UWAGA!!! prosze o Pomoc

  • Rozpoczynający wątek kuzacy
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Otoz to Atakuje mnie Mars007 Ciagle Codzien Czy moglby Ktos napisac mu Jakos Wiadomosc nie chodzi juz o jakies podbijanie czy cos poprostu napisac Zeby mnie nie atakowal Moj nick kuzacy Bylbym bardzo wdzieczny Sprubuje sie odwdzieczy .


Wiek 15 lat
nick: kuzacy
nazwa Wioski; Pokojowe

:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: UWAGA!!! prosze o Pomoc

Otoz to Atakuje mnie Mars007 Ciagle Codzien Czy moglby Ktos napisac mu Jakos Wiadomosc nie chodzi juz o jakies podbijanie czy cos poprostu napisac Zeby mnie nie atakowal Moj nick kuzacy Bylbym bardzo wdzieczny Sprubuje sie odwdzieczy .


Wiek 15 lat
nick: kuzacy
nazwa Wioski; Pokojowe

:p


a jakiej pomocy oczekujesz młodzieńcze? porozglądaj się wkoło siebie może jest ktoś z kimś mógłbyś się dogadać. Spróbujesz się odwdzięczyć. rób uniki :) załóż sojusz pozapraszaj graczy :)
 

DeletedUser13671

Guest
Odp: UWAGA!!! prosze o Pomoc

zakładanie sojuszu w takiej sytuacji to zły pomysł lepiej żeby założył lepiej niech dołączy do jakiegoś gotowego
 

DeletedUser

Guest
Odp: UWAGA!!! prosze o Pomoc

Witam potrzebna pomoc nie moge sie rozbudowac ani wojsko utrzymac bo ciagle atki mam przez A1 i IMPERIE JEST JAKIS SOJUSZ CO MI POMORZE ??????
 

DeletedUser

Guest
Odp: UWAGA!!! prosze o Pomoc

Aktualnie sojusz mnie wspiera Wojskiem ale Nic nie daje .
Aktualnie na tym swiecie gram z miesiac I rozpbudowac sie nie moge Moja nazwa To kuzacy
A atakuje mnie Mars007 Moglibyscie napisac Postrzaszyc do nie go


Wiec Exux Chodzi mi oto zeby napisac Cos do niego Postraszyc czy cos Kapujesz .


WIeC Prosze O poomoc Odzwiecze sie
 

DeletedUser

Guest
Odp: UWAGA!!! prosze o Pomoc

Aktualnie sojusz mnie wspiera Wojskiem ale Nic nie daje .
Aktualnie na tym swiecie gram z miesiac I rozpbudowac sie nie moge Moja nazwa To kuzacy
A atakuje mnie Mars007 Moglibyscie napisac Postrzaszyc do nie go


Wiec Exux Chodzi mi oto zeby napisac Cos do niego Postraszyc czy cos Kapujesz .


WIeC Prosze O poomoc Odzwiecze sie

coś tam kapuję kuzacy :) ... załóżmy, ze ktoś Ci pomoże... wpierw napisz na jakim świecie grasz. bo piszesz że grasz miesiąc czasu a z tego co sie orientuję na My nikt już nie wejdzie od dłuższego czasu :) może nie grasz na My a na innym ?

Co dadzą takie groźby ? hmmm w sumie nic ;) ale znam inny sposób :) bardziej nie tolerancyjny :) jeśli pisałeś do tego Mars007 wiadomość prywatną (taką kulturalną na poziomie a nie taką co nie którzy piszą "ty stary dziadzie znalazłbyś sobie jakąś grubą pryszczatą babe ją zaatakował" - raz takie coś otrzymałem hehe ) to więc jeśli ktoś Cię obrazi na PW to zgłoś to do supportu a wtedy dostanie wiadomość że jest złym trollem i jak nie przestanie pisać bluzgów to go zbanują ... a ty w tym czasie narobisz sobie łuczników i go zaatakujesz :) proste? proste :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: UWAGA!!! prosze o Pomoc

Tylko jest Problem on kolo mojej wyspy ma 3 miasta po 10k pkt a ja mam jedynie 3k :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: UWAGA!!! prosze o Pomoc

Ja znim Gadalem ale W tedy Sie wkurzyl tak jakby NIE PAMIETAM ZA CO I ATAKUJe :p
byly 3 dni przerwy I znowu co dzien :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: UWAGA!!! prosze o Pomoc

Albo poprostu Exus22 Wysliesz mi dosc poteznom armie nie zaleznie jak daleko I to by pomoglo mial bym szanse Sie obronic . i mur rozbudowac . a pozniej se odeslesz
 

DeletedUser

Guest
Odp: UWAGA!!! prosze o Pomoc

Albo poprostu Exus22 Wysliesz mi dosc poteznom armie nie zaleznie jak daleko I to by pomoglo mial bym szanse Sie obronic . i mur rozbudowac . a pozniej se odeslesz


schlebiasz mi kuzacy, niestety muszę Cię zmartwić :) nie mam potężnej armii ... wszystko odeszło w niebyt... właściwie to piszesz z kimś kto już nie gra na żadnym świecie ;) a czemu tu jestem sam nie wiem dlaczego ;)

kiedyś walczyłem o coś co uważałem za cenne jak koleżeństwo, lojalność i o ironio o prawdomówność... królestwa zmieniały swoje granice lub zmieniały swoje nazwy ... nah nie ważne ... sorka ja ci nie pomogę ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: UWAGA!!! prosze o Pomoc

ale znam inny sposób :) bardziej nie tolerancyjny :) jeśli pisałeś do tego Mars007 wiadomość prywatną (taką kulturalną na poziomie a nie taką co nie którzy piszą "ty stary dziadzie znalazłbyś sobie jakąś grubą pryszczatą babe ją zaatakował" - raz takie coś otrzymałem hehe ) to więc jeśli ktoś Cię obrazi na PW to zgłoś to do supportu a wtedy dostanie wiadomość że jest złym trollem i jak nie przestanie pisać bluzgów to go zbanują ... a ty w tym czasie narobisz sobie łuczników i go zaatakujesz :) proste? proste :p
bardzo, bardzo, bardzo! ciekawy pomysł, nie ma to jak namawiać do kapusiowania...
 

DeletedUser

Guest
Odp: UWAGA!!! prosze o Pomoc

bardzo, bardzo, bardzo! ciekawy pomysł, nie ma to jak namawiać do kapusiowania...

a co ma w tym wypadku zrobić? co ? może podpowiesz chłopakowi ? po to jest ta funkcja by z tego korzystać chyba, że lubisz być ubliżany jak chcesz zrobi ci wrzute na PW i co nie doniesiesz? jak nie to wrzuce ci jeszcze raz moze w koncu skumasz :) no i juz sio
 
Do góry