moim skromnym zdaniem jeśli aktywuje urlop powinienem mieć możliwość wysyłania ataków do czasu aktywacji urlopu bo za bardzo nie rozumiem czemu nie można tych ataków słać?
Prosty przykład dziś aktywuje mi się urlop i nagle okazuje się ze jestem atakowany i mam powbijane bunty w mieście z off i nic z tym wojskiem zrobić nie mogę poświęciłem czas surowce a nie raz złoto lub nagrody z eventu by ten off powstał i idzie na straty bo system blokuje używania wojsk off przez 48h to nie jest uczciwe chyba ze się mylę wiec bardzo poproszę o wypowiedzi.
 

DeletedUser19924

Guest
Odwieczny problem z urlopem i czasem jego aktywacji...zasady te same dla wszystkich od dawna.

PS: Zawsze można tego offa wysłać na wsparcie do innego miasta co by go nie stracić...
 

DeletedUser29184

Guest
Na nowy,m systemie i tak stracisz jak stracisz miasto. Tak to chociaz moglbys zaatakowac rozwalajac wojsko i nabijc sobie troche PW a miasto byłoby przejete to nie czułbys tej goryczy ze wojsko po prostu znikło
 

DeletedUser24223

Guest
w sumie tylko o to chodzi by mozna bylo wojsko z miasta rozwalic a nie czekac az zniknie
 
Do góry