Walki na świecie Pella

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Walki na świecie Pella

uderz w stół, a diablica się odezwie;) 5? za część to się wymieniliście w czasie PONA z PzP, też mogłabys sprawdzić. Ad. Straszenia supportem, nie na FO, tylko w prywatnych wiadomościach i dziwne, że akurat do tego nawiązałaś. o wybijaniu deffa i zmianie specjalizacji miast też nie słyszałaś. Więcej do powiedzenia nie mam i żegnam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie Pella

widze gromadka nie daje rady w cudach to przynajmniej na slabszych od siebie sie wyzywa ;)
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Walki na świecie Pella

Już zwiewasz? Za dużo w takim razie nie miałaś do powiedzenia.

Reasumując, Łukaszek znów zasłania się spódnicą kobiety i jedyne co potrafi to wyzywać mnie na PW. Umiejętności Wasze są zerowe na co dowodem jest zamieszczony raport. Dzięki takim grajkom w 3 godziny dzisiaj zebrałem 100k PW wbijając przy okazji 17 buntów. Sprawę ratuje Wam Henio, ale ciekaw jestem jak długo będzie miał cierpliwość do takiej zbieraniny. Cel na dzisiaj osiągnąłem, jeden zdrajca - jedno miasto.
A co do straszenia supportem - pokaż tą wiadomość w której cokolwiek takiego było - bo inaczej wyjdziesz na pchłę szachrajkę - kłamczuszkę.

widze gromadka nie daje rady w cudach to przynajmniej na slabszych od siebie sie wyzywa ;)

Potwierdzam - na słabszych, z jednym zastrzeżeniem. Daleko mi do wyżywania się - ja nazwałbym to - realizacją celów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Walki na świecie Pella

widze gromadka nie daje rady w cudach to przynajmniej na slabszych od siebie sie wyzywa ;)
sam jesteś słaby sojuszniku
smiley_emoticons_auslachen2.gif

nie potrzeba mi adwokata;) chyba, że masz ochotę towarzysko porozmawiać;)

Haszek zmysły odpala i kozaczy, a za czasów SE zmysłów nie było i PW też nie było i fuzji miało nie być, a tu ucieczka do WG, no cóż co kto lubi. Co do supportu. Własnie robie odpowiednie zgłoszenie, z przekazaniem wiadomości od was. A PW to masz niewiele więcej niż ja, więc puszyć się tak nie musisz.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie Pella

Jejku 100k pw jakie to podniecające;)
Do cudaków sie zacznijcie przykładać bo chyba ktos tu ma bunt na Latarni:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie Pella

sam jesteś słaby sojuszniku
smiley_emoticons_auslachen2.gif

nie potrzeba mi adwokata;) chyba, że masz ochotę towarzysko porozmawiać;)

jestescie slabsi od gromadki to jest fakt
i nie robie za adwokata tylko wszedlem cos napisac bo w dziale o sytuacji na pella cisza

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A Ty zacznij używać polskich liter bo nie sposób Cię zrozumieć.

jak sie nie ma argumentow to sie czepia literek

gdybym byl rownie zdesperowany to pewnie wytknalbym ci brak interpunkcji ale czekaj! najprawdopodobniej wygramy 4:3 w cudach wiec nie musze tego robic ;) (poza tym bylaby to hipokryzja bo sam ich nie stosuje)
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Walki na świecie Pella

jak sie nie ma argumentow to sie czepia literek

Mógłbym to samo napisać.

Jak nie można mi dołożyć personalnie, to wyciąga się sprawy sojuszu. 4-3 czy 5-2 - bez różnicy. Zabawa jeszcze potrwa, a że nakrywam czapką wszystkich w swojej okolicy, liczę na kolejne serie punktowe.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ale wracajmy do meritum. Dyskusja rozpoczęła się od pewnego raportu. Dziewczynka nie zrozumiała w czym rzecz. Czekam aż Wy, chłopaki wymyślicie jakiś argument na zasadność takiej obrony...
 
Odp: Walki na świecie Pella

dziewczynka zrozumiała, ze chełpisz się faktem że na 0 murze zabiłeś deffa-synku. nie każdy siedzi całymi dniami, żeby pilnować jakie wsparcie dostanie. a akurat ten raport to jawna prowokacja w stosunku do naszego gracza.
i? pokaż może raport jak w asyście 5 ogni kolona puściłeś i się zatpoił;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie Pella

Mógłbym to samo napisać.

Jak nie można mi dołożyć personalnie, to wyciąga się sprawy sojuszu. 4-3 czy 5-2 - bez różnicy. Zabawa jeszcze potrwa, a że nakrywam czapką wszystkich w swojej okolicy, liczę na kolejne serie punktowe.


mam ci dokladac personalnie? kim ty w ogole jestes ;) czlonek sojuszu ktory przegrywa i zeby sobie poprawic nastroj to wrzuca raport jakby pierwszy raz rozwalil lad na murku 0 ot co ;) i 10 100 1000 i czy miliard punktow walki tego nie zmieni to gra zespolowa a twoje wyniki personalne to mozesz sobie oprawic w ramki i na sciane powiesic ale nie zmieni to tego ze PRZEGRACIE :) i tylko to sie liczy

gdybym mial sie brandzlowac do kazdego rapka z udanym atakiem to musialbym miec paczke husteczek pod monitorem 24/7 ;) nie liczac ery cudow!
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Walki na świecie Pella

dziewczynka zrozumiała, ze chełpisz się faktem że na 0 murze zabiłeś deffa-synku. nie każdy siedzi całymi dniami, żeby pilnować jakie wsparcie dostanie. a akurat ten raport to jawna prowokacja w stosunku do naszego gracza.
i? pokaż może raport jak w asyście 5 ogni kolona puściłeś i się zatpoił;)

Prowokacja? Za dużo czytasz "Wprost".

A to że sklinował mi kolona z setką transów to żadna tajemnica. Ja się tego nie wstydzę.

mam ci dokladac personalnie? kim ty w ogole jestes ;) czlonek sojuszu ktory przegrywa i zeby sobie poprawic nastroj to wrzuca raport jakby pierwszy raz rozwalil lad na murku 0 ot co ;) i 10 100 1000 i czy miliard punktow walki tego nie zmieni to gra zespolowa a twoje wyniki personalne to mozesz sobie oprawic w ramki i na sciane powiesic ale nie zmieni to tego ze PRZEGRACIE :) i tylko to sie liczy

gdybym mial sie brandzlowac do kazdego rapka z udanym atakiem to musialbym miec paczke husteczek pod monitorem 24/7 ;) nie liczac ery cudow!

Och jak się unosisz. Uważaj na sufit mój drogi. I nie bądź prymitywny bo to nieelegancko przy kobietach.

Pytasz kim jestem? 16 razy lepszym graczem od Ciebie. Bardziej zabawnym i inteligentnym. W przeciwieństwie do Ciebie, nie potrzebuje chusteczek, mam w okolicy kobietę.

Jako sojusz możliwe że przegramy, jednak ja czuje się moralnym zwycięzcą. Niosę kaganek oświaty wśród prymitywnych ludów zamieszkujących M65.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Już zapewne przygotowujesz ciętą ripostę - masz publikę:

Pella
(23 Przeglądających)

Tylko nie odleć za wysoko. I waż słowa bo rano śladu po Twoich wypocinach nie będzie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie Pella

Och jak się unosisz. Uważaj na sufit mój drogi. I nie bądź prymitywny bo to nieelegancko przy kobietach.

hahahah ;) skad oni cie wytrzasneli wojowniku morza 65 :)

Pytasz kim jestem? 16 razy lepszym graczem od Ciebie. Bardziej zabawnym i inteligentnym. W przeciwieństwie do Ciebie, nie potrzebuje chusteczek, mam w okolicy kobietę.

a moze 15.5? 6.75log10(e)? jestes przegranym i to sobie mozesz wpisac do cv

brawo wygooglaj slowo brandzlowac jesli nie znasz znaczenia a na to wyglada :) a jak juz poznasz znaczenia slow ktore cytujesz to naucz sie czytac ze zrozumieniem ;)

mam dobry humor wiec wytlumacze ci o co chodzilo:
przychodzisz na forum i cieszysz jak sie jak mlody pies pchlami ze zabiles sobie 600 (strzelam ile nie chce mi sie wraca na strone wczesniej zeby ogladac rapek, tlumacze zanim sie doczepisz ;)) jednostek - serio? na swiecie ktory ma pol roku i jest w fazie ery cudow?
ja to porownalem te twoja przesadna radosc do masturbacji i tego ze gdybym ja mial sie tak podniecac to musialbym regularnie oddawac sie tej czynnosci poniewaz zasadniczo przy tym stopniu rozwoju wojsk to takie potyczki sa regularne (chodzi o liczebnosc wojsk a nie wysokosc muru o czym dalej) a poza faktem ze najczesciej tam gdzie graja "big boys" (m55/45 etc) to ludzie jednak murki buduja ale ciesz sie dalej swoimi walkami na m65 ktore nie maja zadnego znaczenia w miedzyczasie u nas ludzie w radzie wiedzieli jak poprowadzic cuda i zorganizowac ponad 200 osob porozrzucanych po paru sojuszach, cos co jest znacznie trudniejsze niz puszczenie paru atakow pograsz dluzej to zrozumiesz :)

Jako sojusz możliwe że przegramy, jednak ja czuje się moralnym zwycięzcą. Niosę kaganek oświaty wśród prymitywnych ludów zamieszkujących M65.


