Walki na świecie Kalidon

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

Adzi90

Zespół Grepolis
Odp: Walki na świecie Kalidon

Przynajmniej forum ruszyło. Walka była ciekawa, ale to tylko gra.Nie będę marudził, że nie było warto, bo obroniliśmy miasto i gdyby była podobna sytuacja to wysłałbym kolejnego masa, że odbijamy. Mieliśmy dostępne środki to wykorzystaliśmy owe metody i się udało, ale straty bardzo duże zostały i nie będę tego kwestionował. Zabawa była fajna i trochę pkt każdy zarobił z obu stron. Żeby każde okupacje były tak emocjonujące to znowu zachciało by się grać.
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

Przynajmniej forum ruszyło. Walka była ciekawa, ale to tylko gra.Nie będę marudził, że nie było warto, bo obroniliśmy miasto i gdyby była podobna sytuacja to wysłałbym kolejnego masa, że odbijamy. Mieliśmy dostępne środki to wykorzystaliśmy owe metody i się udało, ale straty bardzo duże zostały i nie będę tego kwestionował. Zabawa była fajna i trochę pkt każdy zarobił z obu stron. Żeby każde okupacje były tak emocjonujące to znowu zachciało by się grać.
cnfy7elqh8dotnsdp.gif

oj tak kolego 100 % racji :) już straszną nudą na tym kalidonie powiewało ...
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

trochę się nie zrozumieliśmy
może i chcieliście nam mityki wykończyć ale moim zdaniem liczyliście też na to że miasto wam się uda utrzymać i tu się przeliczyliście

zresztą nieważne
mityki poleciały żeby miasto odbić i cel został osiągnięty
na pewno 10k mityków strat to boli a czy akurat wsi i sojusznicy zostali bez mityków?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24377

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

trochę się nie zrozumieliśmy
może i chcieliście nam mityki wykończyć ale moim zdaniem liczyliście też na to że miasto wam się uda utrzymać i tu się przeliczyliście

zresztą nieważne
mityki poleciały żeby miasto odbić i cel został osiągnięty a czy wasz został to się pewnie okaże

nasz też został o to nam chodziło byście odbijali :) to gra tak jak kolega z sojuszu piszę więc dzięki za fajną akcje :) Wy zadowoleni, my też forum przy okazji ruszyło :D co do deffa pewnie udało by się utrzymać okupację jakby podczas kolona już wsparcia zaczęły lecieć. a wiadomo nie zawsze są wszyscy gracze na grze. Nie ma co gdybać.. Wasi gracze mają do nas niektórzy pretensję jedynie, że wcelujemy w sekundę a jak u Was tak robią niektórzy to jest dobrze. taka moja mała dygresyjka :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3705

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

Kamilu kilku pojedynczych osób?
3 sojusze (WSI,Drinki, Nights) vs. 3 sojusze (Koło,Gon, Poczekalnia)
A pojedyncze osoby były ze sfory po naszej stronie i avalonu po Waszej.

Odnośnie Dziki Gon.. to posłałem ja.. i może jeszcze jedna osoba. Bo reszta chcąc nie chcąc już nie zdążyłaby. :)

Ale tak szczerze odkąd gram to tak porządnej akcji odbijającej nie widziałem. (chyba.. może widziałem ale gdzieś mi to uciekło :p)

Ps. Macie szanse teraz pozbyć się ogni :p
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

Co do dobijania to może tym razem ogniami - też się kiszą
smiley_emoticons_lol.gif
Wedle woli :D
vlp5mh.jpg

póki co tyle ale wietrzenie ogni trwa :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

tc52wy.jpg

na takie strzały się aż przykro patrzy ale co zrobić :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13873

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

.................................
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Walki na świecie Kalidon

Wedle woli :D
vlp5mh.jpg

póki co tyle ale wietrzenie ogni trwa :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

tc52wy.jpg

na takie strzały się aż przykro patrzy ale co zrobić :)

Na Retimno bobry spokojnie puszczaly na okupacje 50k ogni ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Odnośnie Dziki Gon.. to posłałem ja.. i może jeszcze jedna osoba. Bo reszta chcąc nie chcąc już nie zdążyłaby. :)

Ale tak szczerze odkąd gram to tak porządnej akcji odbijającej nie widziałem. (chyba.. może widziałem ale gdzieś mi to uciekło :p)

Ps. Macie szanse teraz pozbyć się ogni :p

co oznacza porządna akcja odbijania? masz na myśli bardzo dużo ataków? :) to już kilkanaście takich okupacji widziałem gdzie szło po 130-160 ataków :) jeśli chodzi o odbijanie morzem a co do odbijania przez mityki to nie widzialem jeszcze okupacji ktora przekraczala 120 atakow

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Co te kropki oznaczaja? :p

ze szkoda komentowac:cool:
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

Na Retimno bobry spokojnie puszczaly na okupacje 50k ogni ;)
:
Adaś nie zapędzaj się tu nie Retimno tu Kalidon :D a po za tym na pewno nikt nie jest w stanie na każdą okupację puszczać po 50 k ogni :) chwała bobrom lecz przeszli już do historii :D

co oznacza porządna akcja odbijania? masz na myśli bardzo dużo ataków? :) to już kilkanaście takich okupacji widziałem gdzie szło po 130-160 ataków :) jeśli chodzi o odbijanie morzem a co do odbijania przez mityki to nie widzialem jeszcze okupacji ktora przekraczala 120 atakow
no na ostatniej akcji to leciało tyle mitów bo ubili ale ataki leciały jeszcze lecz wsparcia za późno

ze szkoda komentowac:cool:
tu się zgodze :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19959

