Walki na świecie Gela

Dziewczynka Martynka

Guest
Odp: Walki na świecie Gela

Nie pozdrawiam kolegi tkaczynski - niedość, że maja beznadziejne synchro to (bylismy my we 4 w sojuszu) i wysylali na kazdego z nas po kolonie i obronilismy 8 takich, dopiero ja pierwszego wpuscilam, bo wyslal na 4 w nocy ;d
KOMEDIA - Gracz, który umie dobrze grać nie musi się zniżać do tego poziomu by kolony słać w nocy - tyle ode mnie.
A uważa się za wielkiego wojownika :D

Nie pozdrawiam kolegi tkaczynski - niedość, że maja beznadziejne synchro to (bylismy my we 4 w sojuszu) i wysylali na kazdego z nas po kolonie i obronilismy 8 takich, dopiero ja pierwszego wpuscilam, bo wyslal na 4 w nocy ;d
KOMEDIA - Gracz, który umie dobrze grać nie musi się zniżać do tego poziomu by kolony słać w nocy - tyle ode mnie.
A uważa się za wielkiego wojownika :D
10 kolon i to nocny im wlazł :D
Co począć jak nie mieli silniejszych rywali, że sobie sojusz 5-osobowy (w tym jedna osoba miala ochronke) upatrzył koleżka :D

Ostatnia edycja:

10 kolon i to nocny im wlazł :D
Co począć jak nie mieli silniejszych rywali, że sobie sojusz 5-osobowy (w tym jedna osoba miala ochronke) upatrzył koleżka :D
Milenko trzeba bylo wolac :D, odbil bym Wam tego kolonika :p. A ten kolezka niedobry oj niedobry. Tak postapic z malym 5 osobowym sojem. Przyplyne do niego tam :)

Wysłałbyś swoje manty na ratunek nasz? ^^
Tak to jest jak ludzie sa bezsilni :D
9 prob skonczonych klapa to trzeba bylo innego sposobu szukac :p

Dziewczynka Martynka

Guest

Tej jak się motorek w gadaniu włączy.... :D

A co tu sie wyprawia.... co tu Smoczuś udaje obrońce :p a za chwile sam będzie prosił
o pomoc