HAHAHAHAHAHAHAH moralny zwyciezca tak przewaznie usprawiedliwiaja sie ci co nie potrafia wygrac


Już zapewne przygotowujesz ciętą ripostę - masz publikę:

Pella
(23 Przeglądających)

Tylko nie odleć za wysoko. I waż słowa bo rano śladu po Twoich wypocinach nie będzie...

to teraz w admina sie bawisz ;)? dostal lomot w grze, lomot na forum to po kumpli dzwonisz

"brb callin frands" ;)

bylo czepianie sie slowek teraz chwalenie sie zyciem prywatnym i proba dyskredytacji rozmowcy przez zalozenie ze nie ma swojej drugiej polowki

ciekawe co przyniesie dzien pewnie dalsza kompromitacje :)

ps. teraz jest ten czas kiedy zarzucasz innym ze sa nolife bo moga wstac w nocy ewentualnie mozesz mi zarzucic zlocenie na potege
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22102

Guest
Odp: Walki na świecie Pella

Prowokacja? Za dużo czytasz "Wprost".

A to że sklinował mi kolona z setką transów to żadna tajemnica. Ja się tego nie wstydzę.



Och jak się unosisz. Uważaj na sufit mój drogi. I nie bądź prymitywny bo to nieelegancko przy kobietach.

Pytasz kim jestem? 16 razy lepszym graczem od Ciebie. Bardziej zabawnym i inteligentnym. W przeciwieństwie do Ciebie, nie potrzebuje chusteczek, mam w okolicy kobietę.

Jako sojusz możliwe że przegramy, jednak ja czuje się moralnym zwycięzcą. Niosę kaganek oświaty wśród prymitywnych ludów zamieszkujących M65.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Już zapewne przygotowujesz ciętą ripostę - masz publikę:

Pella
(23 Przeglądających)

Tylko nie odleć za wysoko. I waż słowa bo rano śladu po Twoich wypocinach nie będzie...

Nie rób z siebie pośmiewiska forum...w czasie pół roku serwera przejąłeś 2 (!) miasta KT/LSL, w tym żaden z tych graczy nie był nawet w TOP100 w jakimkolwiek rankingu na Pelli...ale udawaj wielkiego wojownika nadal, który podbija najaktywniejszych graczy na Pelli z łatwością...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie Pella

ale ma blaszki :( blaszki maja znaczenie prawda :(?
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Walki na świecie Pella

O jakie fajne przepychanki : ) cos sie tu w koncu dzieje. A do konca jeszcze daleko , nie wiadomo kto wygra a kto przegra. Ja stawiam na Slashing Legion czy jak oni tam sie teraz nazywaja, uparciuchy moga przetrzymac wszystkich : ) . CRC zadowoli sie blaszkami za 4 cuda, Gromadka sie znudzi i Legion postawi sobie 7 cudow tak za rok ale zawsze.
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Walki na świecie Pella

ps. teraz jest ten czas kiedy zarzucasz innym ze sa nolife bo moga wstac w nocy ewentualnie mozesz mi zarzucic zlocenie na potege

ja złoto bardzo lubię używać - kto bogatemu zabroni?

ale ma blaszki :( blaszki maja znaczenie prawda :(?

ale Was bolą te blaszki. Kiedyś też na takie zasłużycie.

Nie rób z siebie pośmiewiska forum...w czasie pół roku serwera przejąłeś 2 (!) miasta KT/LSL, w tym żaden z tych graczy nie był nawet w TOP100 w jakimkolwiek rankingu na Pelli...ale udawaj wielkiego wojownika nadal, który podbija najaktywniejszych graczy na Pelli z łatwością...

I pisze to mruczek co w połowie szare myszki przejmuje. Jak zdobędziesz parę punktów w OFF, wtedy zasłużysz na konwersacje ze mną.
 

DeletedUser22276

Guest
Odp: Walki na świecie Pella

I pisze to mruczek co w połowie szare myszki przejmuje. Jak zdobędziesz parę punktów w OFF, wtedy zasłużysz na konwersacje ze mną.

w takim razie biedny Kotek deffowiec nigdy nie zasłuży na rozmowę z Tobą:(
 
Do góry