Walki na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
W tym temacie możecie zamieszczać raporty z walk pomiędzy graczami oraz komentarze do poszczególnych bitew. Jeśli chcecie pochwalić się swoimi dokonaniami w wojnie między sojuszami, załóżcie nowy temat poświęcony danej wojnie.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem walk, który jest przyklejony w tym dziale.
 

DeletedUser29220

Guest
Lamy vs Pijani czyli tragikomedia w trzech aktach

W akcie pierwszym ja, główny, nie umniejszając nikomu bohater postanawiam uciąć sobie drzemkę w wolnej chwili około godziny 15-16. Kładę sobie telefon z alarmem włączonym na fulla obok i odpływam. Po bliżej nieokreślonej ilości czasu budzi mnie alarm z aplikacji. Myślę sobie "o, pewnie znowu Pijani atakują moje miasta". Tak też było, widać JEDNO powiadomienie z czasem "teraz". Myślę sobie "znakomicie, starczy tego spania, zrobię szybki unik wojskiem i zrobię coś produktywnego". Cóż, okazało się, że los przewidział dla mnie inny los na tamten dzień ponieważ jak się okazało po wejściu na Grepo moje miasto już było okupowane a apka "zapomniała" mnie powiadomić o dwóch atakach czyszczących natomiast o tym trzecim dała znać dopiero po tym jak dotarł na miejsce... Nic to, wypadki się zdarzają a ja byłem w nieciekawej sytuacji. Nie było czasu złorzeczyć na InnoGames i wadliwe działanie aplikacji, trzeba było działać...
 

Załączniki

  • grep.png
    grep.png
    235,9 KB · Wyświetlenia: 43

DeletedUser29220

Guest
W akcie drugim szybko staram się ogarnąć. Wsparcia z pobliskich miast już w drodze, nie zdążę niczym swoim bo w okolicy bida z nyndzom w kwestii wojska a i tak za daleko żeby zdążyć przed wsparciami. Oczywiście zostaje sojusz. Migiem kopiuję ruchomy i wrzucam na forum. Po kilkuminutowej debacie na temat czy się opłaca i czy nie za daleko dochodzimy do wniosku, że czas na jednostki mityczne. Smaczku dodaje fakt, że wcześniej, niejako w prologu do tej historii ja sam umieściłem kolona w mieście obok mojego należące do innego gracza Pijanych w którym w momencie gdy się zorientowali było już na tyle dużo wojska, że najwyraźniej postanowili nic nie robić(co jeszcze ciekawsze miasto to wcześniej dobrowalnie wymieniłem na inne- ot, przywiązanie ;))

Kilka godzin później jest już po wszystkim. Pijani dzielnie próbowali ale nie dali rady licznej grupie graczy którzy ruszyli mi z pomocą. Okupacja musiała upaść i wszyscy to wiedzieli. Zaczęła się typowa dla takich momentów gorączkowa feeria wycofywania pustych statków transportowych przez agresora, birem i trirem przez obrońcę, wiadomości prywatne z ludźmi na zmianę proszącymi o wycofywanie i nie wycofywanie deffa który wciąż napływał przed ich atakami- ogólnie dziesiątki raportów na raz czyli wszystko to co dobre w Grepo
 

Załączniki

  • greśre.png
    greśre.png
    279,7 KB · Wyświetlenia: 41

DeletedUser29220

Guest
W tym całym rozgardiaszu nie znalazł się nikt w okolicy kto miałby wolny statek bojowy aby zniszczyć te transportowe które pozostały po wojsku mniej rozgarniętych lub zbyt zajętych w danym momencie graczy którzy jeszcze ich nie wycofali. No, a przynajmniej nie było nikogo niebieskiego. Niedoszły zdobywca mojego miasta wysłał jak się okazało jeszcze jeden atak który umknął mi w gąszczu ruchów wojsk. Ten raport który był całkiem entuzjastycznie przyjęty na różnorakich forach wewnętrznych teraz umieszczam tutaj ku ucieszy gawiedzi i zostawiam do oceny. Na pewno oryginalna decyzja ze strony Pezeta. Z jednej strony pozbawił sporą część swojego sojuszu(a także swoich sojuszników) statków transportowych z drugiej- pozbawił wroga punktów
 

Załączniki

  • Gre.png
    Gre.png
    206,6 KB · Wyświetlenia: 47
/ciach/
Miała być nieagresja a tu nagle lecisz na moją okupkę ;)
Tak wielce miałeś wszystkich tłuc po czym dostajesz kolony jak w sql jesteś
Mi niestety ubili offa,nie da się uciekać w nieskończoność,życie..
Pochwal się lepiej kto Ci wiochy czyścił i obstawiał,hm???
To już się zapomniało,no ale cóż..
/ciach/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry