[Nowość] Uwolnienie slotów po Cudach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19857
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za tą zmianą?


  • W sumie głosujących
    25

DeletedUser19857

Guest
Cześć,

Pod wpływem wypowiedzi jednego z forumowiczów w temacie http://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?20015-Dyskusja-na-temat-Cud%C3%B3w-zako%C5%84czenia-gry/page5 postanowiłem napisać propozycje:

Jako że po wybudowaniu Cudów Świata motywacja siada i większość graczy kończy grę, mam propozycję aby wprowadzić do gry element tgz. uwolnienia slotów. Następowałoby to w takiej kolejności:

1.Ostatni Cud Świata został wybudowany do 10 poziomu więc kończy się EC.
2.Rozpoczyna się odliczanie (14 dni/prędkość świata) do całkowitego uwolnienia slotów. Po tym czasie zostaje zniesiony limit slotów tj. każdy gracz może mieć nieograniczoną ilość miast.

Czekam na wasze opinie i dziękuję za uwagę
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19540

Guest
Odp: Uwolnienie slotów po Cudach

Oj , złotnikom wystarczy to ,co mają , reszta natomiast ciekawa, w końcu nie będzie nudy po EC.
Może dodatkowo sojusze grają na zasadzie "Dodatkowa nagroda dla tego ,kto utrzyma się na świecie jako ostatni (tzn zdobędzie wszystkie miasta)" ?

No i proponowałbym ,aby nieco przyspieszyć ten proces ,tzn nie dodawać slotów powoli ,tylko natychmiast ,po powiedzmy 2 tyg/pr. świata znieść ograniczenie slotami. :)
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Uwolnienie slotów po Cudach

Głos jak najbardziej na tak, bardzo ciekawie, w końcu bo wybudowaniu cudów nie będzie nudy, i dalej będzie (moim zdaniem) będzie jakiś cel czyli podbicie jak najwięcej miast ;C niestety 100% obrony ;(
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Uwolnienie slotów po Cudach

2.Rozpoczyna się odliczanie (14 dni/prędkość świata) do całkowitego uwolnienia slotów. Po tym czasie zostaje zniesiony limit slotów tj. każdy gracz może mieć nieograniczoną ilość miast. Równocześnie jednak, każde miasto dostaje stały bonus +100% do obrony aby nie było tak łatwo przejmować miasta.

Głos na nie, propozycja nieprzemyślana i w obecnej formie bez sensu, wtedy każdy mógłby mieć po kilkaset miast jeśli by nie podbił to skolonizował, do tego bonus +100 do obrony dawałby taki efekt jak obecnie atakowanie nocą. Przez to gracze myślę że szybciej skończyliby grę niż obecnie, gdyby każdy dostał 5, 10 może nawet i 20 slotów to jeszcze zagłosowałbym za.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Uwolnienie slotów po Cudach

Głos na nie, propozycja nieprzemyślana i w obecnej formie bez sensu, wtedy każdy mógłby mieć po kilkaset miast jeśli by nie podbił to skolonizował, do tego bonus +100 do obrony dawałby taki efekt jak obecnie atakowanie nocą. Przez to gracze myślę że szybciej skończyliby grę niż obecnie, gdyby każdy dostał 5, 10 może nawet i 20 slotów to jeszcze zagłosowałbym za.
Zablokowanie możliwości kolonizowania ,to faktycznie dobry pomysł ,ale ograniczanie ilości slotów jest bez sensu ,bo chcemy finalnie rozstrzygnąć serwer ,a nie zatrzymać graczy na kilka dni... Zostałbym przy całkowitym zniesieniu limitu ,byłoby zabawnie. :rolleyes:
A o to ,aby gracze mieli po 1k+ miast właśnie chodzi. Celem jest to ,aby w końcu jakiś sojusz zajął CAŁY świat i to by było niezłe wyzwanie. Jednakże jeśli na świecie mamy ,powiedzmy 10k miast ,to w sojuszu np. 40 osobowym ,każdy musiałby tych miast mieć 250 ,a w obecnych czasach nie dokonuje tego wielu ,bo reszcie zwyczajnie nie chce się tych festynów robić. Propozycja świetnie rozwiązuje ten kłopot.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Uwolnienie slotów po Cudach

A ja jestem za, ale nie z bonusem 100%, bo w nocy miasto by było niepokonane. Dodałbym też jakieś ''coś'' dla sojuszu, który przejmie cały świat, np: wygrali EC, dostają korony, podbili cały świat, dostają też jakiś znak... Nie wiem może nick jakimś kolorem? Złotym? Nie wiem.. Na razie wstrzymuję się od głosu.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Uwolnienie slotów po Cudach

Nie...poprostu nie to niezbyt przemyslany pomysl
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Uwolnienie slotów po Cudach

W tej formie raczej nie...ale np zmniejszenie o 50% liczby wymaganych punktów na każdego kolejnego slota byłoby ok.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Uwolnienie slotów po Cudach

a wedlug mnie to ma sens irytujace jest to jak ludzie odchodza po cudach wiem ze to na reke inno bo nowy swiat - wieksza kasa no ale coz

po cudach mnostwo ludzi odchodzi i zostaje pierdyliard wiosek do rozbierania po swoich gdyby byly nielimitowane sloty to 2tyg i jest w miare porzadek tak to wrogowie rzucaja sie na nieaktywnych i jest cyrk tym bardziej jak np. cuda skonczyly sie wynikiem 3:4 gdzie przegranych przewaznie odchodzi wiecej
 

DeletedUser19875

Guest
Odp: Uwolnienie slotów po Cudach

Nie da się ukryć, że szkoda tego dobra wyszarzałego. Inne rozwiązanie to wstrzymanie procesu niszczenia szaraków powyżej ok 11-13k. Tu zagłosowałem na tak.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Uwolnienie slotów po Cudach

Propozycja odrzucona.
Powód: InnoGames nie ma w planach wprowadzenia na razie takiej opcji.
 
Do góry