Władca Pierścieni bitwa o śródziemie II

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23685
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser23685

Guest
Grał ktoś z was może w "władca pierścieni bitwa o śródziemieII"? Zajefajna gierka strategiczna :) ja aktualnie kilka razy w tygodniu rozegram partyjkę ^^ gorąco polecam, najlepiej gra się multi-player ze znajomymi :) to gra dla fanów strategii. Z dodatkiem "Król nazguli" jest dostępnych 7 frakcji

1. Frakcje z sił zła:

a) Mordor
b) Isengard
c) Gobliny
d) Angmar

2. Frakcje z sił dobra:

a) Ludzie
b) Elfy
c) krasnoludy

View attachment 4408



władca pierścieni 4.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Władca Pierścieni bitwa o śródziemie II

OoOo wygląda całkiem ciekawie. Potrzeba do tej gry płytki?
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Władca Pierścieni bitwa o śródziemie II

OoOo wygląda całkiem ciekawie. Potrzeba do tej gry płytki?


Tak, choć osobiście uważam, że warto, a gra wciągnie na długie godziny :) gra polega na tworzeniu armii, bazy i walce, można tworzyć własne taktyki i dowodzić batalionami wojsk, w skrócie mówiąc można pobawić się w napoleona ;) poniżej są wszystkie części z gry władca pierścieni bitwa o śródziemie. Od lewej

1. władca pierścieni bitwa o śródziemie (jedynka) ma dużo mniej funkcji niż 2-ka, ogółem jest dużo prostsza do ogarnięcia od 2-ki

2. Jest to następca jedynki, "Bitwa o śródziemie 2" dużo ciekawsza, nowe nacje, jednostki, grafika, ogółem bardzo różni się od jedynki.

3. Jest to dodatek do 2-ki, zawiera nowe jednostki do nacji oraz nową nację dowodzoną przez czarnoksiężnika z Angmaru czyli Angmar :D

wł płyty.jpg
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Władca Pierścieni bitwa o śródziemie II

Wszystko wygląda zachęcająco (szczególnie screen) ale niestety trzeba płyty więc ja odpadam :p
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Władca Pierścieni bitwa o śródziemie II

Wszystko wygląda zachęcająco (szczególnie screen) ale niestety trzeba płyty więc ja odpadam :p

Oj tam oj tam, gra sama w sobie jest dość stara, więc pewnie też dość tania ;D ja kupiłem 2-ke za 70 zł 3 lata temu......

A tutaj kto ciekawy link, jak gra wygląda, jak się gra i ogółem o co w niej chodzi :) jest to potyczka multi-player pomiędzy 2 graczami

https://www.youtube.com/watch?v=hRtGpE6Dbo8
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Władca Pierścieni bitwa o śródziemie II

Orientujesz się może .. ile teraz kosztuję ? :)
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Władca Pierścieni bitwa o śródziemie II

Orientujesz się może .. ile teraz kosztuję ? :)

Hmm..... No właśnie mnie to zaciekawiło i ku mojemu zaskoczeniu gra nadal kosztuje mniej więcej 70 zł (2 część) pierwsza 40 zł. Sprawdzałem na allegro a potem poszperałem czemu taka cena to się okazuje, że gry strategiczne są mniej popularna niż takie g*wno jak minecraft tak więc ciężko ją dostać i jest jedną z bardziej pożądanych gier przez fanów strategii, ale w gruncie rzeczy gra jest moim zdaniem fenomenalna i warta tej ceny, choć pewnie jakby poszperać bardziej po internecie to się pewniej znajdzie zamiast 70 zł np 40 czy 50, bo ja sprawdzałem teraz tylko na allegro :)
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Władca Pierścieni bitwa o śródziemie II

Nie no .. to mało :)
Wiesz różnie jest z grami .. większość od czasu wyjścia tanieje, ale są też takie które są droższe :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Władca Pierścieni bitwa o śródziemie II

heh chwilowo to ja nei mam kasy, poza tym mam zamiar se nazbierać na pieska więc chyba jednak podziękuję:D

Dlaczego 1 lepsza, Raverth? Bo z Aziira wypowiedzi troche mi wynika, że wg niego 2 lepsiejsza:)
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Władca Pierścieni bitwa o śródziemie II

heh chwilowo to ja nei mam kasy, poza tym mam zamiar se nazbierać na pieska więc chyba jednak podziękuję:D

Dlaczego 1 lepsza, Raverth? Bo z Aziira wypowiedzi troche mi wynika, że wg niego 2 lepsiejsza:)

To moje osobiste zdanie :) a każdy ma swoje, moim zdaniem 2 jest lepsza, bo jest więcej opcji, jednostek budynków, nacji i ogółem możliwości, ale 2-ka to o wiele większe wyzwanie niż 1-ka :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Władca Pierścieni bitwa o śródziemie II

Moim zdaniem 1 lepsza z punktu fabularnego. A 2 była już tylko randomową strategią okraszoną znanym tytułem, ale mająca mało wspólnego z pierwszą częścią.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Władca Pierścieni bitwa o śródziemie II

Heh czyli w 1 coś ciekawego się dzieje jeśli chodzi o stronę fabuły, a 2 to po prostu czysta nawalanka?:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Władca Pierścieni bitwa o śródziemie II

Ja to tak widzę, 1 była oparta na Władcy Pierścieni (filmie), a 2 bardziej luźno na samym uniwersum. Poza tym bardziej pasował mi usystematyzowany system fortyfikacji i zróżnicowanie misji w jedynce, niż chaotyczność 2.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Władca Pierścieni bitwa o śródziemie II

Na czym ta chaotyczność polega?
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Władca Pierścieni bitwa o śródziemie II

M.in. na tym, że można dowolnie ustawiać fortyfikacje i budynki :)

Bo to się właśnie nazywa strategia :p ja wolę sobie sam ustawić jak ma wyglądać moja baza, poza tym jak mi atakują bazę i jestem na przegranej pozycji to zawsze wysyłam budowniczego w jakieś inne miejsce, ten podczas okupacji aktualnej bazy tworzy nową, a potem przykrywam wroga batalionami żołnierzy :p
 

DeletedUser21096

Guest
Odp: Władca Pierścieni bitwa o śródziemie II

mam srudziemie i krula nazguli
 
Status
Zamknięty.
Do góry