Walki na świecie Gela

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24708

Guest
Odp: Walki na świecie Gela

Udzielił by ktos informacji jak sobie radzi sojusz Megalopolis ? :)
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Walki na świecie Gela

dziękuję za wspólną grę wszystkim sojusznikom i wrogom. Czas na mnie:)
raczej nie prędko mnie ktoś zobaczy na grepo.
Prędzej wróci stare dobre grepo niż ja hehehe

jak wróci to pomyślę na razie te wszystkie zmiany to tylko jedna wielka przepompownia kasy.

Powodzenia
 

DeletedUser18057

Guest
Odp: Walki na świecie Gela

dziękuję za wspólną grę wszystkim sojusznikom i wrogom. Czas na mnie:)
raczej nie prędko mnie ktoś zobaczy na grepo.
Prędzej wróci stare dobre grepo niż ja hehehe
jak wróci to pomyślę na razie te wszystkie zmiany to tylko jedna wielka przepompownia kasy.
Powodzenia
a teraz wyobraź sobie innogames od drugiej strony, nikt nic nie robi za friko... i jak każda firma (każda bez wyjątku) próbuje osiągać wyniki, mówiąc wprost wpływy do kasy. rozwój gry idzie w tym kierunku gdzie jest kasa...
Ty masz wybór możesz grać lub nie. jestes ziarenkiem piasku na pustyni. nikt nie zauważy Twojej absencji, Twoje jednoosobowe zdanie się nie liczy... nie ma przymusu, gra idzie w tym kierunku gdzie jest zarobek... przegrałeś nie z innogames a z graczami którzy płacą i utrzymują tego molocha - wiadmo już że gra ma nawet inne rewardy itp w zalezności od kraju, również ceny np. za złoto. działa to na zasadzie akcja-reakcja. u nas (w Polsce) patrzymy na mityki, więc je mamy nawet wtedy gdy inni ich nie mają (tak było ostatnio)

to co pisze nie oznacza że to popieram, to sa moje spostrzeżenia, nie oznacza to że mi się to podoba ale widze co sie dzieje i to rozumiem.
wszystkie gry teraz tak działają - bez wyjątku. podobnie jest na androidzie i OS. nie ma gier za darmo, wszędzie kasa, kasa i kasa. nawet jak sciągniesz sudoku na fona to musisz poglądac reklamy:p
 

DeletedUser17219

Guest
Odp: Walki na świecie Gela

dziękuję za wspólną grę wszystkim sojusznikom i wrogom. Czas na mnie:)
raczej nie prędko mnie ktoś zobaczy na grepo.
Prędzej wróci stare dobre grepo niż ja hehehe

jak wróci to pomyślę na razie te wszystkie zmiany to tylko jedna wielka przepompownia kasy.

Powodzenia

i wprowadził nową mode w sojuszu :(
 

DeletedUser26721

Guest
Odp: Walki na świecie Gela

i wprowadził nową mode w sojuszu :(
i z kim ja będę walczył
smiley_emoticons_no_sad.gif

Wielcy najlepsi jak to mówili ;c dali szaraki ;c jaki zal
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser26935

Guest
Odp: Walki na świecie Gela

Dali szaraki bo wiadomo ze sie źle działo u nich. A nie dlatego że cos sie w grze nie podoba. Chociaż tu byś mógł być Piwko szczery. Jak się nie che być szczerym to się nie pisze w ogóle. Zrobiliście głupote waląc szaraki, wasz wybór wasza sprawa. Ale zawsze jest jakies wyjscie. Wybraliście najgorsze ale cóż tak to jest krowa która duzo ryczy mało mleka daje.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Walki na świecie Gela

Chyba nikt specjalnie tym zaskoczony nie jest...
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Walki na świecie Gela

Chyba nikt specjalnie tym zaskoczony nie jest...

Ja nie jestem zaskoczony. Taka to już jest ta ekipa Glorka.
Jak jak się wybieram na jakiś świat to sprawdzam, czy zabrałem kosz na obcięte głowy przeciwników. "Glorki" sprawdzają czy na pewno mają w plecaku "szare szmaty"

Na Retimno oszukał ich support i "definitywnie i na zawsze" skończyli grę w grepolis szarakami.
Na kolejnym świecie nie spodobał się Grad i tez "definitywnie na zawsze" skończyli grę szarakami.
Co tym razem się nie spodobało? nowa kolorystyka gry?
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser26935

Guest
Odp: Walki na świecie Gela

Słabo się robi jak niektórych czytam. Nawet tu na forum nie potraficie pisac bez złosliwośc. Czasami odnoszę wrażenie że tu 5-latki grają.
 

