Walki na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
W tym temacie możecie zamieszczać raporty z walk pomiędzy graczami oraz komentarze do poszczególnych bitew. Jeśli chcecie pochwalić się swoimi dokonaniami w wojnie między sojuszami, załóżcie nowy temat poświęcony danej wojnie.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem walk, który jest przyklejony w tym dziale.

----
Temat zostanie otworzony po starcie świata :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22651

Guest
I czym się tu chwalicie ???? Grałem bez sojuszu sam przeciwko Camora i ich akademi Clemenza....
miałem tyle pw że nie wyrabiałem się z pochodami.... wymarzony przeciwnik ataki bez ogni do tego pięknie offy się czyściło.
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
smiley_emoticons_grin.gif
smiley_emoticons_grin.gif

prób kolonowych na mnie 0 ciekawe dlaczego ? a czekałem .... miałem 8 miast oni w sojuszu łącznie z akademią 150 graczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
I czym się tu chwalicie ???? Grałem bez sojuszu sam przeciwko Camora i ich akademi Clemenza....
miałem tyle pw że nie wyrabiałem się z pochodami.... wymarzony przeciwnik ataki bez ogni do tego pięknie offy się czyściło.
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
smiley_emoticons_grin.gif
smiley_emoticons_grin.gif

prób Kolonowych na mnie 0 ciekawe dlaczego ? a czekałem .... miałem 8 miast oni w sojuszu łącznie z akademią 150 graczy.
I czym tu się chwaliszo_O
Skoro wymarzony przeciwnik...:cool:
Nic tylko BRAĆ! Nogi za pas:D
 

DeletedUser19540

Guest
Panowie , podzielam opinię doktorka. Tu nie ma się co chwalić. Raczej się wstydzić ,że raz nam się nóżka potknęła i jakiś nasz "niezbyt aktywny gracz" stracił miasto na rzecz camory... Ale cóż ,zero info a najwyraźniej panowie z czujkami też zaspali. :( Statystyki popsuł (obecnie chyba 20:1). Ja tam zabrałem już osobiście camorze 4 miasta ,ale chyba bardziej cieszyło to wyrwane od grabek, bo oni przynajmniej starali się bronić.

Teraz trochę stagnacji ,bo event był ,więc każda okupka kończy się kilkoma/kilkunastoma zagrodami mityków ,więc nawet camora nie traci zbyt dużo miast. Niedługo (jak się mityki zaczną kończyć) to pewnie dalej będzie się można poznęcać. :rolleyes:
 

DeletedUser22651

Guest
Panowie , podzielam opinię doktorka. Tu nie ma się co chwalić. Raczej się wstydzić ,że raz nam się nóżka potknęła i jakiś nasz "niezbyt aktywny gracz" stracił miasto na rzecz camory... Ale cóż ,zero info a najwyraźniej panowie z czujkami też zaspali. :( Statystyki popsuł (obecnie chyba 20:1). Ja tam zabrałem już osobiście camorze 4 miasta ,ale chyba bardziej cieszyło to wyrwane od grabek, bo oni przynajmniej starali się bronić.

Teraz trochę stagnacji ,bo event był ,więc każda okupka kończy się kilkoma/kilkunastoma zagrodami mityków ,więc nawet camora nie traci zbyt dużo miast. Niedługo (jak się mityki zaczną kończyć) to pewnie dalej będzie się można poznęcać. :rolleyes:

No niestety tak jak pisałem post na czerwono.... byle Słupy mają po kilka paczek Mityków i niestety
nie można utrzymać okupacji nawet u tak słabego sojuszu jak Camora czy Clemenza.
Nie martw się Metalowiec nasze Kochane INNO już na pewno zadba o to żeby nie długo był kolejny event.....
jak by to wyglądało gdyby Nooby i Słupy były bez mityków ???
Ale nie długo dokładnie za miesiąc zacznie się też szkoła a gimbazy itp sporo na tym świecie.
 

