[Wyjaśnione] vehamiv

  • Rozpoczynający wątek McK3v
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Siemka, ostatnio dostałem wiadomośc od jakiegoś gracza vehamiv temat był coś o //ciach// wie może ktoś co to jest ? :confused:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5716

Guest
Odp: vehamiv

napewno nic dozwolonego..
zignoruj go :) najlepiej zgłoś i dodaj do czarnej listy :D
 

DeletedUser28795

Guest
Witam dostałem taką wiadomość i pytanie bo pisaliście wyżej żeby zgłosić. Jak i gdzie takie coś zgłosić?

//Wycięłam treści dotyczące nielegalnych programów - Shannqa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Jak wejdziesz w tę wiadomość w grze, to przy nicku, z którego ją dostałeś, po prawej stronie, masz taką małą kopertę z wykrzyknikiem. Klikasz w nią, wpisujesz uzasadnienie i wysyłasz zgłoszenie.

PS: Skąd Ty ten temat odkopałeś?
 

DeletedUser28795

Guest
Jak wejdziesz w tę wiadomość w grze, to przy nicku, z którego ją dostałeś, po prawej stronie, masz taką małą kopertę z wykrzyknikiem. Klikasz w nią, wpisujesz uzasadnienie i wysyłasz zgłoszenie.

PS: Skąd Ty ten temat odkopałeś?
wpisałem w wyszukaj "//ciach//"
wiadomość znikła.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Znikła, bo ludzie zgłaszali i użytkownik został usunięty wraz z całym swoim dorobkiem...a takie wiadomości muszą znikać:)
 

DeletedUser5

Guest
Na przyszłość, jeśli natkniesz się na taką wiadomość, skorzystaj z koperty z wykrzyknikiem, która się przy niej znajduje. Gdy załatwimy takie zgłoszenie, wszystkie wiadomości z reklamami znikają.

Programy automatyzujące rozgrywkę, które wykonują za ciebie jakiekolwiek akcje, są niedozwolone, ponieważ zapewniają graczom nieuczciwą przewagę. Korzystanie z nich prowadzi do blokady konta.
 
Do góry