Usunięcie, bądź zmienienie właściwości działania Kamiennego Gradu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23685
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie zlikwidować, bądź zmienić działanie gradu?

  • Tak

    Głosy: 20 76,9%
  • Nie

    Głosy: 6 23,1%
  • Obojętnie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    26

DeletedUser23685

Guest
Witam wszystkich moja propozycja jest następująca, zmienić właściwości działania Kamiennego Gradu lub go całkowicie usunąc.....

Jeżęli zmienić właściwości to może być np: z każdą katapultą zwiększa się 10% szans na dodatkowe uszkodzenia muru czy coś w tym stylu.......

Ale najlepiej by było jakby to badziewie zniknęło.....

Gdzie są teraz ci wojownicy wielcy? Wolą burzyć miasta gradami niż o nie powalczyć, to jest najgorsze co dotąd inno wprowadziło, to musi po prostu zniknąć, bo psuje całą klimatykę gry....
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Usunięcie, bądź zmienienie właściwości działania Kamiennego Gradu

Do ankiety musisz dodać możliwość oddania głosu na "obojętnie" czego wymaga regulamin.

Jak dla mnie, to masz rację i badanie należy usunąć, a na jego miejsce dać coś o "mniejszej sile rażenia". Ostatnio się dziwiłem, co niektórym ludziom strzeliło do głowy i wysyłają ataki po 70-100 katapult. Napisałem do jednego takiego, a on mi, że nauczyli go tego na Baris i on tak teraz gra...szkoda tylko, że nie pomyślał, iż na wcześniejszych światach, gdzie nie ma tego badania, takie ataki nic nie wnoszą, a wysłanie samych katapult w ataku praktycznie nic nie daje, bo zwyczajnie się one nie sprawdzają w takich warunkach.


PS: Najgorsze jest jednak to, że badanie istnieje w grze ponad 3 lata, a nikt wcześniej się nim nie zainteresował. Na Achillesie nikomu jak widać nie przeszkadzało...
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Usunięcie, bądź zmienienie właściwości działania Kamiennego Gradu

Do ankiety musisz dodać możliwość oddania głosu na "obojętnie" czego wymaga regulamin.

Jak dla mnie, to masz rację i badanie należy usunąć, a na jego miejsce dać coś o "mniejszej sile rażenia". Ostatnio się dziwiłem, co niektórym ludziom strzeliło do głowy i wysyłają ataki po 70-100 katapult. Napisałem do jednego takiego, a on mi, że nauczyli go tego na Baris i on tak teraz gra...szkoda tylko, że nie pomyślał, iż na wcześniejszych światach, gdzie nie ma tego badania, takie ataki nic nie wnoszą, a wysłanie samych katapult w ataku praktycznie nic nie daje, bo zwyczajnie się one nie sprawdzają w takich warunkach.


PS: Najgorsze jest jednak to, że badanie istnieje w grze ponad 3 lata, a nikt wcześniej się nim nie zainteresował. Na Achillesie nikomu jak widać nie przeszkadzało...

Dokłądnie, najgorsze jest w tym wszystkim to, żę nawet jak masz bunkier, mur, wieże itd.... To katapulty i tak niszczą budynki.... Pamiętam jak grałem na akcjum, miałem wiochę 8k pkt, ale nie było mnie cały dzień, bo siostra ślub miała i wracam na drugi dzień a tu pełno raportów no i tak je przeglądam i zaatakował cie ten, tamten i se myśle ok, ale potem patrzę i ku zdumieniu wiocha mająca 8k pkt została zjechana do 1000 pkt, co to ma być wgl? To teraz zamiast przejmować wiochy będziemy je burzyć do zera? Na psy schodzi dzisiaj grepo...
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Usunięcie, bądź zmienienie właściwości działania Kamiennego Gradu

Jestem na nie.Moim zdaniem w grepolis powinno być jak najwięcej badań po co jakieś usuwać?
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Usunięcie, bądź zmienienie właściwości działania Kamiennego Gradu

Jestem na nie.Moim zdaniem w grepolis powinno być jak najwięcej badań po co jakieś usuwać?

PO psuje gre, bo jest bez sensu podobnie jak twoja wypowiedź na przykład? Czytałeś w ogóle co ludzie napisali? Czy tylko tak sobie bezmyślnie gadasz?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Usunięcie, bądź zmienienie właściwości działania Kamiennego Gradu

Jestem na nie.Moim zdaniem w grepolis powinno być jak najwięcej badań po co jakieś usuwać?

Nie no, badań powinno być sporo. Nawet jakieś dodatkowe można wprowadzić, tego przecież nikt nie broni...nawet sam możesz jakieś w propozycji podać.

Tutaj nawet w propozycji jest też powiedziane, że niekoniecznie chodzi o usunięcie badania w całości, a chociażby o zmianę jego działania...także radzę doczytać przed wygłaszaniem takich opinii. A burzyć mógłbyś się, jakby ktoś pług chciał usunąć, czy inny taran/falangę:)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Usunięcie, bądź zmienienie właściwości działania Kamiennego Gradu

PS: Najgorsze jest jednak to, że badanie istnieje w grze ponad 3 lata, a nikt wcześniej się nim nie zainteresował. Na Achillesie nikomu jak widać nie przeszkadzało...

myślę, że po prostu ten Achilles został olany przez większość wyjadaczy a reszta po prostu nie zorientowała się w "możliwościach" jakie daje to badanko
czego my nie przetestujemy w miesiąc w praktyce tego żaden beta tester czy inny "członek wsparcia" nie zajarzy nawet przez 3 lata gry
 

DeletedUser23727

Guest
Odp: Usunięcie, bądź zmienienie właściwości działania Kamiennego Gradu

a czy w prawdziwych okupacjach miasta nie byly uszkadzane? bez sensu. wlasnie dobrze ze takie badanie jest, chociaz czastka realnosci. bo tak tylko mur leci
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Usunięcie, bądź zmienienie właściwości działania Kamiennego Gradu

Nie no, były, tylko tutaj niekoniecznie o samo niszczenie chodzi. A raczej o brak uchronienia się przed tym...wyślesz w ataku 10 katapult i nawet jak w mieście będzie 10k ludzi, to te katapulty mimo, że nie zabiją nawet 10 wojowników wroga, to i tak zniszczą jakiś budynek. To już nie jest zbyt realne jednak.
 