DeletedUser

Guest
Oj spinacie się niepotrzebnie. My tu trochę bryzy chcemy wprowadzic w tym temacie. Świeży powiew sensacji...te rzeczy. Gadanie gadaniem a walka walką, Tak nie ma po co tu wchodzić w te zakłądke...nic i nic, aż tu nagleeee! niiiiic :D
 

DeletedUser26408

Guest
Oj tak ... aż mi się przypomniały stare, dobre czasy, kiedy eventów i innego zbędnego syfu pokroju natychmiastowego kończenia budowy po prostu nie było ...
 

DeletedUser

Guest
To tak jak z podatkiem od hipermarketów xD wyrównują szanse słabszym na wybicie się...
Ale jak powtarza wujek Xeon: "Pomalowany(pozłacany) słup...nadal jest słupem" :p
 

DeletedUser22651

Guest
Czyli Wujek Xeon jak ten świat i walki podsumuje ???

NiE ma z kim walczyć
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Czyli Wujek Xeon jak ten świat i walki podsumuje ???

NiE ma z kim walczyć
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

Ano nie ma... Trzeba przeczekać ten okres 1-2 mięsiecy. i będzie wojna o setki wioch, dziesiątki wysp. Lampke z listy wyłączyć i wpiąć lodówkę :D Światy letnie mają to do siebie, że trzeba ciepliwości, liście spadną...gwałtone przelotne burze miną...Cóż za metafory :p
Cytując z Władcy Pierścieni: " Nastała Wielka Wojna Naszych Czasów"
Krótsze wieczory sprzyjaja podboją.
Zapowiada się ciekawie moim zdaniem, a nawet bardzo... :)
 

DeletedUser19540

Guest
Może porozmawiajmy na ciekawszy temat:
Jakieś wieści z walk Znaki vs Skarpety?
Chętnie bym posłuchał i pooglądał rapki.
 

DeletedUser22651

Guest
Może porozmawiajmy na ciekawszy temat:
Jakieś wieści z walk Znaki vs Skarpety?
Chętnie bym posłuchał i pooglądał rapki.

a to Oni już walczą ?? Bo cały czas każdy paktuje i PONY
przecież to czysta przyjemność walczyć z Skarpetami... Oni tylko złocą a tak to Słupy może kilku graczy potrafi grać a Największy Słup ma 47 miast.
 

DeletedUser19540

Guest
a to Oni już walczą ?? Bo cały czas każdy paktuje i PONY

Tak ,z tego co słyszałem. Azir potwierdza ,więc raczej im wierzę. :)
To jak ,ktoś się pochwali jakimiś rapkami ,albo zrelacjonuje jak bardzo niewyważony jest ten front?
Nie życzę źle znakom ,ale chwilowo (zwłaszcza po krótkim rozeznaniu w sytuacji dyplomatycznej) na mój gust ,trochę kiepsko to wygląda. Ale zobaczymy. Zarówno znaki jak i skarpety mają trochę graczy ,którzy oprócz złota mają umiejętności ,więc może być ciekawie...
 

DeletedUser23685

Guest
Żywo się interesuje tą wręcz mityczną personą... Bartuś to gra jeszcze, bo mnie wróbelki ćwierkały, że znów utrzymał prawa w 'swoim' sojuszu tak samo długo jak na Idalium, czyli krótko :D?

Przykro mi, ale źle ci ćwierkały, sytuację z idalium pozostawiam na idalium, bo były tam inne okoliczności i muszę cię rozczarować, bo niestety gram i to do końca. Co do rapków z wojny skarpety-znaki to będą one myśle dzisiaj jakieś pierwsze, bo pakt został wypowiedziany wczoraj pod bonus także żadnych rewelacji nie ma, za to tutaj u grabek zapolowałem
 

Załączniki

  • atak1.png
    atak1.png
    68,3 KB · Wyświetlenia: 49
  • atak2.png
    atak2.png
    76,3 KB · Wyświetlenia: 45
  • atak3.png
    atak3.png
    51,8 KB · Wyświetlenia: 45
  • atak4.png
    atak4.png
    68 KB · Wyświetlenia: 44
Do góry