[Naprawiony] Wersja mobilna- błędy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7800
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser7800

Guest
Witam, grając natknąłem się na parę błędów przy mobilce. Myślę, że je wymienię aby coś z nimi zrobiono:)

1. Brak powiadomienia wymuszonego o atakach. Najbardziej denerwujący był ten, który sprawił, że nie przychodziły mi powiadomienia przy atakach. Straciłem przez to effenkt miesięcznej walki o wyspę tracąc na niej, aż dwa miasta z trzech miasta na rzecz panów w podpisie:/ Wczoraj mój kumpel z sojuszu miał napisał, że ma to samo, stracił 3 miasta leciało ponad 80 ataków i żadnego powiadomienia :mad: mi już się to samo naprawiło, ale on ciągle ma ten błąd

2. Wyświetlanie nazwy miast: Kiedy lecą ataki widać nazwy miast z których zostały wysłane, czasem kiedy w nie wchodzę np, aby rzucić zaklęcie a potem cofam nazwa wrogiego miasta z którego leci na mnie atak zamienia się na nazwę mojego miastaXD Może tak zrobić z paroma ruchami (np. idzie na mnie 5 ataków z mojej 07. Demonologia). Kiedy odświeżam wszystko wraca do normy:)

3. Błąd przy wyświetlaniu forum: Z tego co słyszę bardzo duża ilość ludzi ma problem przy wyświetlaniu forum. Mi tez parę razy się zdarzyło, że kiedy w nie wchodzę zamiast zakładek sojuszu jest tylko jakiś napis po angielsku i nie można nic zrobić:c

4. Niepoprawne wyświetlanie surowców. często latając z wioski do wioski, źle wyświetla mi surowce zazwyczaj pokazując więcej niż w rzeczywistości siedzi w wiosce. Prawda wychodzi najaw dopiero gdy nei mam dość surowców, aby powołać tyle i tyle wojska:p

5. Błędny czas dostarczenia surowców- W targowisku po ustawieniu maksymalnego czasu dostawy np 3 godziny gracze wykupujący produkty dostają produkt dopiero po np 6 godzinach. (dodany przez chory18).


Będę dopisywał nowe błędy jeśli się pojawią:) Ale już nie ufam mobilceXD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22102

Guest
Odp: Wersja mobilna- błędy

Mi ostatnio pokazała w 1 z miast, że mam w magazynie ponad 38k drewna :D
 

DeletedUser22359

Guest
Odp: Wersja mobilna- błędy

Świat:66
Nick w grze:chory18

Wersja gry: mobilna
System operacyjny (dotyczy wersji mobilnej):Android/

Czy sprawdzałeś inną:
przeglądarkę? Tak
komputer? Tak na komputerze problem nie wystepuje
Czy inny gracz już zgłosił podobny błąd?Nie

Opis problemu
W targowisku po ustawieniu maksymalnego czau dostawy np 3 godziny. wykupuja moje produkty gracze którzy dostana produkt dopiero po np 6 godzinach
 
Do góry