DeletedUser25712

Guest
Odp: Walki na świecie Gela

Tradycji stało się zadość.
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Walki na świecie Gela

Przyczepiacie się nie wiem po co.
Ja się oficjalnie pożegnałem z grą 20.04
Grzecznie podziękowałem wszystkim za zabawę. Reszta sojuszu zakończyła zabawę parę dni później.
Tak trudno zrozumieć, że nie zawsze można grać na 100%? Ja jestem taki, że jak nie mogę grać na pełnych obrotach to nie gram.
Tak było na akcjum tak jest i tu. Takie podejście mają też inni. Po za grepo istnieje świat realny.

Co do szczekaczy...
Bawcie się dalej w te słuchanie bydlaczków innych kręcilodów.
Ta gra upadła a te ich szczekanie jest tego dowodem.
Będą się teraz tu rwać niczym rolka papieru z komuny.
Głowić, myśleć i wmawiać sobie, że mają rację.
Ta gra jest beznadziejna po zmianach i eventach dlatego też moja noga tu już nie postanie.
To już nie jest zabawa, w której liczą się umiejętności a ściganie na grubość portfela jest nie dla mnie. To nie wyzwanie.

Jeszcze raz wszystkich żegnam i jeszcze raz dziękuję za grę.
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Walki na świecie Gela

Przyczepiacie się nie wiem po co.
Ja się oficjalnie pożegnałem z grą 20.04
Grzecznie podziękowałem wszystkim za zabawę. Reszta sojuszu zakończyła zabawę parę dni później.
Tak trudno zrozumieć, że nie zawsze można grać na 100%? Ja jestem taki, że jak nie mogę grać na pełnych obrotach to nie gram.
Tak było na akcjum tak jest i tu. Takie podejście mają też inni. Po za grepo istnieje świat realny.

Co do szczekaczy...
Bawcie się dalej w te słuchanie bydlaczków innych kręcilodów.
Ta gra upadła a te ich szczekanie jest tego dowodem.
Będą się teraz tu rwać niczym rolka papieru z komuny.
Głowić, myśleć i wmawiać sobie, że mają rację.
Ta gra jest beznadziejna po zmianach i eventach dlatego też moja noga tu już nie postanie.
To już nie jest zabawa, w której liczą się umiejętności a ściganie na grubość portfela jest nie dla mnie. To nie wyzwanie.

Jeszcze raz wszystkich żegnam i jeszcze raz dziękuję za grę.
Pięknie, kurde, pięknie. Gdybym był złośliwy to bym napisał ze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, ale ze nie jestem to życzę najlepszego w realu i do zobaczenia;)
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Walki na świecie Gela

Szkoda szaraków. Walka była fajna. Jakbym nie oceniał zachowań niektórych graczy NIEPOKORNYCH , które pozostawiały wiele do życzenia, to szło wypracować w miarę działający układ o masowym fejkowaniu i burzeniu miast. No i muszę też przyznać, że był to chyba najbardziej wymagający soj z jakim się mierzyłem ( czasówki, dogrywanie akcji i współpraca przy akcjach ). Trzeba było zawsze być czujnym i reagować szybko żeby zaraz w czas kolona 20 minutowego nie wsadzili z 4, 5 defów
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif


Pzdr i więcej luzu oraz mniej obrażania ludzi po drugiej stronie bo to tylko gra
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18058

Guest
Odp: Walki na świecie Gela

Widzisz Kojiro. Zabawa w fejki nie jest naszą zabawą.
To przyszło do Was w momencie przyjęcia pewnej grupy graczy, którzy nigdy grać się nie nauczą.
Zawsze będą bazować na swojej aktywności lub nieaktywności innych.
"Jeśli ktoś jest aktywny to należy go zmusić do tego żeby przestał. "
Tak właśnie bawi się owa grupa.
To też symbol upadku tej gry. Kiedyś gracze mieli większe ambicje. Szukali rozwiązań jak wstawić kolona do aktywnego.
Teraz zmuszają Go do tego żeby przestał być aktywny...

Powodzenia
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Walki na świecie Gela

Chciałem wszystkim podziękować za wspólną grę już kilka lat minęło....
I najwyższa pora przejść na grepolisową emeryture zarówno w grze jak i na FO pozdrawiam wszystkich graczy zarówno tych co lubię i tych co troszkę mniej lubię Powodzenia.
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Walki na świecie Gela

Ci gracze co do nas przyszli z Mdg nie bawili sie w fejki, odpowiadali tym samy po prostu. Jeden gracz faktycznie fejkowa łz multi konta, ciach , poszły ustalenia i jakoś to wyglądało już w miarę normalnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry