Walki na świecie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
W tym temacie możecie zamieszczać raporty z walk pomiędzy graczami oraz komentarze do poszczególnych bitew. Jeśli chcecie pochwalić się swoimi dokonaniami w wojnie między sojuszami, załóżcie nowy temat poświęcony danej wojnie.

Prosimy o zapoznanie z regulaminem walk, który jest przyklejony w tym dziale.
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Walki na świecie

Pierwszy! :) A, że fajne rapki mam usunięte to pochwalę się tym:

mhkf.png


Aha i pozdrowienia kafel :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Walki na świecie

Hm... Poprawisz z łaski swojej? :p

3. Nie należy ukrywać żadnych danych w raporcie. Raporty najlepiej wkleić w postaci screena, ewentualnie za pomocą konwertera, zaznaczając opcję "Forum zewnętrzne".
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie

Albo wcześniej sobie wyczyściłeś, albo musiałes mieć farta :D
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Walki na świecie

Prawdopodobnie nie miał już czym klinować... czyszczący był 5 sekund wcześniej ale na nic nie trafił... co prawda ataki przed następnym kolonem zniszczyły mi ognie ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

To też jest niezłe... Jak się chłopaczysko nadziało :D
so85.png
 
Odp: Walki na świecie

pozdro dla IX Legionu :)
(21.09.2013 21:15) Dziewczyna bez zęba atakuje miasto alphaville (grzesiek pac)
======================================================================================================
Agresor: [town]4590[/town] [player]guzitso[/player] [ally]The Black Company[/ally]
morale.png
Morale: 100%
luck.png
Szczęście: -28 %

imgdyn.php
cap_of_invisibility_30x30.png

.....6......7......1.....23.
.....0......0......0......1.

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Obrońca: [town]5925[/town] [player]grzesiek pac[/player] [ally]IX LEGION[/ally]
oldwall.png
Mur miejski: 9 (-0)

Brak
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie udało ci się zdobyć żadnych surowców.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
...
uZ1Z2Z3Z4Z5.png
...Straty
......240......120......360........3........0 Agresor
........0........0........0........0........0 Obrońca
======================================================================================================
Grepolis Report Converter - ver. 2.1.26 created by Potusek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19362

Guest
Odp: Walki na świecie

muszisz dać screena ;( albo z potuska albo innego konwetera
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie

t6f1.jpg

Takie małe cuś od TBC :))
3407.gif

A to prezencik od KurasWWL ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie

Pierwszy! :) A, że fajne rapki mam usunięte to pochwalę się tym:

mhkf.png


Aha i pozdrowienia kafel :)

No popatrz jaki wielki wojownik sie znalazl, ciekawe dlaczego wczesniej nie atakowales ta wiocha byla jako jedna z ostatnich stracona jak juz nic nie robilem,(zreszta nie mialem czym) Playerek zrob sobie zdjecie tej rapki i powies nad wyrkiem, bo to jedyne Twoje osiagniecie na Greppo, normalnie to masz klopoty szaraka przejac ale co tam, JESTES WIELKI BO KAFLOWI WIOCHE PRZEJOLES,
inni przynajmniej sami synchra robili a Ciebie nawet na to nie bylo stac, bales sie wczesniej atakowac bo w zyciu bys sie nie wbil, wiesniacy i kilka rydkow i plyniesz Ty super wojowniku z takim kolonem, ale jaki gracz taka i obstawa kolona hihi
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Walki na świecie

Kod:
[font=Courier New][b](20.09.2013 10:49) Nie Wiarygodne... atakuje miasto 004Chorzów (Potekk)[/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[b]Agresor[/b]: [b]Nie Wiarygodne...[/b] [b]wyrzym[/b] [b]nYaN[/b] Morale: 100% [color=#b50307]Szczęście: -2 %[/color]
[img]http://grepolis.potusek.eu/imgdyn.php?size=37&margin=5&type=f&list=B1.E1[/img][img]http://grepolis.potusek.eu/img/cap_of_invisibility_30x30.png[/img]
  481    68 
[color=#b50307]  140    10 [/color]
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
[b]Obrońca[/b]: [b]004Chorzów[/b] [b]Potekk[/b] [b]The Black Company[/b] Mur miejski: 7 (-0) 
[img]http://grepolis.potusek.eu/imgdyn.php?size=37&margin=5&type=f&list=B2.E2.A1.B1.C1[/img]
 2615    14   114    35    76 
[color=#b50307]    0     0   114    35    76 [/color]
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
Zdobyte surowce:
[img]http://grepolis.potusek.eu/static/fS1S2S3.png[/img]
  497   731   692 
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
[img]http://static.grepolis.com/images/game/unit_overview/revolt_arising.png[/img] Trwa podburzanie do buntu.
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
   [img]http://grepolis.potusek.eu/static/fZ1Z2Z3Z4Z5.png[/img]   [b]Straty[/b]
    10100    15200     9200      170        0 [b]Agresor[/b]
    21875     3500    16790      225        0 [b]Obrońca[/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[url=http://grepolis.potusek.eu/]Grepolis Report Converter[/url] - ver. 2.1.26 created by Potusek[/font]


nie ma to jak 2,6k birem w mieście 4k pkt :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie

