Walki na świecie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Walki na świecie

haha no piękny stat ale chodziło mi o tego egan

a tak poza tym skoro jesteście tacy dobrzy to dlaczego wy nie wygraliście tego świata
udowodnili byście , że jesteście najlepsi



Rzadko najlepsi wygrywają widać po Heraklionie :eek: Ja koronkę mam mam podobnie jak parę osób od Nas,a reszta nie chciała budować i się meczyć z tym bez żadnej walki po co Nam była druga i robienie deffa zamiast zabawy?
Od początku pisalismy, że nie będziemy budować max jednego.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie

Jak widzę że gracze megasekty piszą coś o wojownikach to śmiać mi się chce :)
The Bile praktycznie od paru miesięcy nie walczą a mają olbrzymia przewagę w pkt walki, nie mówiąc już o pkt ataku gdzie miażdżą wszytkich.
Indywidualnie w top 10 wojowników( 7 the bili, 3 z przymierza) nie ma żadnego gracza megasekty, więc nie piszcie o tym o czym nie macie pojęcia :)
 
Odp: Walki na świecie

Jak widzę że gracze megasekty piszą coś o wojownikach to śmiać mi się chce :)
The Bile praktycznie od paru miesięcy nie walczą a mają olbrzymia przewagę w pkt walki, nie mówiąc już o pkt ataku gdzie miażdżą wszytkich.
Indywidualnie w top 10 wojowników( 7 the bili, 3 z przymierza) nie ma żadnego gracza megasekty, więc nie piszcie o tym o czym nie macie pojęcia :)


Mówimy o sojuszu, o ogóle tu jest ranking:
6ftu7m.png

Patrząc na to, ze mamy 30 graczy w reszcie sojuszy jest po 60 to od Tsunami jesteśmy lepsi tak czy inaczej i nie piszemy, ze jesteśmy wojownikami, ale że Tsunami takimi nie są, a przyjmują widocznie takie założenie.Ciekawe czy już się nauczyli gadki od swoich mentorów "zabraliście miasta, bo nie było Nas na kompie" tutaj rozmowa to jak walka z wiatrakami ja mam argumenty , Wy swoje zdanie i tak było od początku jak widać do końca.
Powodzenia w dalszej rozmowie nie będę brał udziału wszystko widać gołym okiem.
 

DeletedUser17449

Guest
Odp: Walki na świecie

Mówimy o sojuszu, o ogóle tu jest ranking:
6ftu7m.png

Patrząc na to, ze mamy 30 graczy w reszcie sojuszy jest po 60 to od Tsunami jesteśmy lepsi tak czy inaczej i nie piszemy, ze jesteśmy wojownikami, ale że Tsunami takimi nie są, a przyjmują widocznie takie założenie.Ciekawe czy już się nauczyli gadki od swoich mentorów "zabraliście miasta, bo nie było Nas na kompie" tutaj rozmowa to jak walka z wiatrakami ja mam argumenty , Wy swoje zdanie i tak było od początku jak widać do końca.
Powodzenia w dalszej rozmowie nie będę brał udziału wszystko widać gołym okiem.

siła argumentu foh
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie

Mówimy o sojuszu, o ogóle tu jest ranking:
6ftu7m.png

Patrząc na to, ze mamy 30 graczy w reszcie sojuszy jest po 60 to od Tsunami jesteśmy lepsi tak czy inaczej i nie piszemy, ze jesteśmy wojownikami, ale że Tsunami takimi nie są, a przyjmują widocznie takie założenie.Ciekawe czy już się nauczyli gadki od swoich mentorów "zabraliście miasta, bo nie było Nas na kompie" tutaj rozmowa to jak walka z wiatrakami ja mam argumenty , Wy swoje zdanie i tak było od początku jak widać do końca.
Powodzenia w dalszej rozmowie nie będę brał udziału wszystko widać gołym okiem.

chcę ci tylko przypomnieć , że sojusz TSUNAMI powstał 13 grudnia 2013 roku
wszystkie punkty przypisywane są od tego momentu.
 
Odp: Walki na świecie

Wszyscy piszecie jakie to Tsunami słabe i w ogóle że to nie są wojownicy. że nic nie potrafią. Niech i tak będzie, pokonali Was słabeusze.
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Walki na świecie

Niby tak ale jak nas pokonali jeśli my nie walczyliśmy o koronke? hehehe
 
Odp: Walki na świecie

To w takim razie po co ta cała dyskusja i wytykanie komuś że jest beznadziejny i nic nie potrafi? Zachowajcie trochę godności i nie obrażajcie innych.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie

"Na wojnie i w miłości wszystkie chwyty dozwolone."

Większym zwycięzcą jest ten, który potrafi przyjąć przegraną z honorem i przyznać się do porażki niż zwycięża, którego przepełnia pycha.

Wygrana jest wygraną, a osiąga ją się m.in. poprzez walkę, budowanie, a także dyplomatycznie. Tsunami chodź słabe mają dobrą dyplomację, co doprowadziło do zwycięstwa.
Czy wygrali uczciwie?
Czy gdyby nie pomoc The Bili czy przymierze nie byłoby górą?
Czy gdyby Tsunami było bliżej The Bili to czy oni nie rozwalali by im również cudaków?
To wszystko bez znaczenia, wygrana jest wygraną, a odpowiadając na pytania co by było gdyby jest bez sensu. Prawda jest taka, że trzecioligowy sojusz Tsunami okiwał cały świat - drużyny rodem z ligi mistrzów. Bądź co bądź może nie są najlepszymi wojownikami, ale zrobili wystarczająco dużo by walczyć i się bronić i szczęśliwie udało im się ukończyć cuda. Dobrze wiemy, że szczęście sprzyja lepszym.
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Walki na świecie

już myślałem, że po obejrzeniu najnowszego wywiadu z Binkowskim na sadolu już nic mi humoru nie poprawi, ale jest jeszcze forum grepolisowe :)

smiley_emoticons_kaffee2.gif

skąd ta kłótnia?
podjarany zwyciestwem w wyścigu budowlanym Tomben chciał przyfiziować na forum, został umiejętnie zgaszony, ba nawet wyśmiany przez swoich pomocników w tym wszystkim i badummmm pssssssssst.
szkoda, że tak gorącej dyskusji nie było prędzej, podoba mi się :)

oddajcie cesarzowi co cesarskie
smiley_emoticons_bravo2.gif


każdy wpis "przegranych w walce o koronke" był zakończony gratulacjami dla Tsunami, dziwne, że ktoś to określa jako żałosne.

kiedyś Kasia-Brave po restarcie na Atenach miała wpisane w profilu:
mimo wszystko nie czuję się przegrana.

W PT też nikt raczej nie czuje się przegrany, raczej jest pewnego rodzaju smutek, zapewne spowodowany faktem, że "trzecioligowiec"(przepiękne określenie-masz u mnie piwo) nie walczył z Nami na wojska, lecz na handlarzy. PT(a prędzej RE) zawsze miało wrogów z każdej strony i nikt się chyba nie spodziewał, że po tych wszystkich upadających sojuszach może Nam ktoś przeszkodzić w zdobyciu koronki.

Megasi owszem mają słuszne pretensje i teraz się wymądrzam-Oszczep a nie pisałem Tobie ładnych kilka miesięcy na forum ukrytym, że tak będzie? My bedziemy wojować, a tam ktoś sobie budowle wznosił, wtedy odpisałeś, że wszystkich sojuszników traktujecie równo. Gdybam co by było gdyby i szczerze żałuję :)
to, że Waszymi cudakami kierował xCasanti nawet miszczu potwierdził zaraz po dołączeniu do Was, ale no cóż, nie przyznacie się przecież w myśl budowania PiaRu Najlepszych Wojowników Heraklionu, że gry o cuda on Was uczył :)

czekam na kolejne emocjonujące strony komentarzy :) i chętnie powalczyłbym z tymi samymi sojuszami raz jeszcze, gdyby powiedzmy była opcja restartu serwera i całkowicie innego położenia pomiędzy danymi sojuszami :)
Wasze zdrowie!
smiley_emoticons_saufen.gif
 
Odp: Walki na świecie

Miałem informację, że Tsunami na 100% spiknęło się z TB. Katrrina i Tomben się wyrzekali wiedziałem, że TB przyjmą , ale tego co po tym zrobią już nie mogłem się spodziewać napisałem Katrrinie dosłownie:
OsZczepCS 21.03.14 o godzinie 11:35
Przecież ja też budowałem i wiem jak to jest.
Sprawe mamy rozumiem wyjaśnioną czy moje przypuszczenia to prawda okaże się z czasem.

I co? Okazało się.
O sam fakt cudów mi nie chodzi, ale wyrzuceniem graczy, którzy słali surki na te cuda przegrali sobie grę na innych serwerach.
No i miał być ostatni post, a wyszło jak zawsze:eek:

Jeszcze do PSK:
Zgadzam się z wszystkim co napisałeś co do szczęścia - na Was prawie zawsze miałem na plusie :cool:
Przypadek? Nie sądzę - Do miłego !:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie

Gratuluje wybudowania cudaczków :D jest to nie lada wyczyn

tsunami...hmmm oj kochani wam do wojowników daleko ... wyrazy szacunku dla The Bile bo tak naprawde to Oni wygrali...no cóz korona to nie wszystko a świat sie jeszcze nie skończył

tak więc powodzenia ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a jutro sprawdze staty który sojusz najwiecej miast stracił bo w takim tempie... tsunami zostaną tylko miasteczka na cudaczkach hihi
 

DeletedUser10943

Guest
Odp: Walki na świecie

Gratulacje dla wszystkich,tych co wybudowali i co przeszkadzali oraz dla tych co tylko obserwowali :)
Konie zwolniły tempa ... karawana leci dalej.
Gramy dalej :p
 
Do góry