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

Adaś nie zapędzaj się tu nie Retimno tu Kalidon :D a po za tym na pewno nikt nie jest w stanie na każdą okupację puszczać po 50 k ogni :) chwała bobrom lecz przeszli już do historii :D


no na ostatniej akcji to leciało tyle mitów bo ubili ale ataki leciały jeszcze lecz wsparcia za późno


tu się zgodze :D
OZ odbijały podobnie okupki na Retimno :)
 
Odp: Walki na świecie Kalidon

Adaś nie zapędzaj się tu nie Retimno tu Kalidon :D a po za tym na pewno nikt nie jest w stanie na każdą okupację puszczać po 50 k ogni :) chwała bobrom lecz przeszli już do historii :D


no na ostatniej akcji to leciało tyle mitów bo ubili ale ataki leciały jeszcze lecz wsparcia za późno


tu się zgodze :D

Niby tak ale kalidon ma juz 4 miesiące :) i myślę ze spokojnie było ich stać na taką ilość.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

OZ odbijały podobnie okupki na Retimno :)

Bo to jeszcze był świat gdzie nie było artemidy i innych bajerów :) wtedy ognie były głowną bronią do odbijania miast
teraz przy tych badaniach i tanszych mitykach ognie zeszły na 2 plan
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

Niby tak ale kalidon ma juz 4 miesiące :) i myślę ze spokojnie było ich stać na taką ilość.

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Bo to jeszcze był świat gdzie nie było artemidy i innych bajerów :) wtedy ognie były głowną bronią do odbijania miast
teraz przy tych badaniach i tanszych mitykach ognie zeszły na 2 plan
wiesz ale jednak był demokryt i dało sie robić mityki. Ja przy 100 miastach miałem przy bonusie 300 zeusa na godzine i robiło sie manty bardzo syzbko w 3-4 dni :)
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

qhwa58.jpg

na kalidonie cisza straszna to wrzucę rapka jakiegoś. szkoda że takie lipne szczęście :/
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

View attachment 6062

na kalidonie cisza straszna to wrzucę rapka jakiegoś. szkoda że takie lipne szczęście :/


nie jestem specjalista od nowego podboju, ale porównując start kalidonu z tym na farsali to niebo, a ziemia. Na kalidonie kolony latały od początku do nas hurtowo, było ciężko ale ciekawie...odwrotnie do farsali , ale może sie rozbuja jeszcze.
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

zależy też gdzie się zacznie. Wy akurat mieliście sytuacje wrogą dookoła na kalidonie. Tak jak na Edessa Siewcy mają. ale i tak do nowego podboju ciężko mi się przyzwyczaić.. na starym systemie jest całe piękno gry, więcej technik walki. duże pole do popisu. a na nowym wszędzie trzeba praktycznie na murkach grać i to mnie drażni. dodatkowo mityki nie odgrywają takiej roli jak na starym systemie. Ale na stary trzeba mieć czas, bo chwilę Cie nie ma i masz kolona obstawionego że nawet w evencie może być ciężko odbić
 
Odp: Walki na świecie Kalidon

zależy też gdzie się zacznie. Wy akurat mieliście sytuacje wrogą dookoła na kalidonie. Tak jak na Edessa Siewcy mają. ale i tak do nowego podboju ciężko mi się przyzwyczaić.. na starym systemie jest całe piękno gry, więcej technik walki. duże pole do popisu. a na nowym wszędzie trzeba praktycznie na murkach grać i to mnie drażni. dodatkowo mityki nie odgrywają takiej roli jak na starym systemie. Ale na stary trzeba mieć czas, bo chwilę Cie nie ma i masz kolona obstawionego że nawet w evencie może być ciężko odbić

eee z tymi murkami to przesadzasz , ja tam i tak nie buduje , wychodze z założenia ,zę szkoda ludzi na murek
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

mi też właśnie szkoda ludu na murki ;)
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

zależy też gdzie się zacznie. Wy akurat mieliście sytuacje wrogą dookoła na kalidonie. Tak jak na Edessa Siewcy mają. ale i tak do nowego podboju ciężko mi się przyzwyczaić.. na starym systemie jest całe piękno gry, więcej technik walki. duże pole do popisu. a na nowym wszędzie trzeba praktycznie na murkach grać i to mnie drażni. dodatkowo mityki nie odgrywają takiej roli jak na starym systemie. Ale na stary trzeba mieć czas, bo chwilę Cie nie ma i masz kolona obstawionego że nawet w evencie może być ciężko odbić

no ja tez wole stary, na nowym nie gram probuje tylko zarobic na nastepny swiat, ale nawet to nie idzie. Obserwuje, to te mityki teraz na poczatku swiata na nowym podboju tez duzo daja, bo bez problemu sa wbijane bunty masowo i chyba najrozsadniej tluc biremy na kliny teraz.
 
Do góry