[Przekierowano do ticketów] wczytywanie strony

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26342
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26342

Guest
czemu ten ekran jest czarny ?
odpowie mi ktoś wcześniej spotykałem się z takim czymś ale takie coś utrzymuję się od 1 godz już .... resetowałem stronę
czyściłem pamięć przeglądarki z ostatniego roku ......
PS : wiadomości forum itd na razie wyświetlają się normalnie
ustawienia
mapa świata itd wygląda tak jak na zdjeciu :(
 

Załączniki

  • na forum.png
    na forum.png
    838 KB · Wyświetlenia: 12

DeletedUser19924

Guest
Problem z jakością połączenia internetowego...nie wczytuje wszystkiego do końca?
 

DeletedUser29238

Guest
Wyczyszczenie plików tymczasowych również nie zawadzi, ale zdecydowanie problem z internetem.
 

DeletedUser26342

Guest
Problem z jakością połączenia internetowego...nie wczytuje wszystkiego do końca?
pliki tymczasowe wyczyściłem ... błąd występuje nadal ... połączenie internetowe niby jest ....
niektóre rzeczy wczytuję się normalnie
ale wszystkie animacje .... boginia jednostki oceany mapa miasta ..... i kilka rzeczy nadal się nie wczytuje do końca
 

DeletedUser29238

Guest
Proszę o napisanie zgłoszenia, sprawdzimy co może być przyczyną, ale wygląda na problem sprzętowy lub sieciowy.
 

DeletedUser26342

Guest
Proszę o napisanie zgłoszenia, sprawdzimy co może być przyczyną, ale wygląda na problem sprzętowy lub sieciowy.

problem występuje od wczoraj nagle ... co prawda wtedy co wystąpił miałem mniejsze połączenie z tego co pamiętam wyglądało to 400 ms 0,31mb pobieranie 0,10mb wysyłanie
ale teraz niby wszystko okej
Ping
opóźnienia
ping_ico.png
28 ms
Download
predkość pobierania
download_ico.png
3.85 Mb/s
Upload
prędkość wysyłania
upload_ico.png
0.93 Mb/s

jak na mój internet trochę poniżej średniej xd :)
 

DeletedUser29238

Guest
Prędkość słabiutka, ping też nie powala z nóg.
 

DeletedUser26342

Guest
Prędkość słabiutka, ping też nie powala z nóg.
z tego co wyczytałem na internecie ping jest w normalnie ..........
prędkość mam średnio od 3mb do 4-5 mb ;)
wysyłanie od 0,8 do 1,5 mb tak wygląda to od czasu od 2 miesięcy ... wcześniej było gorzej bo mój dostawca internetu miał jakieś problemy ......... gra wcześniej też działała nawet jak miałem jeśli dobrze pamiętam ping 300 .......
 

DeletedUser26342

Guest
inne strony na internecie ..... strona logowana grepolis Youtube ..... gry io
podobne problemy widzę jedynnie chyba na grze Forge of Empires ..... ale czy ma to jakiś związek ?
 

DeletedUser29238

Guest
Proszę spróbować zamknąć wszystko, co zbędne do gry, pozostawić jedynie przeglądarkę tylko z jedną zakładką Grepolis. Przyczyną może być otwartych zbyt wiele programów, zakładek w przeglądarce.
 

DeletedUser26342

Guest
Proszę spróbować zamknąć wszystko, co zbędne do gry, pozostawić jedynie przeglądarkę tylko z jedną zakładką Grepolis. Przyczyną może być otwartych zbyt wiele programów, zakładek w przeglądarce.
jak pisałem od wczoraj od godziny 19:00
teraz zauważyłem że forge się naprawił przed chwilą i wszystko działa .... grepolis nadal ma ten sam błąd mimo tego forum sojuszu.....działa płynnie itd ..............
podłączyłem przed chwilą laptop do kabla bezpośrednio
tam połączenie jest szybsze
nadal ten sam błąd .......... więc wątpię że to wina połączenia ...
 
Do góry