=Warriors of The World=

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6179
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser6179

Guest
bannerse.gif
bannerse.gif


warriors420x100.jpg


BROTHERS EVERYWHERE
RAISE YOUR HANDS INTO THE AIR
WE ARE WARRIORS
WARRIORS OF THE WORLD

LIKE A THUNDER FROM THE SKY
SWORN TO FIGHT AND DIE
WE ARE WARRIORS
WARRIORS OF THE WORLD!

bannerse.gif


DMIJCIE W TRĄBY! WALCIE W BĘBNY!
WOJOWNICY ŚWIATA ZAWITALI DO TEJ KRAINY PO SŁAWĘ, CHWAŁĘ I NIEŚMIERTELNOŚĆ!

POD SZTANDAREM WARRIORS OF THE WORLD PRZYBYLIŚMY ŚWIAT TEN PODBIĆ I DO STÓP BOGOM RZUCIĆ!

PRZYJMIEMY W NASZE SZEREGI KAŻDEGO ŚMIAŁKA, KTÓREMU NIESTRASZNE MITYCZNE STWORY JAK I GNIEW BOGÓW!
KAŻDEGO MĘDRCA, KTÓRY W SZTUCE EKONOMII I STRATEGII OBEZNANY!
KAŻDEGO WOJOWNIKA, KTÓREMU SŁOWA HONOR ORAZ SZACUNEK DLA WROGA NIEOBCE SĄ!
KAŻDEGO DYPLOMATĘ, KTÓRY DAR SŁÓW ŚWIATŁYCH, JAK I MROCZNYCH PISANIA POSIADŁ!


bannerse.gif


CHWAŁA! MAJESTAT! JEDNOŚĆ!
TO MOTTO KTÓRE NAM PRZYŚWIECA NA DRODZE DO ZWYCIĘSTWA!


DZIAŁAMY NA MORZU 44. DOŁĄCZ DO NAS!

tannelorn.jpg

bannerse.gif
bannerse.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
3/10 kupa tekstu a żeby wiedzieć co i jak to trzeba pisać do rekrutanta..
taka prezentacja a spodziewałem się ze będzie to lepiej napisane a jednak...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
mi się podoba choć rzeczywiście dużo tekstu... ale jest nastrojowo- nie za kolorowo i nie za czarno 8/10
 

DeletedUser

Guest
Rzeczywiście dużo tekstu a mało informacji...Obrazy całkiem, całkiem :) Mało kolorów ale lepiej mniej niż za dużo :D 6/10
 

DeletedUser6179

Guest
Khmm... khm... że tak nieśmiało wtrącę, że prezentacja Warriorsów jest multimedialna, a nikt nie raczył tego zauważyć i w ocenie uwzględnić. A jeśli chodzi o informacje to mam odmienne zdanie niż moi przedmówcy, a mianowicie:

Według mnie prezentacja ma zachęcić i zainteresować sojuszem. Jeden marudzi, że zakolorowo, inny że za mało kolorowo, za duzo textu, za mało tekstu, za duzo czytania, za mało informacji... heh. Czasem wydaje mi się, że "towarzystwo" samo nie wie czego chce...

Xplode11 co mianowicie chciałbyś się dowiedzieć, a czego niema w prezentacji?

- nazwa: jest
- lokalizacja: jest
- do kogo sie zgłaszać: jest
- kogo sojusz poszukuje i kogo chętnie przyjmie: jest
- czym sojusz się kieruje i co ceni: jest
- jaki ma cel: jest

Co Ci więcej potrzeba?

Rozumiem że komuś może niepodobać się forma bo gusta dyskusji nie podlegają, ale zarzucanie braku merytorycznej wartościi w prezentacji to trochę przesada...

Mimo wszystko dziękuję za 'obiektywne' oceny i pozdrawiam.

R.

Ps. Nawet Hymn jest :) Tylko trzeba ogarniać czasem co się czyta...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
dla mnie jest przejrzyste i czytelne w końcu to komercyjna prezentacja swego sojuszu im lepsza reklama tym więcej klientów


BRACIA WSZĘDZIE
Podnieś ręce DO POWIETRZA
Jesteśmy WOJOWNICY
WOJOWNICY ŚWIATA

Jak grzmot z nieba
PRZYSIĘGŁA walczyć i umierać
JESTEŚMY WOJOWNICY
WOJOWNICY ŚWIATA!


Chwała i sława, Krew to moje imię, Dusza pełne piorunów, Serce ze stali
Zabójca mężczyzn, przyjaciela Wojowników, złożone pod przysięgą, by pomścić moich braci ... do końca!

tłumaczenie dla tych co nie wiedzą
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6179

Guest
WAL GO DESKO jesteś Mistrzem :)

ale to raczej tak powinno być, chciaż tłumaczenie nie dosłowne:

Bracia gdziekolwiek jesteście
Wznieście ręce w górę
Jesteśmy Wojownikami
Wojownikami Świata

Na Grzmot z nieba
Przysięgamy walczyć i umierać
Jesteśmy Wojownikami
Wojownikami Świata!

Chwała i Sława, Krew mym Imieniem, Dusza pełna piorunów, Serce ze stali.
Ludzi zabójca, Wojowników przyjaciel, przysięgam pomścić mych upadłych Braci.. do końca!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4387

Guest
Rzadko komentuję prezentacje sojuszy.Ale jest zachowany klimat,a to podstawa.Opis jest przejrzysty i bardzo czytelny.
Gratki,dobra robota.
 

DeletedUser

Guest
Nie jestem specjalistką w tych sprawach, ale wydaje mi się, że prezentacja spełnia swoje zadanie. Grafika przyciągnęła mnie i zachęciła do przeczytania tekstu. Sam tekst nie jest "napuszony", ale trzyma klimat. Do gustu przypadło mi logo. Co to za czcionka? Szalenie mi się podoba ^^
Żałuję tylko, że trąby są skierowane w jedną stronę. Zastanawiam się, czy nie dałoby się ich obrócić w jakimś programie... hmmm...

Jedyny minus to wielkość liter, są chyba ciut przy duże. Coś sprawiło (kursywa lub pogrubienie), że środkowa część jest jakby hmm "przecięta".


Ode mnie masz maksa, za włożoną pracę ^^
 

DeletedUser6179

Guest
Dziekuję wszystkim za oceny i opinie. Wasze głosy motywuja mnie do dalszej systematycznej pracy. :rolleyes:

Laino to 'przycięcie' może wynikać albo z rodzaju przeglądarki albo z braku czcionki. Obstawiam czcionkę. W Win7 i Operze i Chromie jest OK. W XP już różnie z tym bywa...
 

DeletedUser

Guest
Sława !

W tej prezentacji jest moc ! Wszystko przejrzyste i w dobrym klimacie ( A o klimat to chodzi chyba najbardziej ;) Obrazki , no i tekt przedewszystkim .... Cudo !


"Brothers everywhere , Raise your hands it to the air !
We're Warriors !
Warriors of The World"

T.
 

DeletedUser

Guest
TytusPullo...
Ten tekst jest ściągniety z piosenki Manowar o tym samym tytule co nazwa sojuszu. Więc nie ma czym się jarać,bo nie jest własna twórczość...


Ale nie odbiegając od tematu,prezentacja naprawdę dobra...tekstu w cale nie ma za dużo i jest o niebo lepsza od prezentacji Puchaczy,którą tak każdy zachwala z niewiadomych mi powodów. Jeżeli tam dajecie po 10 pkt,to tutaj powinno być po 11.

Ave :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ładnie graficznie. Klimatycznie :). Jednak cały tekst pisany dużymi literami troche razi. Głośniej nie znaczy lepiej ..
7/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry