Walki na świecie Ialissos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
W tym temacie możecie zamieszczać raporty z walk pomiędzy graczami oraz komentarze do poszczególnych bitew. Jeśli chcecie pochwalić się swoimi dokonaniami w wojnie między sojuszami, załóżcie nowy temat poświęcony danej wojnie.
 

DeletedUser31576

Guest
Takiego pw w jednym ataku na tym świecie jeszcze nie widziałem :eek:
f606651beb755.png

Niektóre informacje zostały zamazane z wiadomych powodów.
 

DeletedUser29866

Guest
ile ognie utonęło na odbijaniu u Moona 50k ?
Muru u nas nikt nie zapisał :)
 

DeletedUser31576

Guest
ile ognie utonęło na odbijaniu u Moona 50k ?
Muru u nas nikt nie zapisał :)

Oj veteranie, jeżeli uważasz, że na 12k birem rozbije się 50k ogni to albo coś słabo u Ciebie z matematyką, albo grasz w grepolis od tygodnia :p
 

DeletedUser31336

Guest
Gratulacje za walkę ;)
W końcu działo się coś ciekawego.
 

DeletedUser29866

Guest
Wczoraj zakończyła się jedna najważniejszych bitew na tym serwerze.
Wikingowie podbili miasto na cudzie Valhalli.
Szanse zrobienia korony przez sojusz który wygrał cuda znacznie zmalały.
Pomimo dużej mobilizacji nie udało się rozbić około 90k birem.
 
a ja się zastanawiam dlaczego do tej pory admini nie zrobili porządku z kontami które świecą w nieobecnościach ponad 30-40 tygodni
ja rozumiem że złoto musi się zgadzać w skarbcu i skoro taki delikwent kliknął "auto-odnowę" któregoś z doradców to dopóki ma w sakwie wystarczająco złota to będzie tak leciało ... aby wybrać jak najwięcej ...
ale bez przesady powinny być jakieś limity wprowadzone ...
 

DeletedUser31336

Guest
Gratulację przejęcia miasta cudaczego. Wydawało by się że świat umarł a tu taka walka - było przednio.

Jednakże nie sądzę, by ktokolwiek był pod wrażeniem nazw miast ludzi od was - próbujecie wejść na ambicje?
Z przekazem dla graczy którzy owe nazwy miast pozmieniali.
Jeżeli czujecie się wygrani po przejęciu 1 cudaka od nieaktywnego - Gratuluję, macie dosyć słabe ambicje.
(By nie było niedomówień, nie kieruję tych słów do osób które owych nazw miast nie zmienili)

Szanuję za podjętą walkę, pokazaliście jak wstać z popiołów.
Cóż, Walczymy dalej. Powodzenia!
 

DeletedUser31636

Guest
Dziękuję w imieniu sojuszu. Również gratuluję walki. Serwer ledwo to wytrzymał. Tym razem fortuna była po naszej stronie.

Poza tym chciałbym pogratulować wszystkim, którzy tu zostali i dalej walczą. Co by się nie działo, a chyba się będzie działo jeszcze dużo i długo, będziemy Wasze nicki wspominać długo po serwie, a Wy pewnie nasze.

Co do nazw miast, jestem przekonany że są one skierowane do tych osób które nas wysmiewaly w privach, pisały że nie mamy szans i mamy się poddać bo to nie nasza liga.

także tak jak napisane wyżej,
walczymy dalej!
 

DeletedUser31336

Guest
Walczymy ;)
Zdecydowanie Historyczny serwer ;)
Powodzenia!
 

DeletedUser31891

Guest
Bakkuss420 z całym szacunkiem ale proponuje najpierw zajrzec na własne podwórko, osobiscie widze tutaj brak szacunku jak i z jednej strony tak i z drugiej i to jest przykre, kieruje to do jednych i drugich szacunek przede wszystkim pamietajmy to tylko gra.
 

DeletedUser15394

Guest
Nieaktywny na cudaku? Pewnie zapił i ktoś go sprzedał :D ( kto wie ten wie )
 

DeletedUser29866

Guest
świat jest od lipca 2018 :) rozstrzygnięcie - wygranie świata - lipiec 2019. Pilnowanie cudaka przez 8 miesięcy to nie takie proste ;)
Każdy ma jeszcze życie. he he.
Aktywnych graczy jest niecałe 200 ale jeszcze dłuuugo nie zamkną z względów komercyjnych pomimo że zasady są trochę inne.
Teraz to już granie o pietruszkę bo przy tej aktywności zrobienie przez Valhallę korony bez dwóch cudów to mało możliwe.

Gramy gramy
 

DeletedUser29866

Guest
Dzisiaj znów fortuna po stronie Wikingów.
Valhalla rozbiła prawie 3.5 k mitów w nieudanym odbiciu
Wikingowie odbili miasto.

Oczywiście obie strony okupacje rozpoczynają w środku nocy ;);)
 

DeletedUser31336

Guest
W końcu coś się zaczyna dziać ;)
Nie chcę mi się przypominać ile razy się topiliście, bo nie o to tutaj chodzi.
ale widzę że pamięc macie dobrą co do waszych "SUKCESÓW" ;p
 
Do góry