Walki na świecie Gonnos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
W tym temacie możecie zamieszczać raporty z walk pomiędzy graczami oraz komentarze do poszczególnych bitew. Jeśli chcecie pochwalić się swoimi dokonaniami w wojnie między sojuszami, załóżcie nowy temat poświęcony danej wojnie.
 

DeletedUser31057

Guest
wklejam coś, bo pusto :D takie tam przepychanki między handlarzami :]
a5e3fa513743b47a52a652e5776e3571.png
 

DeletedUser31057

Guest
Nie znam się zbytnio na starym, mimo iż od niego zacząłem. Wydaje mi się jednak, że czasem to ma sens :] jak rozwalisz komuś pół off chłopami i 40 sztukami deff, to jest całkiem śmiesznie :] a on nie ma jak wbić kolona. Ja też buduję, a potem odbijam okupację deffem :] żeby nie było, że zmyślam:
57ea390f9ff9df0f3f1b6e0c3dcc3d87.png

ten deff miał zniknąć z miasta i pojawić się przed samym kolonem, ale coś się zamyśliłem i wrócił do miasta 2 sekundy po nim. Off wracał kilka sek później :D
 

DeletedUser9244

Guest
Tylko już pewnie śmiesznie nie jest jak Ci wbiją, cofka nie wyjdzie, a sojusznicy będą mitów żałować na odbijanie :p
W sumie wszystko zależy od okoliczności ale ja tam na to czasu nie tracę zazwyczaj ;)
 

DeletedUser31057

Guest
Oczywiście masz rację, jednak póki co ciężko mówić o sensownych zagrodach mityków. A zawsze jest opcja odbicia statkami :] Tak czy tak, ja długo tu nie zabawię, więc klikam sobie byle co i byle jak. Chcę zgarnąć jeszcze trochę złota i pewnie będę stąd uciekał
 

DeletedUser9244

Guest
Każdy ma swoje racje ;) Ja nie mam czasu na burzenie. Chyba, że u wroga :p
 
Do góry