Walki na świecie Troja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
W tym temacie możecie zamieszczać raporty z walk pomiędzy graczami oraz komentarze do poszczególnych bitew. Jeśli chcecie pochwalić się swoimi dokonaniami w wojnie między sojuszami, załóżcie nowy temat poświęcony danej wojnie.

Prosimy o zapoznanie z regulaminem walk, który jest przyklejony w tym dziale.

----
Temat zostanie otworzony po starcie świata :)
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Walki na świecie Troja

Nikt tu się niczym nie chwali? To może Ja zacznę :p ciekawe, czy dzisiejszego dnia sojusz Valeo nauczył się co to są morale :)




 

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie Troja

Nie muszą się uczyć, takie tanie pw zawsze chętnie przyjmę.. :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie Troja

Szkoda, że nie miałeś więcej swojego wojska - szybko sloty by wpadały :)
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Walki na świecie Troja

Szkoda, że nie miałeś więcej swojego wojska - szybko sloty by wpadały :)

Niestety dopiero co zacząłem grę tutaj, więc wojska jeszcze wiele nie ma, ale myślę że dzięki kolegom z sojuszu szybko zajmę kilka miast i co za tym idzie zacznę zabawę ;) Pierwszy raz w życiu chyba mi morale pomogły, zazwyczaj tylko brużdżą :)
 

DeletedUser22103

Guest
Odp: Walki na świecie Troja

oj tam przeżywasz, na pewno dało im to lekcję sprawdzania kto okupuje miasto następnym razem;) Tych ogni prawie nic nie stracili a Ty punktów też nie zarobiłeś zbytnio, wiec nie ma tu się czym chwalić.
 
Odp: Walki na świecie Troja

To i ja się pochwalę co to znaczy mieć mały murek w mieście na froncie ,koledzy z Archangiel i Hegemonium stracili na okupacji u mnie w sumie prawie 40000 deffa ,ostatecznie miasto zdobyli ale co wpadlo pkt to bajka.
A tu taka ciekawostka jeden z naszych ataków na okupację.
PS2t1Z8.jpg
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser22103

Guest
Odp: Walki na świecie Troja

tutaj jest się czym pochwalić gratki :)
 

DeletedUser23957

Guest
Odp: Walki na świecie Troja

gratulacje dla przeciwnika z głupotę -warto zapamiętać nick
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie Troja

A dzisiaj wielkie bul bul ogni żelusiów :)
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Walki na świecie Troja

Grasz pod iinym nickiem na Troi ze wiesz o tym ?:) No fakt potpo jest niezly, na ta chwile bedzie z 10k ogni utopionych, zostalo jeszcze 48 atakow. Do tego pomaga odbijac OMEGA. Nie rozumiem tylko kto dal sygnal zeby to odbijac, bo proporcje strat sa bardzo zle dla wroga
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Walki na świecie Troja

no i skonczylo sie na 20k ogni, ladny wynik
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie Troja

A dzisiaj Omega z Legionem topi to czego wczoraj nie zdążyli :cool:
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Walki na świecie Troja

Jak na ta godzine to wpadlo mi dzisiaj 125k pkt walki, ostre walki mialy miejsca na Troi :) jeszcze czekam do bonusu moze cos przybedzie bo spodziewam sie kolona od Legionu albo Omegi w rewanzu, a wielu dobrych zolnierzy stracilo dzisiaj zycie
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie Troja

Wszechpotężna Piracka Wataha wydała na mnie wyrok, to koniec pomyślałem. Pierwszy atak wchodzi za 4h, następny, kolon za 24h.
Mam 1 miasto i mało punktów, wiec mój koniec był bliski. Nikt nie może się przecież, równać z potęga tych bogów wojny. Szczególnie taki szaraczek jak ja, jednak postanowiłem, chociaż postawić minimalny opór w tym celu ulepszyłem strukturę obronną. Z braku Ateny nie zrobiłem cofki na 1 atak czyszczący, gdyż spodziewałem się pełnego offa z katapultami, a oto co przybyło:
R1.PNG
Następnie wyliczyłem, że kolon wchodzi w bonusie nocnym. Zdziwiony pomyślałem, pewni siebie są gromowładni herosi, zmobilizowałem swoje jednostki i o to efekt zmagań.
R2.PNG
Byłem w szoku tak potężnej i niszczycielskiej obstawy kolona, dawno takiej nie widziałem.

Nie wiem co przyniesie przyszłość, ale będę się bronił do ostatniej kropli krwi z szermierza, samotny, otoczony wrogimi miastami!

PS: Dziękuje za free PW
 

DeletedUser23982

Guest
Odp: Walki na świecie Troja

O ja. Z kim ja muszę czasami grać. Nie mam nic do powiedzenia.
 
Do góry