utrudnienie gry

  • Rozpoczynający wątek sebastianii
  • Data rozpoczęcia

czy to dobry pomysl

  • tak

    Głosy: 5 14,3%
  • nie

    Głosy: 25 71,4%
  • ale o co chodzi

    Głosy: 1 2,9%
  • nie bo bede tracil wojo

    Głosy: 4 11,4%
  • obojętne

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    35
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
ej ludzie czy chcieli byscie zeby grepolis była gra o wyższym poziomie trudności np.handlarze nigdy nie wędrowali spokojnie bo się bali ze zostaną zrabowani ja widziałem pomysł który został nie uznany a był on taki aby były ataki na wędrujących żołnierzy i handlarzy czemu nie gra by była bardziej realna
ja popierałem ten pomysl ale to za mało
moze tez podawajcie swoje pomysły na utrudnienie i zarówno urozmaicenia gry
mam nadzieje ze wpisalem ten temat w odpowiedznim dziale bo nie umialem do niego znalezc dzialu pasujacego idealnie a chyba mozna nazwac to jako pomysl
 

DeletedUser

Guest
Było to raz a dwa wprowadzi element niesprawiedliwości.
Zaplanujesz sobie akcje co do sekundy i to wszystko zepsuje Ci atak jakiś bandytów.
Oczywiście Nie.
 

DeletedUser

Guest
Widząc kto jest autorem tematu od razu spodziewałem się czegoś głupiego, ale to przerosło moje oczekiwania. Naprawdę, jeśli ktoś szuka kłopotów grze to nie potrzebuje jakikolwiek utrudnień...

Gra nigdy nie jest realna, bo jest grą. Gra moze być co najwyżej zgodnia z realiami historii czy zgodna z logiką, ale mimo to nigdy nie będzie czymś doskonałym.

Grepolis jest grą multiplayer, co oznacza że najważniejsze są kontakty z innymi graczami. Jest również grą wojenną, co oznacza że gracze walczą przeciw sobie, próbując pokonać innych lub zapewnić sobie ochronę. Nie jest to gra fabularna, a to że jest gdzieś umieszczona (w starożytnej grecji) było po prostu niezbędne. Dlatego ze stuprocentową pewnością można odrzucić z miejsca wiele pomysłów, które być może i zwiększyłyby urozmaicenie gry, ale nie pasują do gry przeglądarkowej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Popieram Jvoxa, jak zawsze zresztą... Jestem na nie, a jeśli szukasz guza mogę ci go nabić, tylko powiedz na jakim grasz świecie ;)

Jeszcze jedno- bende? w0w...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
javox komentujesz a czy masz jakis uznany pomysl bo z tego co widze to raczej nie a np. jak wiesz ze idzie na ciebie atak to czemu musisz czekac na niego jak normalnie wysylasz na niego atak aby zniszczyc czesc armi atakujacej
a nie czekac bez czynnie a co do guza sprawdz sobie w rankingu
 

DeletedUser

Guest
np. jak wiesz ze idzie na ciebie atak to czemu musisz czekac na niego jak normalnie wysylasz na niego atak aby zniszczyc czesc armi atakujacej
a nie czekac bez czynnie a co do guza sprawdz sobie w rankingu

W pierwszym poście wogóle tego nie mówiłeś.
Niestety ta propozycja również istnieje i również jest beznadziejna ponieważ atakujesz offem no i jeśli na tego offa puścisz atak składający się z jednostek offowych to ten atak nigdy nie dojdzie do celu ponieważ jednostki atakujące słabo się bronią. Co skutkuje że zaatakowanie kogoś z dobrym skutkiem nie będzie możliwe.
 

DeletedUser

Guest
javox komentujesz a czy masz jakis uznany pomysl bo z tego co widze to raczej nie

Czekaj... czy ilość uznanych pomysłów świadczy o poziomie inteligencji gracza? Bo jeśli tak to chyba masz dziwny system oceniania ludzi ;)

A jeśli musi mieć to cię skontruję: ja już dałem pomysł, który był przez Forumowiczów uznany, ale nie wprowadzony przez team do gry i zgadzam się z Javoxem. Mogę służyć Javoxowi jako argument w tej kłótni ;)
 

DeletedUser

Guest
sebastianii chcesz realności? niech wyspy z wulkanami zalewa lawa niszcząc wszystkie miasta na wyspie łącznie z mieszkańcami (fajne utrudnienie, nie?)
o.. i niech zawalają się kopalnie srebra (przecież do takich wypadków dochodzi nawet dziś)
niech sztormy zdarzają się nawet bez użycia sił boskich (np na danym morzu) niszcząc statki będące w porcie i w drodze
niech na miasta spadają epidemie groźnych chorób niszcząc wojsko i niech będą rozprzestrzeniane przez wędrujące wojska i transporty

gra jest wystarczająco trudna. nie ma sensu wprowadzanie dziwnych utrudnień jak napadający bandyci na handlarzy czy idące wojska.
 

DeletedUser

Guest
<ciach>

ej ludzie czy chcieli byscie zeby grepolis była gra o wyższym poziomie trudności

Wg. mnie ta gra nie ma być trudna sama z siebie, trudność ma stanowić przeciwnik, który jest człowiekiem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Proszę zastanowić się co działoby się w sytuacji, gdyby atak ze statkiem kolonizacyjnym napotkałby w połowie drogi np. najemników, którzy zniszczyliby statek kolonizacyjny?
Pomysł nie ma racji bytu w grze takiej jak Grepolis.
 
Status
Zamknięty.
Do góry