wersja nowego serwera

  • Rozpoczynający wątek Red.
  • Data rozpoczęcia

Czy nowy świat ma być w starej wersji

  • TAK

    Głosy: 17 65,4%
  • NIE

    Głosy: 6 23,1%
  • OBOJĘTNIE

    Głosy: 3 11,5%

  • W sumie głosujących
    26
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witajcie

Wielu gracz nie przepada za wersją 2.0 ponieważ trzeba bardzo dużo czasu poświęcać. Z pewnością wielu graczy ucieszyło by się gdyby nowy serwer jak dobrze pamiętam 17 powstał w starej wersji w której nie trzeba poświęcać tak dużo czasu jak w starej :)

Nie wiem czy TEAM się zgodzi na taką propozycję ale trzeba posłuchać co myślą o tym inni gracze.
 

DeletedUser

Guest
Głos na tak, 1.0 jest lepsze, brakuje tylko Hadesa.
 

DeletedUser

Guest
Hades i cuda mogą być...
Wkurzają mnie te fruwające okienka i mapa w tle - nie mam, jak grać v2.xx :'(
na tak...
Tylko wiesz: to chyba nic nie da, coś takiego już było...i czy admini mają do tego możliwości? Chyba nie...
 

DeletedUser

Guest
Z racjii że nie gram już w Grepolis to jednak się wypowiem na ten temat...
Jestem na tak!
Jak powróciłem do grepolis strasznie mnie coś w nerwiało(nie pamietam już co:D)
a mnie wnerwiało i to jak!
jestem na tak!
 

DeletedUser

Guest
Chętnie bym sobie zagrał w wersję 1.xx , powinni tak samo jak z systemem podboju , dawać raz świat w takiej wersji a raz w takiej
 

DeletedUser

Guest
oczywiscie ZA
gralem w 2,xx ale miasto rozbudowalem jedynie do jakichs 500 pkt dalej juz nie dalo rady
Grepo 2,xx to ZŁOOOOOO
 

DeletedUser

Guest
pomysł świetny, choć po wprowadzeniu możliwości skracania woja za złoto nawet stara wersja może sie okazać ciężka do gry ;/ bardzo pomógłby wysoki speed takiego świata - zysk z tej formy premium byłby najmniej odczuwalny a ludzie pakujący grubą kasę w grę nie byliby aż tak imba
 

DeletedUser

Guest
Zgadzam się speed się przyda:) Prędkość po wina być 3 albo 4
 

DeletedUser

Guest
stary swiat dzialajacy na zasadach starego swiata ewentualnie Hades + cuda bez przyspieszania rekrutacji za zloto
 

DeletedUser77

Guest
Propozycję zamykam, ponieważ jeszcze nic nie wiadomo o starcie nowego świata. Dodatkowo gdy będzie startował to zależnie od decyzji CM, pojawi się ankieta dotycząca jego ustawień lecz pewne jest to, że będzie on w wersji 2.x.
W związku z czym propozycja zostaje odrzucona.

Kamil (yetj)
 
Status
Zamknięty.
Do góry