[Zakończone] V Wojna Spamu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15508

Guest
Odp: V Wojna Spamu

patryk czy ty mozesz przestać mnie prowokowac non stop? myślisz, że ci się to uda?

Maja, wiem, że się nei skończyła ale chcę kolejną juz niedługo :p
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: V Wojna Spamu

Dopiero teraz przeczytałem, że się kłóciliśmy- to wszystko w żartach, przynajmniej z mojej strony i tak odbieram to od rywali, jak ktoś inaczej to widzi to z góry przepraszam ale lubię trochę podsycać rywalizację ;D

Swoją drogą jednak dużo lepiej się grało 3 grupami :/
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: V Wojna Spamu

Ty widac,ze zartujesz ale patryk wszedzie doslowniemnie prowokuje swoimi tekstami

Dlaczego lepiej 3?
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: V Wojna Spamu

Ja tez sobie zartuje i nie wywoluj tu klotni prosze


Hehe londi spoznilas sie:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: V Wojna Spamu

londi
Shannqa nie ma czasu siedzieć i pilnować wszystkiego a skoro lider dał znać co i jak to w czym problem ?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: V Wojna Spamu

eee we wszystkim. Podam ptzyklad, rzad dajd prezydentowi do zaakceptowanis jakas ustawr i kladzir ja na biurko prezydenta, czy w momencie postaeienia jej wchodzi ona w zycie, czy moze w pierwszej kolejnosci potrzebne jest zatwierdzenie?
Ataki te byly nniewlasciwe poniewaz to patryk jest zeusem
Poza tym jakbyscie ustalali wszystko na pw zamiast na forum( chociaz i tak nir musimy czytac waszego tematu na biezaco, a wszystko co mamy wiedziec jest w pierwszym poscie, ktorego kawalek jest u nas zacytowany) to nie mielibysmy o zmianie pojecia a mamy do tego prawo. Rownie dobrze moglibysmy domagac sie upomnienia dla Was, ze atakuje zeus ktory zeusem jeszcze nie jest, a jasno jest w zasadach, ze poza druzyna w danym temacie moze napisac post tylkp przeciwny zeus.

Jak gdzids sa bledy to przepraszam, ale pisze z telefonu.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: V Wojna Spamu

Londi wyraznie jest napisane ze lider zmienia funkcje... shannqa zostala powiadomiona wiec w czym masz problem???? To ze raz troche stracicie nie oznacza ze od razu musimy oszukiwac....
Uspokój się prosze bo zaraz kłotnia bedzie
 

DeletedUser

Guest
Odp: V Wojna Spamu

//cytat usuniętego posta//

błędem by było raczej gdy bym rzucał a nikt by nie wiedział o zmianie

a Shannqa ma ważniejsze rzeczy niż pilnowanie czy w pierwszym poście jest zmiana
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: V Wojna Spamu

no przecież o zmianie się dowiedzieliście

błędem by było raczej gdy bym rzucał a nikt by nie wiedział o zmianie

a Shannqa ma ważniejsze rzeczy niż pilnowanie czy w pierwszym poście jest zmiana

Ja o zmianie dowiedziałem sie dopiero gdy wysłałeś na nas atak. Nie czytam waszego tematu.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: V Wojna Spamu

no a jak by nie było Shannqi 2 dni to nie wolno by było się zmienić ?

Raczej jśli ktoś się podejmuje prowadzenia X zabawy, to robi to tak jak należy. Owszem Shani ma pewnie sporo spraw ale jest na tyle kompetentną osobą, że po zobaczeniu pw na pewno od razu by zareagowała. Czyli tak czy siak nie liczą się te ataki w żaden sposób, a zeusem wciąż jest patryk.
 

DeletedUser

Guest
Odp: V Wojna Spamu

Raczej jśli ktoś się podejmuje prowadzenia X zabawy, to robi to tak jak należy. Owszem Shani ma pewnie sporo spraw ale jest na tyle kompetentną osobą, że po zobaczeniu pw na pewno od razu by zareagowała. Czyli tak czy siak nie liczą się te ataki w żaden sposób, a zeusem wciąż jest patryk.

Chciałbym przypomnieć że nie Ty o tym decydujesz

jeśli komuś cos nie pasuje to zawsze powie że jest źle
i coś mu się nie będzie zgadzać
 

DeletedUser5

Guest
Odp: V Wojna Spamu

no przecież o zmianie się dowiedzieliście

błędem by było raczej gdy bym rzucał a nikt by nie wiedział o zmianie

a Shannqa ma ważniejsze rzeczy niż pilnowanie czy w pierwszym poście jest zmiana

Ja tylko chciałam się wyspać :D

Funkcja została zmieniona w pierwszym poście. Jako że w regulaminie nie ma informacji od kiedy można korzystać ze swojej funkcji po zmianie, muszę zaakceptować ataki spartakera. Jednak, aby w przyszłości uniknąć takiej sytuacji, wprowadzam do zasad drobną zmianę, która obowiązuje od tego momentu:

Stary tekst:

Lider – głównodowodzący drużyny. Mobilizuje do walki. Nominuje Hoplitę i Zeusa. W czasie trwania wojny może oddać swoją funkcję osobie z drużyny, bądź też ma on możliwość zamiany funkcji miedzy graczami w swojej drużynie. Może to zrobić 3 raz podczas trwania Wojny.

Nowy tekst:

Lider – głównodowodzący drużyny. Mobilizuje do walki. Nominuje Hoplitę i Zeusa. W czasie trwania wojny może oddać swoją funkcję osobie z drużyny, bądź też ma on możliwość zamiany funkcji miedzy graczami w swojej drużynie. Może to zrobić 3 raz podczas trwania Wojny. Po zmianie, dany gracz może korzystać ze swoich funkcji dopiero po wpisaniu jego nicka do pierwszego posta w temacie danej grupy.

Lider grupy otrzymuje informację na temat zmiany funkcji w wiadomości prywatnej.

no a jak by nie było Shannqi 2 dni to nie wolno by było się zmienić ?
Nie martwcie się, jestem online codziennie i kilka razy na dzień sprawdzam PW, więc będę wpisywać zmiany tak szybko, jak się da :) W razie gdybym poszła na urlop, na ten czas inna osoba będzie tymczasowym prowadzącym i zostaniecie o tym poinformowani.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: V Wojna Spamu

Czyli jest to nie fair w stosunku do nas. I to mocno nie fair. Może i nie było o tym tak dokładnie mowy jak teraz po zmianie wprowadzonej przez Ciebie, ale było to logiczne dla kogoś kto odrobinę pomyślał.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: V Wojna Spamu

Niestety, w tej sytuacji ktoś zawsze byłby pokrzywdzony, a decyzja musiała zostać podjęta. Mam nadzieję, że nie będzie kolejnych zgrzytów w zabawie :)
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: V Wojna Spamu

Raczej jśli ktoś się podejmuje prowadzenia X zabawy, to robi to tak jak należy. Owszem Shani ma pewnie sporo spraw ale jest na tyle kompetentną osobą, że po zobaczeniu pw na pewno od razu by zareagowała. Czyli tak czy siak nie liczą się te ataki w żaden sposób, a zeusem wciąż jest patryk.

