Walki na świecie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie

Grzesiu ale ty bajki piszesz :)
450 000 pkt? to jest 45 000 ogni :eek:
Maniek musiałby mieć 140 miast po 320 ogni tak jak pisze kolega :) a miał ok 40 miast gdy kończył grę robiąc reseta.Zastanów się co piszesz bo to śmieszne.Wiem, chcesz koniecznie pokazać,że Adaś jest marnym graczem,A punkty nabija na tych co resety robią.Ale szaraki każdy z nas czyści Ty też.Na forum zawsze były jego raporty z ataków na przeciwnika i całe ŚI widziało.Ale Ty już zapomniałeś bo jesteś bardzo "Anty DH".Nie ważne już ile robiliśmy dla ŚI teraz ważne dla Cb jest tylko aby stawiać Adama w złym świetle.Nie musisz tego robić bo nawet wrogowie wiedzą jak Adasko gra.Prawie codziennie dostawałam pw z listą jego ataków na przeciwnika i wiem kogo często atakował na 7 i jakie efekty miały jego ataki.Ale przyznam że fantazje masz ułańską.. 450 000 pkt u mańka hahaha:p O ile dobrze pamiętam to wszyscy z sojuszu atakowali te miasta,więc nawet gdyby chciał nie byłby w stanie wszystkich ogni mu utopić.Sama też trafiłam kilka paczek a inni ? Adaś może i utopił w szarakach po Mańku najwięcej bo miał sporo miast razem z nim na wyspie,ale inni też mieli także proszę przestań pisać bzdury. Co do Twoich miast to Adaś nawet 1 ataku na nie nie wysłał.

To efekt dzisiejszych ataków Adasia na WO i nie były to szaraki :)

Adi.png

Grzesiu atakujesz dtjj ale on jest na koncie i topi Was na biremach :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie

Grzesiu ale ty bajki piszesz :)
450 000 pkt? to jest 45 000 ogni :eek:
Maniek musiałby mieć 140 miast po 320 ogni tak jak pisze kolega :) a miał ok 40 miast gdy kończył grę robiąc reseta.Zastanów się co piszesz bo to śmieszne.Wiem, chcesz koniecznie pokazać,że Adaś jest marnym graczem,A punkty nabija na tych co resety robią.Ale szaraki każdy z nas czyści Ty też.Na forum zawsze były jego raporty z ataków na przeciwnika i całe ŚI widziało.Ale Ty już zapomniałeś bo jesteś bardzo "Anty DH".Nie ważne już ile robiliśmy dla ŚI teraz ważne dla Cb jest tylko aby stawiać Adama w złym świetle.Nie musisz tego robić bo nawet wrogowie wiedzą jak Adasko gra.Prawie codziennie dostawałam pw z listą jego ataków na przeciwnika i wiem kogo często atakował na 7 i jakie efekty miały jego ataki.Ale przyznam że fantazje masz ułańską.. 450 000 pkt u mańka hahaha:p O ile dobrze pamiętam to wszyscy z sojuszu atakowali te miasta,więc nawet gdyby chciał nie byłby w stanie wszystkich ogni mu utopić.Sama też trafiłam kilka paczek a inni ? Adaś może i utopił w szarakach po Mańku najwięcej bo miał sporo miast razem z nim na wyspie,ale inni też mieli także proszę przestań pisać bzdury. Co do Twoich miast to Adaś nawet 1 ataku na nie nie wysłał.

To efekt dzisiejszych ataków Adasia na WO i nie były to szaraki :)

View attachment 2410

Grzesiu atakujesz dtjj ale on jest na koncie i topi Was na biremach :(

hehehe a co vandrus dal ubic ognie? hahahahaha zenujace jest to wszystko co piszecie, mozecie sobie pisac co sie Wam zywnie podoba, wisi mi to po kostki. Oboje jestescie falszywi i od samego poczatku byliscie a to robiliscie dla SI? rozwaliliscie ja od srodka a dokladnie adasko rozwalil i kazdy to powie. Poza tym Gosiu wspolczuje Ci naprawde takiego kolesia u boku, zerknij sobie na moj profil :) hahahahaha

pozdrawiam

Nie dyskutuj z idiota bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona doswiadczeniem ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie

Trudno się nie zgodzić:eek:

żeby nabić taka ilość pkt to trzeba non stoper atakować i budować wojo - przesyłać surkę , a to jest czasochłonne
cała tajemnica kryje się w tym , że kiedy gracz kończył grać to adaś wybijał jego offa jeżeli się kasował to on miał spisane jego miasta offowe i odrazu je jechał - reszta pkt owszem nabita w walce ale napewno nie wszytko - wiec adaś przynznaj się , że ta gra to twoje życie wtedy każdy już da ci spokój ;)

grzesiekstar - dobrze, że zrobiłeś scrn bo juz profil usunięty :p
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Walki na świecie

No kochani widzę, że sobie pogadaliście o wszystkim ale trochę za bardzo odbiegliście od tematu wojen na świecie i doszliście do tematu wojen osobistych i prywatnych.
Tak więc wracamy do sedna i koniec z offtopem.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Walki na świecie

Ok, warto tu zagrać? Dzieje się coś czy nic?
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Walki na świecie

Nie wejdziesz już na ten świat już dawno po Cudach.
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Walki na świecie

Ok, warto tu zagrać? Dzieje się coś czy nic?

Jak juz Prometeuszu zapraszam na Korynt wiele ciekawych wojen ja sam gram w sojuszu ***Freedom Fighters***(Sojusz z świata MY wygrali go :) ) walczymy z słupami :D
Jak już zapraszam na Korynt do cudów jeszcze 4-5 miesięcy więc sporo czasu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15613

Guest
Odp: Walki na świecie

Ale ja już skończyłem grę przecież :D
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Walki na świecie

Hhahaha x)

Ja tam nie żałuje ani trochę ;p
Teraz gram sobie spokojnie na Heraklionie bez ciśnień. Przynajmniej z mojej strony :D
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Walki na świecie

Kuburek podaj mi link to sobie zagram, dasz mnie do sojuszu?
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Walki na świecie

Czy do sojuszu to nie wiem ale na wyspe pełną graczy FF więc napiszesz podanie do nas i będzie git :D
 
Do góry