Walentynki z GreTime's

serca_logo_walentynki.png



Walentynki już tuż tuż, więc zespół GreTime's przygotował coś specjalnie z myślą o zakochanych - konkurs na najładniejszy tekst lub grafikę walentynkową! Nie przegapcie :)


 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Walnetynki z GreTime's

Walnetynki ? to już nie walentynki ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walnetynki z GreTime's

maja tu jest ukryty przekaz ;P Walne tynki. Rozumiesz? Zrobię sobie tynki w mieszkaniu ;P
 
Odp: Walentynki z GreTime's

To tak specjalnie, żeby odciągnąć Waszą uwagę od nagród ;)
Wysłałyście już swoje prace?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walentynki z GreTime's

Praca się robi :D Ale dopiero początek niestety :( Do piątku zdążę :D
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Walentynki z GreTime's

Ja może jakąś grafike wykombinuje np. coś w paincie :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walentynki z GreTime's

ja wysłałam tekst o milosci ale nie wiem czy dobrze poszło :) zobaczymy jutro :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walentynki z GreTime's

w trzy dni nie skombinuje pro wiersza :( nie mozecie dac wiecej czasu?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walentynki z GreTime's

Skoro grafikę miałam gotową w kilka godzin, wystarczyło tylko trochę pomyśleć i do tego przysiąść, to wiersz będzie prościej ;D Trzeba znać dużo rymów i w ogóle.
Jestem ciekawa reakcji na moją grafikę :D Wygląda jak prawdziwna.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walentynki z GreTime's

Miałem zamiar jakiś wierszyk ułożyć nawet zwrotkę napisałem ale wena twórcza się skończyła i po wierszu :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walentynki z GreTime's

Gdzie bedzie mozna zobaczyc wyniki konkursu i prace innych uczestników?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Gdzie bedzie mozna zobaczyc wyniki konkursu i prace innych uczestników?

Znalazłam :) Mi najbardziej podobal sie wiersz Spartaker - z polotem i humorem -- - poplakalam sie az z niektorych humorystycznych porownan :) Super :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walentynki z GreTime's

Dziękuje bardzo

Robiony w wolnych chwilach na telefonie.
Szczerze nie liczyłem na, taki wynik.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walentynki z GreTime's

ech a ja nagrody nie otrzymałam... nie mam ani obiecanego złota na grze, ani nagrody rzeczowej :( nic to złoto, ale nagrode rzeczową - niespodziankę (cokolwiek by to nie było) obiecalam chrześniakowi... i tak czekamy razem na tą nagrodę a ona nie nadchodzi :( przykre to ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walentynki z GreTime's

No to ja ci odpowiem na twoją wypowiedź.
Nagroda rzeczowa przychodzi z Niemiec, ogólnie to z Hamburga. Ja czekałam zawsze min. miesiąc. Taki okres to minimum jest, ale może przychodzić nawet 2 miesiące znając naszą pocztę polską :) Weź pod uwagę też, że zanim wszyscy nadesłali adresy, to trochę potrwało. Oraz zanim odczytają maila i w ogóle prześlą do IG dane, to też trwa.
Plus dochodzi jeszcze, że IG przeniosło siedzibę, więc albo przenosili, albo przenoszą, więc nie mają czasu zajmować się aktualnie paczkami.
Paczka przyjdzie, to przyjdzie. Ja tam napalona nie jestem i się nie wściekam, że nie dostaję, bo wiem, że to trochę potrwa, więc jak nie będziesz o tym myśleć, to przyjdzie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walentynki z GreTime's

Ok, skoro tak to powiem Małemu by sie uzbroił w cierpliwość :) Dzieki za odpowiedź :)
 
Do góry