Lider – głównodowodzący drużyny. Mobilizuje do walki. Nominuje Hoplitę i Zeusa. W czasie trwania wojny może oddać swoją funkcję osobie z drużyny, bądź też ma on możliwość zamiany funkcji miedzy graczami w swojej drużynie. Może to zrobić 3 raz podczas trwania Wojny.
To ja zmieniam funkcję, gdy mnie się to podoba i gdy ja tak zadecydują, a nie gdy Ty chcesz, to raz. Dwa, że Shania otrzymała wiadomość, a dopiero po niej spartaker zaczął atakować. Trzy, że nigdzie nie widzę przepisu mówiącego, że mam poinformować przeciwną drużynę o zmianie. Cztery, że choćbym chciał nie mam tego jak zrobić, bo nawet gdybym tu napisał mógłbym usłyszeć, że nie czytacie tego forum, przykro mi bardzo ale na pw wam rozsyłać nie będę. Pięć- i to właściwie powód dla którego tu piszę... Powiedz mi londi za kogo się tu uważasz, że stawiasz się jako autorytet i osobę z prawem do rozstrzygania sporu? Ty możesz co najwyżej ładnie poprosić o taką decyzję i przedstawić swoje zdanie na ten temat. Nigdy nikomu nie zgłaszałem poza organizatorem zabawy zmian, regulamin nie uległ zmianie, więc nie widzę powodu aby go inaczej interpretować, jeśli ktoś może to zmienić, to jedynie organizator (z czym też bym się pewnie kłócił- nie zmienia się reguł w czasie gry ale ma do tego prawo i musiałbym się z tym pogodzić). Do tej pory uważałem, że kłótnie między naszymi drużynami (które swoją drogą widzę pierwszy raz tu) są z winy obustronnej ale to już czepianie się szczegółów wypaczające zabawę...

Jeszcze jakbyś miała wątpliwości co do tego fragmentu:
Owszem Shani ma pewnie sporo spraw ale jest na tyle kompetentną osobą, że po zobaczeniu pw na pewno od razu by zareagowała.
Wczoraj, 21:21
gregory97 gregory97 jest online


gregory97 Awatar Rejestracja
Dec 2010
Miasto
Kraków
Posty
623
Wojna Spamu
Zgłaszam u nas pierwszą zmianę- Zeusem zamiast patrykm zostaje spartaker, reszta bez zmian .

Shanqa odpisała dziś o 12:08, więc zgaduję, że wtedy przeczytała, więc do nas na pewno pretensji mieć nie możesz, do Shanqi również- nie wszyscy siedzą 24/7 ;)

Mało argumentów? Mogę wyliczać dalej, tylko przy pierwszym ataku mogliście nie wiedzieć kto jest Zeusem, w co i tak wątpię, bo o zmianie pisaliśmy praktycznie od południa. Dalej, przy Zeusie właściwie nie ma różnicy, czy wiecie kto nim jest, bo czy jest aktywny poznajecie po jego postach u was- szczególnie jeśli na nasze forum nie zaglądaliście jak pisałaś :rolleyes: Mało tego, zarówno spartaker jak i patryk sa na forum niewidoczni, więc gdybyś akurat przypadkiem włączyła nasze forum i popatrzyła na osoby aktywne zobaczyłabyś tylko liczbę- nie poznasz który z nich to- tu po raz kolejny padają twe twierdzenia jakoby miało to różnicę.

No i na koniec jeszcze raz żeby podkrelślić, bo tym tekstem mnie mocno zirytowałaś, decydować to Ty sobie możesz jaką koszulkę dziś ubierzesz, a nie kto jest u nas Zeusem "bo Ty tak chcesz", od tego jest Shanqa.
Przykre jedynie, że takimi tekstami niszczysz tą zabawę, która aż do tego roku zawsze przebiegała w miłej atmosferze...

Edit:
Jako, że widzę decyzja już podjęta, mój tekst możecie potraktować jako wyrażenie własnego zdania- nie musisz nawet londi odpowiadać ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: V Wojna Spamu

Dobra trudno. Sprawa zamknięta, wszystko wyjaśnione, więc prosze nie drążmy tego tematu :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: V Wojna Spamu

Wojna Spamu dobiegła końca! Chciałabym podziękować wszystkim uczestnikom - szczerze mówiąc nie spodziewałam się aż takiej aktywności :D Liczenie postów troszkę potrwa, ponieważ muszę dokładnie wszystko posprawdzać, szczególnie ataki, które odbywały się kilka razy pod rząd, w łączonych postach ;) Postaram się jednak wkrótce ogłosić wyniki.
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: V Wojna Spamu

Cóż, ja chyba nie czekając na wyniki pogratuluję ;D

PS. I tak wiem, że ban Patryka to wasze hakerska sprawka:cool:
 
Do góry