Walki na świecie Kalidon

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23807

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

no tak na szarakach łask się nie da trzaskać :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -



zawsze można ustawić budzik na 4-5 jak Ci tęskno do wstawiania o tej porze :D


To nie to samo wtedy nie mam takiej adrenaliny :D
Budzik mogę wyłączyć i iść spać dalej, a przy alarmach musze sprawdzic co sie dzieje :D
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

no tak na szarakach łask się nie da trzaskać :)

smok już skończył grę dlatego śmieję się że farmię łąski mu bo ma jedną wioskę dla podglądu. a co taki dumny z szaraków swoich jesteś? :) zapoczątkowałeś koniec. bo reszta by grała dalej. a szaraków nie ma już praktycznie :)
 
Odp: Walki na świecie Kalidon

To nie to samo wtedy nie mam takiej adrenaliny :D
Budzik mogę wyłączyć i iść spać dalej, a przy alarmach musze sprawdzic co sie dzieje :D

ustaw go w takim miejscu by nie dało się dosięgnąć z łózka;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a co taki dumny z szaraków swoich jesteś? :)

nie jestem
stwierdziłem po prostu że szaraków z łask okraść się nie da
 
Odp: Walki na świecie Kalidon

smok już skończył grę dlatego śmieję się że farmię łąski mu bo ma jedną wioskę dla podglądu. a co taki dumny z szaraków swoich jesteś? :) zapoczątkowałeś koniec. bo reszta by grała dalej. a szaraków nie ma już praktycznie :)

zgadzam się z tobą jedna osoba może zepsuć dorobek całej drużyny nieodpowiednim posunięciem.Szkoda bo zapowiadała się fajna zabawa i nawet ja sam chciałem się pobawić ale ten świat całkiem stracił sens .
 

Adzi90

Zespół Grepolis
Odp: Walki na świecie Kalidon

a4r9xe.png
miłe widowisko było
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

No było fajne punkty 9k mityków poszło :) za 3 dni umawiamy sie znowu na podobne odbijanie?
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

A dlaczego dopiero za 3 dni , a nie dzisiaj?
Wojska brakuje? :)
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

Nie wytrzymamy 91 ataków jak wczoraj:) Choć kto wie:)
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

qzznbs.jpg

lepiej deffa stracić i lada moment odbudować niż tyle mitów :) gdyby chodziło o przejęcie miasta a nie o pozbycie mitków kolon byłby na bonusik z helenką :D a mitki 4 sojuszy :)
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

Deff był 2 sojuszu i kilku pojedynczych osób a mityki 4 sojuszy :)
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

Dawidku hmm dziki gon i poczekalnia to jedno w sumie zmieścili by sie u nas :) Za to u was 3 sojusze po 60 osób ale co to ma za znaczenie :) licze że nastepne odbijanie bedzie równie satysfakcjonujące i bedziecie mieli tyle samo mityków:)
 
Odp: Walki na świecie Kalidon

Dawidku hmm dziki gon i poczekalnia to jedno w sumie zmieścili by sie u nas :) Za to u was 3 sojusze po 60 osób ale co to ma za znaczenie :) licze że nastepne odbijanie bedzie równie satysfakcjonujące i bedziecie mieli tyle samo mityków:)

Liczy się ile osób wysłało ,a nie ile jest w sojuszu.
Co do dobijania to może tym razem ogniami - też się kiszą
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

qzznbs.jpg

lepiej deffa stracić i lada moment odbudować niż tyle mitów :) gdyby chodziło o przejęcie miasta a nie o pozbycie mitków kolon byłby na bonusik z helenką :D a mitki 4 sojuszy :)

hehehe , jasne

podbić miasta nie chcieliście pewnie i jakby nie poszły mityki to pewnie byście kolona wycofali bo wasz mistreny plan się nie udał :)
Mieliście w planie podbić to miasto i niestety się nie udało bo nie przypuszczaliście że tyle mityków pójdzie
Tak trudno to przyznać?
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

hehehe , jasne

podbić miasta nie chcieliście pewnie i jakby nie poszły mityki to pewnie byście kolona wycofali bo wasz mistreny plan się nie udał :)
Mieliście w planie podbić to miasto i niestety się nie udało bo nie przypuszczaliście że tyle mityków pójdzie
Tak trudno to przyznać?
na każde miasto na które sie leci kolonem chce sie podbić nie uważasz? czy sie myle
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

hehehe , jasne

podbić miasta nie chcieliście pewnie i jakby nie poszły mityki to pewnie byście kolona wycofali bo wasz mistreny plan się nie udał :)
Mieliście w planie podbić to miasto i niestety się nie udało bo nie przypuszczaliście że tyle mityków pójdzie
Tak trudno to przyznać?
oj chyba nie wiesz jak się klony z heleną wstawia. :) pomyśl następnym razem zanim coś skomentujesz :D gdyby kolon był wstawiony na bonus to w bonusie kto o zdrowych zmysłach poleci taką ilością mitów. ale co ja tam wiem. Ty lepiej wiesz, dlaczego kolon nie poszedł na bonus :D My chcieliśmy odbijania, a jak uważasz to za sukces powtórzymy takie odbijanie za jakiś czas :D
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

Liczyliśmy sie z tym że bedziecie odbijać tak samo jak liczyliśmy sie z tym że stracimy całego deffa :) Ale to miasto odbiliście ale okupiliście je ogromnymi stratami :)
 
Do góry