DeletedUser24534

Guest
Odp: Usunięcie, bądź zmienienie właściwości działania Kamiennego Gradu

"Kamienny grad" może uszkodzić tylko jeden budynek w ataku.
To są światy z funkcjami dawnego świata bohaterów - jak coś nie pasuje to zmień świat na którym grasz.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Usunięcie, bądź zmienienie właściwości działania Kamiennego Gradu

Hehe...nie no miszcz nam się objawił:) A co zrobić w sytuacji, gdy niedługo zabraknie takich światów? Przestać grać? Chyba, nie będzie to zbytnio w smak Inno...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Usunięcie, bądź zmienienie właściwości działania Kamiennego Gradu

Kamienny grad uszkodzi tylko jeden budynek w ataku, nie całe miasto, które będziesz musiał odbudowywać od nowa, więc... jestem przeciw.
 

DeletedUser14898

Guest
Odp: Usunięcie, bądź zmienienie właściwości działania Kamiennego Gradu

Kamienny grad uszkodzi tylko jeden budynek w ataku, nie całe miasto, które będziesz musiał odbudowywać od nowa, więc... jestem przeciw.

Jestem za zmianą/usunięciem... 1 budynek... a kto powiedział, że 1 atak? Jeżeli ktoś Cię odwiedzi parę razy to już niestety 1 budynek noe ucierpi...
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Usunięcie, bądź zmienienie właściwości działania Kamiennego Gradu

Jeśli chce się wykonać kontratak i chcę się zniszczyć wroga albo się zemścić no to można mu niszczyć miasta żeby osłabić przeciwnika.A jeśli nie chcesz mieć tego badania to go nie badaj.Ja jestem tylko za tym żeby dodawać nowe badania a nie żeby stare usuwać albo zamieniać.
 

DeletedUser19752

Guest
Odp: Usunięcie, bądź zmienienie właściwości działania Kamiennego Gradu

Moim zdaniem, nie powinno się usuwać tego badania. Myślę tak, ponieważ jest to bardzo dobre rozwiązanie gdy chcesz zniszczyć kogoś miasto. Wyślesz 10-20 katapult i miasto wyburzone :D. Jeśli potrafisz się bronić raczej zbytnich szkód ci to nie wyczyni, a jak nie chcesz badać to nie badaj...
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Usunięcie, bądź zmienienie właściwości działania Kamiennego Gradu

Jak chcesz się bronić przed tym badaniem? Jakiś konkret poproszę, bo ja nie widzę jakiegoś złotego środka.

Kiedyś się wbijało czerwonym na wyspy i robiło bunkierek na punkty. Aktualnie nie ma to większego sensu, bo przeciwnik sobie zrobi po 50-100 katapult w miastach na wyspie (a ma nawet z 15-20 miast) i miasto znika z powierzchni ziemi praktycznie bardzo szybko. Jak się przed czymś takim bronić?
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Usunięcie, bądź zmienienie właściwości działania Kamiennego Gradu

Jestem jak najbardziej za. Uważam ,że to badanie miałoby sens ,jakby zrobić podobną mechanikę przebicia jak z katapultami ,jeśli wjedziesz katasami na pustą wiochę,to masz prawo ją zniszczyć tak jak działa to obecnie (1 poziom budynku na 10 katasów) ,ale jak wjeżdżasz w bunkier ,to nawet 40 katasów powinno zniszczyć max 1-2 poziomy budynku. Oczywiście jeśli pojawiłaby się propozycja za usunięciem, też głosowałbym na tak ,bo lepiej to usunąć niż zostawić tak jak jest.
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: Usunięcie, bądź zmienienie właściwości działania Kamiennego Gradu

myślę, że po prostu ten Achilles został olany przez większość wyjadaczy a reszta po prostu nie zorientowała się w "możliwościach" jakie daje to badanko
czego my nie przetestujemy w miesiąc w praktyce tego żaden beta tester czy inny "członek wsparcia" nie zajarzy nawet przez 3 lata gry
Nie został olany przez wyjadaczy tylko tam ludzie/sojusze podpisali między sobą pakt że nie używają gradu, tak samo robią na miedzynarodowych światach. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ale niestety zawsze się znajdą jakieś rodzynki co nie uszanują paktu ale to już musza się miedzy sobą dogadywać.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Usunięcie, bądź zmienienie właściwości działania Kamiennego Gradu

Jeśli ludzie dogadują się i zaprzestają używać jakiegoś badania, czy to na polskich serwerach, czy też zagranicznych, to może ktoś rzeczywiście powinien pomyśleć nad zmianami w tym badaniu? Po co tworzyć badania, które tylko wymuszają na graczach dodatkowe działania dyplomatyczne, a w efekcie nieprzestrzegania ustaleń prowadzą tylko i wyłącznie do zaognienia konfliktu?
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: Usunięcie, bądź zmienienie właściwości działania Kamiennego Gradu

Są tego dobre i złe strony nie sądzisz?
 
Do góry