-Virus-

  • Rozpoczynający wątek Papay
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witaj w zawirusowanym świecie

-Virus-​

image.php


powstał po to aby zainfekować cały świat, albo się do niego przyłączysz, albo zostaniesz zainfekowany i zginiesz. Virus nie wybiera, lecz ty masz taką możliwość.

------------------------------------------------------------------------------------------

Szukamy graczy doświadczonych, zarówno w GREPOLIS, jak i w inne gry przeglądarkowe, zaczynających swoją przygodę tutaj.

------------------------------------------------------------------------------------------

Nie jesteśmy masówką, mamy ograniczona liczbę miejsc, więc nie czekaj i dołącz do nas już teraz.

------------------------------------------------------------------------------------------

Infekcja Virusowa powstała 15.03.2010 na MORZU 53 i systematycznie będzie się rozprzestrzeniać, aż do podbicia całego świata.

------------------------------------------------------------------------------------------

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z graczem Papay, udzieli on wszelakich odpowiedzi.


------------------------------------------------------------------------------------------​
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH !!!!!!
------------------------------------------------------------------------------------------​
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Za duża ta prezentacja, rozjeżdża mi się po całej stronie..
Za duże to wszystko jest niestety.

3/10
 

DeletedUser

Guest
Minimalny wysiłek włożony w zaprezentowanie sojuszu.
Buka will not approve that.

3/10
 

DeletedUser

Guest
Może i nie jest śliczne, ale nie o to tu chodzi.
Ważne, że jest skuteczne.

Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do Virusa :)
 

DeletedUser

Guest
Mało info. i wielka czcionka...
Wali po oczach.
5/10. Ogólnie może być ;)
 

DeletedUser

Guest
ja ocenie na 6/10

czcionka jest duża, ale przynajmniej dla mnie dobrze sie czyta, jest to wszystko czytelne
Kolorystyka dobrze dobrana.
Nie potrzebnie to "morze 53" jest tak powiekszone i nie pasuje kolor (może ciemna zieleń - jak z logo lub ciemny czerwony?)
Ogólnie nie ma rewelacji, ale jest to przejrzyste i w miare schludne. Nie ma bałaganu a to jest bardzo ważne.
 

DeletedUser

Guest
xCarlos, Ciebie to wszystko "wali po oczach" :p

Ogólnie to się czepiacie. Merytorycznie prezentacja nie odbiega od innych, jedyne co to ta wielkość, która psuje całokształt. Nie wiem skąd te niskie oceny.

Papay, zapodaj jakieś linki dla leniwych :] Zmniejsz wielkość, bo brzydko wygląda. Przy rozmiarze czcionki 14 też będziemy widzieć co napisałeś.
Pierwszy akapit jest z małej, a powinien się zaczynać wielką literą.
Może i nie jest śliczne, ale nie o to tu chodzi.
Właśnie chodzi o to, żeby się "wyślicznić" na tle innych sojuszy :] Po to się robi prezentacje.
 

DeletedUser

Guest
Laina ale to jest kontynuacja :)
Virus potem logo i ciąg dalszy, dlatego jest z małej litery :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry