Walki na świecie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie

Taka nowa taktyka :)
Punkty obrony i ataku za jednym zamachem :cool:

P.S.
Chłopie akurat nikomu wyrzutów nie robiłem, że wykorzystaliście moją nieobecność i daruj sobie teksty o pracy i zainteresowaniach bo zamienić byś się nie chciał.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie

Polecam vod, ktore nie wbilo buntu na wlasnym cudaku :p
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Walki na świecie

Nie będę ci pisał, ile ja pracuję i kiedy, bo jeszcze byście to wykorzystali:). Niewiele wiesz o mnie a prawdopodobnie moglibyśmy się nieźle licytować.
I wcale nei jest tak, ze przejmujemy miasta nieaktywnych, wdzw, norbif, scypion - takie nicki też widziałem przy zdobytych przez nas miastach. Po prostu aby się bronić to trzeba mieć czym, wam już zaczyna birem brakować. Kajo wczoraj i dziś bronił miast lądem na 5- 10 poziomie murku. Udało mu się, ale my zdobywamy ciagle nowe miasta w okolicy i bynajmniej nie są przeznaczone na deff. Wy tracicie, my zdobywamy, czyli można to mnożyć razy dwa.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie

Scypion to ma pewnie więcej birem niż cały APS. Jeżeli stracił miasto to tylko dlatego, że chciał je stracić.
Zapraszam na odbicie cudów, lepszej okazji nie ma skoro nie mamy sie czym bronić.

Kończę bo i tak będziesz miał ostatnie zdanie.
 

DeletedUser17564

Guest
Odp: Walki na świecie

(ciach) Kajo wczoraj i dziś bronił miast lądem na 5- 10 poziomie murku. Udało mu się, (ciach)

Ale przyznaj że heroicznie się udało :D

p.s. Na serio. Zabrakło Wam z Leonem jakieś drugie tyle offa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15965

Guest
Odp: Walki na świecie

Scypion to ma pewnie więcej birem niż cały APS. Jeżeli stracił miasto to tylko dlatego, że chciał je stracić.
Zapraszam na odbicie cudów, lepszej okazji nie ma skoro nie mamy sie czym bronić.

Kończę bo i tak będziesz miał ostatnie zdanie.

I bardzo dobrze, bo po co nam biremy? Przed kim my mamy się bronić??
To niech Scypion jeszcze zechce tracić następne miasta i buduje sobie od zera koło waszych bezcennych cudaków ;-)

Ale przyznaj że heroicznie się udało

p.s. Na serio. Zabrakło Wam z Leonem jakieś drugie tyle offa.

Owszem, udało. Ale to dlatego, że przynajmniej połowę offa potraciliśmy na innych celach. Szykuj się na następną rundę :)
 
Do góry