Walki na świecie Helorus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23832

Guest
Odp: Re: Odp: Walki na świecie Helorus

Koji niewiesz co sklonilo mnie do takiej decyzji to prosze Cie nie wypowiadaj sie
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

Dlaczego mam się nie wypowiadać ?:) Przeciez to nie o real chodzi bo na helorus grasz. Zapraszałes mnie do gry na Geli... wiec jakbym poszedl to bym zostal bez smoczego w soju, w ktorym bym nikogo nie znal z gry :))
smiley_emoticons_daumendreh2.gif


Spiales sie jak skora na Stalonie :)
smiley_emoticons_lol.gif
 
Odp: Re: Odp: Walki na świecie Helorus

Dlaczego mam się nie wypowiadać ?:) Przeciez to nie o real chodzi bo na helorus grasz. Zapraszałes mnie do gry na Geli... wiec jakbym poszedl to bym zostal bez smoczego w soju, w ktorym bym nikogo nie znal z gry :))
smiley_emoticons_daumendreh2.gif


Spiales sie jak skora na Stalonie :)
smiley_emoticons_lol.gif

nie znasz mnie ?
smiley_emoticons_frown.gif
po za mną jeszcze paru znasz tylko nicki Ci nieznane , bo są inne niż widziałeś przed startem geli
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Walki na świecie Helorus

Dlaczego mam się nie wypowiadać ?:) Przeciez to nie o real chodzi bo na helorus grasz. Zapraszałes mnie do gry na Geli... wiec jakbym poszedl to bym zostal bez smoczego w soju, w ktorym bym nikogo nie znal z gry :))
smiley_emoticons_daumendreh2.gif


Spiales sie jak skora na Stalonie :)
smiley_emoticons_lol.gif

Ale czy ja mowie ze przez real skonczylem?
smiley_emoticons_smilenew.gif
Powod byl zupelnie inny, ale jest niewazny, bylo minelo. Mozesz myslec co chcesz, ja winy swojej nie widze i nie czuje sie zle z tym ze skonczylem. A co do Twojej wypowiedzi Eli, to na akcjum szaraki calym sojem solidarnie, na kalidonie powod byl jasny i wszystkim znany. A na Troji gralem dlugo, wiec przyklady z lekka kiepskie
smiley_emoticons_hecheln.gif
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Re: Odp: Walki na świecie Helorus

nie znasz mnie ?
smiley_emoticons_frown.gif
po za mną jeszcze paru znasz tylko nicki Ci nieznane , bo są inne niż widziałeś przed startem geli
smiley_emoticons_seb_zunge.gif

ale razem nie gralismy :)

Smoczy na Troi to wiecej niz miesiac, ale czy dlugo....

ale Ty nerwowy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Walki na świecie Helorus

Ale czy ja mowie ze przez real skonczylem?
smiley_emoticons_smilenew.gif
Powod byl zupelnie inny, ale jest niewazny, bylo minelo. Mozesz myslec co chcesz, ja winy swojej nie widze i nie czuje sie zle z tym ze skonczylem. A co do Twojej wypowiedzi Eli, to na akcjum szaraki calym sojem solidarnie, na kalidonie powod byl jasny i wszystkim znany. A na Troji gralem dlugo, wiec przyklady z lekka kiepskie
smiley_emoticons_hecheln.gif
Smoczuś, nie spinaj się tak, bo Ci żyłka pęknie :)
Na akcjum Cię zaczęliśmy rozbierać zanim poszedł zbiorowy szarak
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser26320

Guest
Odp: Re: Odp: Walki na świecie Helorus

Co do raportu z okupacją bez lądu to może tak się zdarzyć także gdy w obstawie stoją jednostki mityczne inne niż boscy wysłannicy a my zmienimy boga w mieście z którego był wysłany kolon
 

DeletedUser10289

Guest
Odp: Re: Odp: Walki na świecie Helorus

Co do raportu z okupacją bez lądu to może tak się zdarzyć także gdy w obstawie stoją jednostki mityczne inne niż boscy wysłannicy a my zmienimy boga w mieście z którego był wysłany kolon


oooo a tego to nie wiedziałem :)
człowiek się jednak całe życie uczy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Walki na świecie Helorus

Dobrze że tytuł tematu brzmi "Walki na świecie Helorus". Tą dziecinną wojnę między kibicami jednej i drugiej drużyny zostawcie sobie na priva
 

DeletedUser22713

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Walki na świecie Helorus

Dobrze że tytuł tematu brzmi "Walki na świecie Helorus". Tą dziecinną wojnę między kibicami jednej i drugiej drużyny zostawcie sobie na priva

Musiałem tylko wyjaśnić, bo nie wiem czym wywołałem to oburzenie :)
 
Do góry