Uwagi co do wersji 2.0

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9517
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser9517

Guest
Tak sobie myślę, że można by tu na gorąco umieszczać nasze uwagi, co do wersji 2.0, które nasuną nam się podczas gry...

Generalnie - uważam, ją za spory krok naprzód. Są jednak rzeczy, które mnie nieco denerwują:

- o ile ogólnie nowy system łupienia mi się podoba, o tyle, że aby nie zostać w tyle, trzeba "żądać" co 20 min, to już lekka przesada :(

- brakuje mi opcji powrotu na poprzednią stronę w przeglądarce (w 2.0 następuje powrót do strony logowania) oraz możliwości równoczesnego otwierania świata NY w dwóch okienkach - zawsze jedno wylogowuje
(albo chociaż równoczesnego posiadania 2 otwartych forów)
Kiedy się przegląda statystyki czy zapisy na forum i je porównuje - to bardzo utrudnia przegląd...

A jak Wasze wrażenia?
 

DeletedUser

Guest
mnie również te wioski denerwują a zwłaszcza jeśli chodzi o rekrutowanie woja kto to widział by czekać 12 h ,nie mowie już o surowcach na początek gry fajne ale jak się rozwiniesz to raczej mało ci będą dawać , ale jeśli chodzi o wygląd to im się w miarę udał, mi się tam podoba
 

DeletedUser3480

Guest
mi się strasznie nie podoba mapa (widok tej mapy) nie potrafię tam dobrze funkcjonować. Jakaś masakra
 

DeletedUser

Guest
Mnie nie bardzo pasuję farmienie na noc. 240 to za krótko, 600 to za długo.
Lepiej by było gdyby było np. 5 rodzai żądań. Przedostatnie na 7-8 h i ostatnie na 10-12h.
 

DeletedUser

Guest
Ja zauważyłem problem w wiadomościach jeden tekst nasuwa się na drugi.No i ta mapa powinna być większy widok z góry bo jak patrzymy to 6 wysp najbliższych.:(
 

DeletedUser9517

Guest
Brakuje mi jeszcze tego, że w poprzedniej wersji - po kliknięciu na kogoś, otwierała się lista jego miast i obok nazw od razu było "oko" pozwalające na przejście do lokalizacji takiego gracza.
 

DeletedUser462

Guest
Popieram uwagę w poście powyżej. Nowy system farmienia jest męczący i powoduje znużenie grą. Gdybym chciała sobie rytmicznie poklikać to zagrałabym w jakąś zieloną farmę, a od grepolis oczekuję czegoś więcej.

Z fenickim żeglarzem też nie udało mi się jeszcze zaprzyjaźnić, mało przejrzyście mi chłopak tłumaczy czego ode mnie chce. Za pierwszym razem chyba niezbyt dobrze odczytałam jego intencje, bo interes okazał się dokładnie odwrotny niż myślałam że jest. Może to tylko trudne początki znajomości? Zobaczymy.
 

DeletedUser

Guest
Minusy cd...

Jest kolejny problem - obsługa z komórki jest niemal niemożliwa (pewno nawet nowsze komórki mają problemy, jak i słabsze oprogramowania, np. Linux, czasem jakiekolwiek zakładki się nie otwierają); wg. mnie jest za mało przejrzyście, za dużo bawienia się a za mało "ciasta w cieście"; oprawa cieszy oko, ale...brakuje "czegoś"...i nie pokazuje mi powiadomień odnośnie nowych wiadomości lub rapków...
Tak to wygląda z mojej strony...pzdr!
 

DeletedUser

Guest
Tak sobie myślę, że można by tu na gorąco umieszczać nasze uwagi, co do wersji 2.0, które nasuną nam się podczas gry...

Generalnie - uważam, ją za spory krok naprzód. Są jednak rzeczy, które mnie nieco denerwują:

- o ile ogólnie nowy system łupienia mi się podoba, o tyle, że aby nie zostać w tyle, trzeba "żądać" co 20 min, to już lekka przesada :(

- brakuje mi opcji powrotu na poprzednią stronę w przeglądarce (w 2.0 następuje powrót do strony logowania) oraz możliwości równoczesnego otwierania świata NY w dwóch okienkach - zawsze jedno wylogowuje
(albo chociaż równoczesnego posiadania 2 otwartych forów)
Kiedy się przegląda statystyki czy zapisy na forum i je porównuje - to bardzo utrudnia przegląd...

A jak Wasze wrażenia?
mi tez nie podoba sie to klikanie co 20min przecież to nie gra dla klika-czy tylko przecież strategiczna ponoć , po za tym jest okej , choć tak jak przedmówcy mam takie odczucie ze czegoś mi tu brakuje :))
 

DeletedUser

Guest
Przydałoby się wprowadzenie jakiejś możliwości kliknięcia jednocześnie na wszystkich dostępnych wioskach rolniczych.
 

DeletedUser

Guest
Co to za wyliczenie ilości kliknięć, ktoś tu za dosłownie traktuje sprawę.

Przy speedzie x1 nie było możliwości raz w ciągu doby wyfarmić wszystkie 8 wiosek. Ponieważ nastrój rósł ok 1,5/h czyli. Po zbiciu nastroju z 60 na 12 czekamy 32h, żeby wyfarmić wioskę. W rzeczywistości troszkę dłużej, bo im większy był nastrój tym przyrost nastroju godzinowy mniejszy.

Dla kolejnych światów są to krotności
x2 co 16h
x4 co 8h

Mamy więc 8 wiosek na wyspie. Powiedzmy że średni czas farmienia (dojście i powrót wojska to godzina). Ile czasu zajmuje konfiguracja ?
25 koni 25 koni 25 koni 65 koni koniec 5-10 sekund.
I wchodzimy na 5-10 sekund co godzinkę 8 razy.

Teraz? Wchodzimy co 5-10 minut (bo chcemy być szanowani na świecie) tyle razy ile na to czas pozwala, dla jednych 3 godziny dla innych 13.
Jeszcze inni weekendy na dopalaczach będą spędzać.

Dzieci przestaną chodzić do szkoły, bo trzeba farmić. Dorośli w pracy będa się opierdzielać.

System farmienia miał być ulepszony... ehh, a była to taka fajna i niepowtarzalna gra.


Za duże są dysproporcje miedzy czasami, a ilością surki do zebrania.
 

DeletedUser

Guest
powinna byc miniaturka całej mapy bo ciężko jest coś znaleźć
 

DeletedUser1360

Guest
Nie nie działają skrypty. Mało tego jeżeli logujesz się na 2.0 musisz mieć wyłączona manky.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nie nie działają skrypty. Mało tego jeżeli logujesz się na 2.0 musisz mieć wyłączona manky.

Co do postu Kaliszaneczki o 2 światach na przeglądarce :) ja mam otwarte 2 światy na mozili bez problemów.

Jakiego postu? Bo chyba mam zanik pamięci. Otwierałam nieraz nawet 3 światy na 1 przeglądarce, więc albo lunatykowałam :D albo coś pomyliłeś ;)
 

DeletedUser1360

Guest
Hehe, wóżka czy co :) pewnie że pomyliłem :) wybacz :) za mały o wtop ;)
 

DeletedUser7801

Guest
Czy też tak macie ze czekacie po 5-6 sek zanim okno sie otworzy(np :klikając na wioske), zaczyna to być coraz bardziej drażniące
 

DeletedUser

Guest
Nie, mnie sie szybciutko otwiera. Chodzi o wiele szybciej wszystko niz w poprzedniej wersji.
wejdź sobie w ustawienia i spróbuj zaznaczyć to " Ukryj pasek postępu wiosek (może to poprawić prędkość działania gry)" i zobacz czy pomoże.

inspi nie ma sprawy :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry