[Ulepszenie] Wartościowa koronka

Czy jesteś za wprowadzeniem takiego ulepszenia?

  • tak

    Głosy: 13 43,3%
  • nie

    Głosy: 14 46,7%
  • obojętne

    Głosy: 3 10,0%

  • W sumie głosujących
    30
Koronka za zbudowanie 7/7 jest w sumie bezwartościowa. Bonus 50 łask na stałe do konta dostaje się tylko za 4/7. Z najbliższą aktualizacją wprowadzone będą 4 rodzaje koron. Wszystko fajnie, ale dalej to nic nie będzie dawało. Proponuję dodać ulepszenie w postaci stałego bonusu do konta, wraz ze zdobyciem kolejnych koron. Bonusy to by było przykładowo po 5% na stałe:
- korona nr 1 (zwiększona szybkość rekrutacji, przyrostu łask i surowców)
- korona nr 2 (zwiększony atak)
- korona nr 3 (zwiększona obrona)
- korona nr 4 (zwiększona ilość zdobywanych punktów walki)
 

DeletedUser19924

Guest
No i w końcu te korony by coś znaczyły...


PS: A ja bym składał szybki wniosek o połączenie obydwu moich kont :)
 

DeletedUser23685

Guest
Głos na nie, nie każdego kręci budowanie cudaków, a bonusy na stałę do ataku czy obrony jest totalnie bez sensu w mojej subiektywnej opinii

Takie bonusy są po prostu głupie, nic nie dają i tak najlepiej niech pozostanie, a jak chcesz na siłę je wciskać to należy dać w miarę logiczne bonusy nie wpływające tak znacząco na rozgrywkę, +5% pojemności magazynów, produkcji sury i produkcji łask na ten przykład, absurdalny pomysł zwiększyć %-wo zdobywane pkt walki tak samo jak reszta bonusów

A skoro nic ci nie dają koronki to jak nie chcesz to nie musisz budować cudaków po prostu ciesz się rozgrywką
 

DeletedUser16352

Guest
Głos na tak, tylko pytanie czy zdobyte koronki wcześniej otrzymają jakiekolwiek bonusy czy dopiero te nowe koronki.
 

DeletedUser30758

Guest
Zwiększyć przewagę starych graczy nad nowymi? Zdecydowanie nie.
 

DeletedUser19924

Guest
Jedno konto miałem do grania, a drugie do obserwacji na światach gdzie nie grałem:) Żeby sobie ranking podejrzeć i pogadać czasem ze znajomymi...a w pewnym momencie mnie namówili do gry na świecie gdzie tylko obserwowałem i tak już mi zostało granie na drugim koncie.

PS: Znam osoby, które dla wygody grają każdy świat na innym koncie...z różnych względów.
 
Do góry