No another zaszalał :) wieśniacy by dali rade ;)
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Walki na świecie

Nie stać było kafla na wyżywienie wieśniaków :) Nie chciałem cię podbijać tylko dowództwo mi kazało (2 dnia) jak nikt inny nie miał slota... Dlatego też nie było synchro :) Ale dziwię się żeś nie klinował ;) Nie znasz mnie ani moich osiągnięć więc po co otwierasz gadaczkę? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie

Nie stać było kafla na wyżywienie wieśniaków :) Nie chciałem cię podbijać tylko dowództwo mi kazało (2 dnia) jak nikt inny nie miał slota... Dlatego też nie było synchro :) Ale dziwię się żeś nie klinował ;) Nie znasz mnie ani moich osiągnięć więc po co otwierasz gadaczkę? :)

Widzisz jakie biedactwo, zmuszaja cie do grania, pozwij Ciasteczka o molestowanie hihi
Synchra nie robiles bo nie chciales wiochy przejac?Twoj kolon jako jedyny lecial? Masz fantazje koles hihi
gadaczke? mam ochote to otwieram nikt nie zmusi mnie zebym tego nie robil czy tez robil, nie musze ciebie znac zeby stwierdzic jakie mozesz miec osiagniecia hihi Ta rapke zapewne przypadkowo zostawiles? hihi Sam pokazujesz ze ta wiocha przejeta jest twoim najwiekszym osiagnieciem inaczej bys sie tym tak nie szczycil hihi a jesli chodzi o twoje zdziwienie dlaczego nie klinowalem to albo nie masz wcale pojecia o tej gierce albo zaliczasz sie do grona ludzi inteligentnych inaczej. Tak czy tak nasza dalsza konwersacja mija sie z celem.
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Walki na świecie

Jaki wygadany :D Zaczynam Cię rozumieć alladyn :D
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Walki na świecie

To mówisz ze do Kafla to jak do szaraka się wchodzi? xDDDDDD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie

To mówisz ze do Kafla to jak do szaraka się wchodzi? xDDDDDD

Michal przeciez ja szaraczek jestem to i kolony wchodza jak do szaraka hihi Jak widzialem kolona Playerka to tak mi sie rece trzesly ze kompa wylaczylem zamiast wiesniakow kliknac hihi Normalnie stan przed zawalowy mialem, nikt nie wywoluje u mnie takiej paniki jak Playerek, dobrze ze on nie gra na Knosos bo bym chyba restarta ze strachu kliknol hihi
Jedno musze przyznac ze zadziwia mnie fakt ze juz tyle czasu minelo od akcji Ciasteczek na mnie a nadal sie ten temat tutaj przewija, przypuszczam ze tylko Playerek zachowal rapke z tej akcji, zreszta inni maja tych rapek kilka stron dziennie natomiast Playerek nadal ma te rapki jako ostatnie hihi
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Walki na świecie

Wiesz no chciał się pochwalic jak cię podbił w sumie mnie to rozbawił bo tak szukam po światach raportów czy ktoś wkleja a tu jedyny Kafel xDD

Najwidoczniej to był jego najlepszy raport jaki posiadała albo ostatni jaki miał no co poradzic.

Ale szaraczek ze już tam nie grasz czy jak? SiSi a ty ze swoim ślicznym nickiem jak sobie radzisz? xd
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie

Oj kolego kolego... Nie wiem co za problem widzisz w tym że tyle birem stoi w tym mieście. Przebić się nie możesz? Jeżeli wymaga tego sytuacja to tak powinno być :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie

Wiesz no chciał się pochwalic jak cię podbił w sumie mnie to rozbawił bo tak szukam po światach raportów czy ktoś wkleja a tu jedyny Kafel xDD

Najwidoczniej to był jego najlepszy raport jaki posiadała albo ostatni jaki miał no co poradzic.

Ale szaraczek ze już tam nie grasz czy jak? SiSi a ty ze swoim ślicznym nickiem jak sobie radzisz? xd

Szaraka nie kliklem, zostaly mi dwie malutkie wiochy na wyspie bez surki, przejolem je w czasie nawalanki z Ciastkami, mialem trzy kolony to wyslalem dla checy wszystkie na szaraki, dwa kolony weszly jeden sie rozwalil. Teraz mam na Kaflu klikniety urlop, tak wiec Juktas i Ateny sa w zawieszeniu a na jak dlogo to nie wiem:(
 
Do góry